עזרה הנחה במעונות ומשפחתונים - תמ"ת תשפ"ד

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
רשמתי בטעות שאנחנו לא מנהלים משק בית משותף כשאנחנו כן, והטופס נשלח ללא שיכולתי לשים אישור של בעלי שלומד בכולל. מה אפשר לעשות? @המוכשר !!! @שומרת החומות או כל מי שידע לעזור לי
אני פחות מבין מה המשמעות של זה לגבי דרגות
אבל במקסימום אפשר להגיד להם שהיה טעות בלחיצה והם יתקנו זאת

124578

משתמש צעיר
אשמח לעזרה .
אני הייתי בחל"ד עד לחודש מרץ. כך שיש לי אפשרות להגיש תלושים רק מחודש אפריל ואילך.

הבעיה היא שבחודש יוני אני מקבלת דמי הבראה ממש גדולים כך שהבורטו שלי קופץ מה אפשר לעשות עם זה?
@המוכשר !!!
יש לך מושג מה ניתן לעשות?
בנוסף, איך הם מחשבים דמי לידה מבחינת הכנסה? מחלקים את הסכום ל3.5?

עד מתי

משתמש מקצוען
משהו יודע בוודאות האם יש משמעות באישור לימודים אם זה כולל שמקבלים ממנו דתות או כולל שלומדים בו בלי לקבל ממנו כלום כרגע?

שירושבח

משתמש פעיל
אני ילדתי ביולי,
העלתי לעידכונט ספח ת.ז. מעודכן,
התקשרתי לתמ"ת וביקשתי עדכון לדרגה- כי מס' הנפשות השתנה.....
אמרו לי ייקח להם שבועיים,
ואכן אחרי כשבועיים- התקשרו אלי מרשת המעון, שאני זכאית להחזר- ירדנו ב-2 דרגות,
והחזירו לי רטרואקטיבי על כל השנה
בדצמבר 2023 מתווסף עוד ילד למשפחה
יש עוד עדכון דרגה?

S234

משתמש פעיל
מי יודע כמה שעות עבודה צריך בשביל לקבל דרגה 3, וכן כמה שעות שבועיות בכולל?

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אם כתבתי תאריך התחלה לפי מה שהתחילו במעונות החרדים ולא ב1 לספטמבר זה משנה למשהו?

ראיתי כאן כאלה שהגישו קצת לפני וכבר קיבלו ואצלי זה עדיין סטטוס חדש.
יכול להיות קשור?

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
@המוכשר !!!
שאלה קצת מורכבת:
אם עבדתי עד אמצע מאי (05/23) ואז פוטרתי וקיבלתי אבטלה (הייתה לי זכאות לחמישים יום) וכעת אני בחל"ד בשעה טובה, ילדתי לפני שבועיים...
איזה תלושים אני אמורה להגיש? מה המעמד שלי לצורך קביעת הדרגה? (שכירה/ מובטלת/ דורשת עבודה?)
מציינת שהדרגה היא עבור הילד הגדול יותר וייתכן ובהמשך גם התינוק החדש יצטרף למסגרת של תמ"ת, האם ניתן יהיה להגיש אז בקשה חדשה? שווה לחכות עם ההגשה?
אשמח מאד למידע אמין!!

msl

משתמש מקצוען
רק מעדכנת אני שלחתי בקשה מיד בהתחלה שעוד לא שמתי לב לעניין שחובה שכל אחד מבני הזוג יהיה עם הכנסה לפחות של 3,159
הבאתי הצהרה על בעלי כעצמאי פחות מהשכר הזה וקיבלתי עכשיו הודעה שלא זכאים כלל לדרגה.
אני אגיש עכשיו גם אישור לימודים בכולל ואז בעז"ה הבעיה תיפתר אבל קחו את זה לתשומת לבכם.
לשים לב טוב לזכאות של שני בני הזוג
אם בעלי שכיר ומקבל 3000 ש"ח.
אנחנו לא זכאים לדרגה?
או שאת מדברת רק על עצמאים?
ואם אני מביאה גם אישור כולל. חיב להיות שהוא מקבל שם כסף? או יכול ללמוד מבלי לקבל?
זה יקפיץ לי את הדרגה
תוספת של עוד 2000 ש"ח

עד מתי

משתמש מקצוען
אם בעלי שכיר ומקבל 3000 ש"ח.
אנחנו לא זכאים לדרגה?
או שאת מדברת רק על עצמאים?
ואם אני מביאה גם אישור כולל. חיב להיות שהוא מקבל שם כסף? או יכול ללמוד מבלי לקבל?
זה יקפיץ לי את הדרגה
תוספת של עוד 2000 ש"ח
גם שכיר וגם עצמאי חייב מינימום 3,159
אלא אם כן גם אברך ואז זכרי לדרגה מעצם היותו אברך וההכנסה משכיר/ עצמאי מתווספת לחישוב ההכנסה לנפש
ומלגת כולל לא מחושבת השנה כהכנסה כלל

• תודה
Reactions: msl

ש. שלום

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אם יש לי 2 תלושים מ2 מקומות עבודה האם אפשר להגיש רק את אחד מהם?

חיה ננ

משתמש חדש
אשמח אם משהו יודע-אם אני עושה סנכרון עם ביטוח לאומי
האם יבקשו ממני גם תלושים? או טפסים של עמצאי?
יכולה לדעת בוודאות שלא יבקשו?

124578

משתמש צעיר
צריך לבקש מהם שלא יחשבו את זה
בשנים קודמות זה היה מתקבל
@המוכשר !!!
תודה רבה!
איך מבקשים מהם בעצם? טלפונית? ועדו שאלה קטנה, אם אני בוחרת לסנכרן מידע עם ביטוח לאומי על אילו חודשים הם לוקחים אחורה? האם יכנסו בפנים גם דמי חל"ד?

blimi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אשמח לדעת אם אני צריך לתת א?ותו תלושים של אותו חודשים לי ולאשתי או בשבילי אני יכול תלוש חודשים 1 2 3 2023 ולאשתי 4 5 6 2023

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה