עזרה הנחה במעונות ומשפחתונים - תמ"ת תשפ"ד

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
בלת"ק.
תכל'ס לאישה שכירה ובעל אברך מה מגישים?
3 תלושים משכורת שההכנסה לא עולה על 2100 ש"ח לנפש ואישור כולל.
זהו???

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
נספח 8 צריך מלבד האישור מהכולל? או שהאישור כולל מחליף אותו?
לא צריך אישור כולל
צריך נספח 8 ושלשה תלושים לאשה
ואם אתם עושים בלי סנכרון מהביטוח לאומי, צריך דוח תקופות ביטוח ומעסיקים של שני ההורים

want

משתמש צעיר
אם מאשרים סנכרון - אין צורך מסמכים ?
בעל - שכיר ואברך.
אשה - עצמאית (עסק ותיק. לא יידרש אישור רו"ח / יועץ מס ??)

*יש ענין להצהיר גם שכיר וגם אברך? הרי מספיק שכיר בשכר שצוין כדי שיאשרו הנחה
אול ימיותר גם לציין אברך
אין לי עניין לא להצהיר אמת.. רק חבל על הסרבול , השאלה אם הם יראו את זה (בסנכרון / לא סנכרון) ואז לא כדאי להסתבך

תודה מראש

שומרת החומות

משתמש מקצוען
@המוכשר !!!
קיבלתי הודעה שהבקשה נדחתה כיון שבדוח מעסיקים מופיע שאשתי סיימה את העבודה בסוף מרץ, מה שנכון זה שהיא יצאה לחל"ד בסוף מרץ וכבר חזרה לעבודה,
מה אני יכול לעשות בנידון?
להביא תלוש חזרה מחלד

איש ידע

משתמש רשום
פשוט צריך לשלוח את המשך הטופס באימייל ולא להמשיך אצל אותו בן הזוג
אם לא נותן אז תתחילו הפוך אולי כן יתן
אבל נגיד אני רוצה שזה לא יהיה מסונכרן , נראה לכם האופציה הזאת עונה על הדרישה ?
חוץ מהאופציה הרגילה לסמן שלא יהיה מסונכרן
@שומרת החומות

sarinaa

משתמש צעיר
מישהו מצליח להכנס לאתר של הגשת הבקשה
כי מהבוקר הדף לא מגיב ..

S234

משתמש פעיל
האם יש מספר שעות מסוים של לימודים בכולל, כלומר כמה שעות שבועיות לומדים בכולל

rivi y

משתמש פעיל
משהו יכול להגיד לי בבקשה בדחיפות איפה אני בוחרת אם אני רוצה סנכרון מביטוח לאומי או לא ?

איש ידע

משתמש רשום
משהו יכול להגיד לי בבקשה בדחיפות איפה אני בוחרת אם אני רוצה סנכרון מביטוח לאומי או לא ?
אחרי שאת נכנסת מופיע נתוני העיסוק והשכר שלך , יש למטה מיד אחר כך לסמן האם את מאשרת או לא מאשרת - זה בעצם אישור סנכרון או לא .

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
האם כשיש עדכון דרגה בגלל לידה - עושים חישוב מחדש לכל הדרגה ע"י תלושים חדשים שצריך להגיש או שהדרגה הקודמת תקפה רק שמוסיפים ילד לחישוב מס' נפשות
תודה רבה לעונים
מקפיץ
אפשר לבדוק את זה בקלות מי שיש לו דרגה שיפתח בקשה לעדכון דרגה ויראה איזה מסמכים צריך להעלות - -רק שלי אין דרגה אז אני לא יכול לבדוק בצורה הזאת.
אשמח מאוד אם מישהו יוכל לעזור.

sarinaa

משתמש צעיר
שאלה דחופה
איפה מצרפים את האישור כניסה שהמטפלת הביאה לי ..

לא לפרסום

משתמש פעיל
עד מתי ניתן להגיש ולא להפסיד חודש?
כתוב שמקבלים חודש אחורה...המעונות נפתחים בחודש 9[אפילו שבחרדי נפתח קודם ההנחה מחושבת לפי חודש 9]לכאורה אפשר להגיש גם בחודש 10....ולא להפסיד....
שים לב אם פתחת בקשה אפילו שלא צירפת מסמכים...זה מספיק....

12:00

משתמש צעיר
ינון מה המצב? שמע קטע:

אני אבא ל-2 בנות קטנות(3 ו-1.5) שמתחילות שנה בקרוב. בעקבות תחילת שנה יש עומס על המענה הטלפוני של התמ"ת בגלל הטפסים שצריכים להגיש לקבל הנחה למעונות וכו', כרגיל.

עכשיו מה זה עומס? אני מדבר על שעתיים המתנה בטלפון ולפעמים אפילו יכולים לנתק את השיחה פתאום באמצע ההמתנה, משהו הזוי, כדאי מאוד לא להצטרך אותם בזמן הזה, כאב ראש אמיתי. אנשים מחכים פשוט ימים כדי לתקשר איתם כי אין להם זמן לכל העינוי הזה של ההמתנה.

פתאום אשתי הגאונה אומרת לי להתקשר אליהם ולהקיש "2" לשפה הערבית במקום "1" לעברית, באמת זה מה שעשיתי. הפלא ופלא, ענו לי תוך *20* ד ק ו ת ! ! ! אשכרה 20 דקות במענה הערבי, בזמן שכל עם ישראל פשוט מתייבש בזמני המתנה לא נורמליים!

וזה לא סוף הסיפור בכלל. מי עונה לי? מישהי בשם "שיראל" עם מבטא ישראלי לגמרי! אם היא יודעת ערבית אני צנצנת! איך יכול להיות שקורה כזה דבר? פשוט הזיה! גזענות, אין מילה אחרת.

סיפרתי את זה לחברים שלי, הם ניסו, בדיוק אותו דבר, מענה תוך 20-30 דקות.

קיצור ינון, אם אתה יכול להעלות את זה למודעות איכשהו בפוסט או משהו אשמח, גם כדי שעם ישראל ידע וגם כדי לנער אותם שם למעלה, זה בטח קורה בעוד הרבה מענים טלפונים של הרבה מוקדים ממשלתיים.

תודה רבה,
ירין

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אם גם אתם חיכיתם שעות לדבר עם משרד העבודה, תגישו בבקשה תלונה למבקר המדינה, זה עוזר

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.JPG
    ‏‏לכידה.JPG
    KB 34 · צפיות: 22

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה