הנהלת פרוג, מה נהיה עם הפרסומות???

מוריה ח

משתמש רשום
נכתב ע"י bracha;1282669:
אתה לא באשכול הנכון, את האשכול ההוא מיצינו, ומחקו אותו כבר.

כאן אנחנו דנים (בכבוד ובהבנה) בנחיצות פרסומות נורמליים למיניהם.

זה ניקרא בעוקצנות, ולא בכבוד ובהבנה.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כל היופי של האתר זה שאפשר דרכו לתקשר עם עסקים אחרים, לראות איזה עוד עסקים גולשים בפורום ולקבל מהם שירותים אחרים, ליצור קשרים עסקיים ואחרים.
באופן אישי, קשרתי המון קשרים עסקיים באמצעות האתר. (את המחשבים אני רוכש באמצעות BRIS, את התקשורת באמצעות CHAIM1989, מייעץ ומתייעץ בענינים פננסים כל הזמן עם פרויליך, יהודה מילר, א.ד.ר. מקבל המון עזרה בעניני מחשבים מפרסומון ועוד).

כמובן, חייבים להתנהל באופן של עזרה הדדית ולא באופן של פרסום וגמרנו.

לענ"ד ההתנהלות של ההנהלה כיום די מגשימה את הציפיות של האתר. כל הזמן עוזרים אחד לשני, ומי שרוצה לפרסם מוצר, משלם. (אם מישהו פרסם ולא שילם, תמיד אפשר לדווח עליו).

מי שעוזר לאחרים ותוך כדי כך הוא גם מתפרסם. אשריו ואשרי חלקו.
(ראו ערך, פופקו,BRIS, יהודה מילר, א.ד.ר, CHAIM1989, SHIA, פרסומון, פרויליך, ואחרים. וסליחה מראש למי שלא הזכרתי את שמו).

שרית גולד

משתמש רשום
נכתב ע"י pinati;1282632:
יש פה מישהו שעצר לחשוב מה מרגישה אותה אחת, למרות שהיא לא ידעה לסגנן/ לפנות נכון?????

רגע, וכל המכירות של אחת לשניה של נקסט זה לא מכירות, למה פה לא זועקים ואומרים זהו?!

נכון שיש אנשים שלא בדיוק מציאותיים, ויש שגם לא אמיתיים. אבל את זה יכול להגיד רק אחד שיודע בבירור ולא לכלול!! עשיתם את כל עמ"י גנבים, שקרנים, רמאים ולא עצרתם לחשוב שיש מישהו שעומד מאחור צופה וקורא ובאמת לא מבין מה רוצים ממנו, ו... גם נפגע!!!

(בין אדם לחברו נאמר לא רק אם הוא יודע במי מדובר!)

מי הכליל? אבל אני מבקשת הסבר למה כאשר אני פותחת דבר כדי לצפות בו אחרי שניה מגיע לי מייל למייל שלי? מישהו בקש את זה?(הפרסומת נשלחת למייל שלי)

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת שיש הבדל גדול בין ניקים קבועים שמפרסמים איזה שרות קטן או מוצר שהם מוכרים לבין אנשים שנרשמים רק כדי לנצל את במת הפורום לפרסום, אלה מוטב שיפרסמו רשמית ובתשלום דרך ההנהלה וזה ימנע גם פרסומים מוזרים למיניהם.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י השקעה;1282740:
אני חושבת שיש הבדל גדול בין ניקים קבועים שמפרסמים איזה שרות קטן או מוצר שהם מוכרים לבין אנשים שנרשמים רק כדי לנצל את במת הפורום לפרסום, אלה מוטב שיפרסמו רשמית ובתשלום דרך ההנהלה וזה ימנע גם פרסומים מוזרים למיניהם.

אותי אתם מכירים?...
icon7.gif

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י חנון;1282789:
אותי אתם מכירים?...
icon7.gif

חנון
תחום מקצוע:עיצוב גרפי, אחר
שלח תודה: 2630
קיבל 1957 תודות ב358 הודעות

מספיק כדי לקנות חלוק שאת מוכרת...;)

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י השקעה;1282740:

הוצאת לי את המילים. הסברת מצוין מה שניסיתי אני להסביר בלשוני הדלה:)

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י השקעה;1282795:
חנון
תחום מקצוע:עיצוב גרפי, אחר
שלח תודה: 2630
קיבל 1957 תודות ב358 הודעות

מספיק כדי לקנות חלוק שאת מוכרת...;)

אני לא מוכרת חלוקים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה