דרוש מידע המרת קובץ midi ל mp3

תן סימן

משתמש פעיל
[רציתי לפרסם בפורום מוזיקה אבל הוא חסום למי שאינו חבר:]

יש לי korg pa600 שכידוע אין בו אפשרות הקלטה לקובץ אודיו אלא רק לקובץ midi.
כמובן שאפשר לחבר כרטיס קול ולהקליט למחשב, אבל זה די מסורבל.
כך שאני מעונין לקחת את קובץ ה midi ולהמיר ל mp3.

איך שאני מבין [ללא ידע מקצועי - בעיקר ויקיפדיה] קובץ midi בעצם אינו כולל בהקלטה את הצלילים עצמם, אלא רק קודים דיגיטליים, שאותם הקודים מפנים אל הסט שהוגדר מראש, ומורים למחשב [או לאורגן - או לאיזה מכשיר שמשיע כעת את ההקלטה] איזה צלילים להשמיע מתוך אותו הסט.
מתוך כך ברור שהמחשב אינו יכול להמיר את ההקלטה מן האורגן לקובץ אודיו, מכיון שאין לו את הסט שיש לי באורגן.

השאלה היא: האם ישנה אפשרות להעתיק את הסט מן האורגן למחשב, ובעזרת תוכנה מסוימת, להמיר את הקובץ midi לקובץ אודיו רגיל, על ידי שנגדיר לתוכנה לפנות אל הסט שמועתק למחשב, ולקחת ממנו את הצלילים.

סליחה על האורך של השאלה, ותודה מראש לכל המגיבים, אם יהיו כאלו.

Love Yourself

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אפשר דרך פורמט פקטורי תוכנה קלה לשימוש וממירה מצוין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה