דרוש מידע הניחו לי מתנה מחוץ לדלת סט סכינים יוקרתי

מצב
הנושא נעול.
אני כל רגע פותחת לראות אם יש לי איזו חבילה מאוחרי הדלת...
גם אותנו העבירו לחברת גז חדשה - "סונול" ( זו החברה?! )
עדיין לא הגיע המתנה המיוחלת..
ותודה ששיתפת שנדע למה לחכות..
ואגב , אני יודעת שלא נותנים מתנה סכין כי זה מעורר מחלוקת בין הנותן למקבל ,משהו כזה..
(מקווה שהשינוי לחברת הגז שנותנת במתנה סכינים יהיה שינוי לטובה ולא חלילה מריבות ומדנים עם החברה.... )

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
באמת לא מבינה איך זרקתם סט חדיש ויוקרתי של סכינים לפח. גם אם מישהו חמד לצון או ח"ו מנסה לאיים, בסך הכל נתן לכם נשק להילחם חזרה, לא?
וחוץ מזה, מי אמר שזה מביא מזל רע?
כתבתי לך כבר, פעם קיבלתי מתנה כזאת מהעיריה. אישית לא צריכה כזה סט ענק, אז שמרתי. אחרי איזו שנה או משהו נתתי לגמ"ח כלות, שלפחות מישהו יהנה מזה. איך זורקים כזה דבר??

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה