עזרה הנחה במעונות ומשפחתונים - תמ"ת תשפ"ד

בתיה הי

משתמש רשום
מלגה של כולל נחשבת כהכנסה לענין הדרגה או רק ההכנסה של משכורת?

שומרת החומות

משתמש מקצוען

ענק שבענקים

משתמש רשום
אני העליתי תלושים של-5,6,7
קבלתי דרגה
יש מצב אחרי שקבלתי להעלות תלושים של 3,4,5?????????????.
כדי לקבל דרגה יותר נמוכה .

rivi y

משתמש פעיל
כמה את מרוויחה בחודש אחד
אני עצמאית ולכן אין לי סכום קבוע
אני רק רוצה לדעת בשביל לבדוק את עצמי איזה חודשים להגיש מה אני אמורה לכתוב בסימולטור לחישוב דרגה ממוצע הכנסה של חודש אחד או ממוצע של סכ"ה 3 חודשים ?

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
עצמאית שפתחה תיק רק ביולי, לפני כן לא עבדה- מה מגישה? עדין אין שומה אין כלום מלבד קבלות.

תודה לעונים!

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אני עצמאית ולכן אין לי סכום קבוע
אני רק רוצה לדעת בשביל לבדוק את עצמי איזה חודשים להגיש מה אני אמורה לכתוב בסימולטור לחישוב דרגה ממוצע הכנסה של חודש אחד או ממוצע של סכ"ה 3 חודשים ?
בכל ה3 חודשים ביחד

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
עצמאית שפתחה תיק רק ביולי, לפני כן לא עבדה- מה מגישה? עדין אין שומה אין כלום מלבד קבלות.

תודה לעונים!
1692606204479.png

• תודה
Reactions: GTV

עד מתי

משתמש מקצוען
אני העליתי תלושים של-5,6,7
קבלתי דרגה
יש מצב אחרי שקבלתי להעלות תלושים של 3,4,5?????????????.
כדי לקבל דרגה יותר נמוכה .
מעניין שאני העליתי את אותם חודשים
וביקשו גם חודש 4!
נראה לכם שגם אם לא אישרתי סנכרון יש להם אפשרות לראות נתונים של בט"ל??

בין החומות

משתמש רשום
אני גם עובדת וגם לומדת וע''י התלושים אני כן זכאית לקבל דרגה אבל ע''י הלימודים לא (כי אין 24 שעות שבעיות)
השאלה א. האם אני צריכה להצהיר שאני גם לומדת ? לא עשיתי שיתוף מידע עם הביטוח לאומי
ב האם אני זכאית או שבגלל הלימודים אני לא אקבל
תודה רבה

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אם במהלך השנה מתווסף ילד ככה שההכנסה לנפש יורדת וממילא הדרגה
האם הדרגה יורדת רטרו מתחילת השנה
וכן האם צריך להגיש אז את כל ההכנסות שוב ואם יהיה לנו העלאה עד אז זה יחושב לפי זה
(חשוב לנו התשובה כבר עכשיו כי בעקבות העלאות המטורפות במחיר המשפחתון אנחנו שוקלים אם משתלם לנו לשלוח לפרטי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה