PDF/אקרובט המרת קבצים לדפוס

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
שאלתי במכון בו אני עוד ואמרו לי שבדפוס אופסט לא היה בעיה בכלל בדפוס דיגיטלי של קונטרסים יש דפוס אחד שיודע שיש בעיה בזה

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אתה יכול לפרט אני לא בטוח שהבנתי את כוונתך
בדפוסים שמדפיסים קונטרסים עם כריכה רכה שזה בהדבקה ולא תפירה כמו כריכה קשה - נראה לי שבאופן כזה אין העתק שמש אבל כן עושים דוגמא קודם בשביל לראות מה יצא בסוף (כעין העתק שמש שבו אחד הדברים שצריך לבדוק שהקיפולים נעשו כראוי)

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גם אני מצטרף להנ"ל... לא התבקשתי ולא קרה לי, לא בספרים ולא בקונטרסים על שלל סוגיהם.

גלעד82

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עדכון:
בית הדין שדן בתביעה מול בית הדפוס הצדיק את הלקוח וחייב את בית הדפוס לשאת במלוא עלות העבודה החוזרת.
תודה לכם על השיתוף שעזר לי להציג את המנהג העכשווי בצורה נחרצת.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הדפס אמר שגם העתק שמש לא היה עוזר מכיון שהוא מדפיס את הספר במכונה אחרת מזו של העתק שמש ואם כך מה הועילו חכמים בתקנתם?
הועילו גם הועילו.
משתמשים באותו ריפ. הסיכוי שאותה מערכת ריפ, תוציא תוצאת המרת פונטים שונה - קלוש.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בית הדין שדן בתביעה מול בית הדפוס הצדיק את הלקוח וחייב את בית הדפוס לשאת במלוא עלות העבודה החוזרת.
ברור שהבעיה בקובץ שנשלח, והראיה, שהוא לא הודפס כראוי.

הנקודה היא אחרת: הלקוח שילם עבור משהו שלא קיבל, כאשר הדפוס היה אמור לראות את התקלה ולעתור את ההדפסה. משלא עשה זאת - הוא לא יכול לטעון לאונס, ולא מגיע לו כסף.

אני חוזר וממליץ, כפי שכתבתי בעבר:
לא לחבר קבצים ממקורות שונים לקובץ אחד. בעת החיבור יש איחוד של פונטים, דבר שיכול בבוא העת לייצר בלגן במערכת.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ברור שהבעיה בקובץ שנשלח, והראיה, שהוא לא הודפס כראוי.
אני לא חושב שהניסוח נכון. הבעיה לא בקובץ שנשלח. והראיה, שבדפוסים אחרים ובמדפסות אחרות הוא הודפס כראוי.
הבעיה בדפוס שמשתמש בדרייברים ישנים או מכשור ששייך לשנים אחורה, ולא יודע לקרוא קבצים בטכניקה העכשווית.

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ולא פליגי ;)
ה'בעיה' שיש בקובץ שנשלח - היא בעיה של הדפוס.

גלעד82

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הועילו גם הועילו.
משתמשים באותו ריפ. הסיכוי שאותה מערכת ריפ, תוציא תוצאת המרת פונטים שונה - קלוש.
הדפס טען שוב ושוב שאין קשר בין המכונות, אולי זו שיטת העבודה שלו? זה דפוס דיגטלי...
אני חוזר וממליץ, כפי שכתבתי בעבר:
לא לחבר קבצים ממקורות שונים לקובץ אחד. בעת החיבור יש איחוד של פונטים, דבר שיכול בבוא העת לייצר בלגן במערכת.
יבוא PDF לאינדי' ויצוא שלו עם תוספות גם נכלל באיסור? (כי זה כן נעשה בקובץ הזה כמו בעוד הרבה אחרים)
הבעיה בדפוס שמשתמש בדרייברים ישנים או מכשור ששייך לשנים אחורה, ולא יודע לקרוא קבצים בטכניקה העכשווית.
במקרה שלנו הדפוס טוען שזה מכונה חדשה דגם 2022 ושתקלות כאלה קורות אצלו (וגם אצל אחרים) מעת לעת, ואין לו מושג מהו הגורם לכך.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יבוא PDF לאינדי' ויצוא שלו עם תוספות גם נכלל באיסור? (כי זה כן נעשה בקובץ הזה כמו בעוד הרבה אחרים)
הכל אסור. יש דברים שחייבים ויש כאלה שלא.
אין שום מניעה לשלוח קבצים בסדר רץ. תוכל לחבר בבית לראות שהכל מתחבר נכון ולשלוח לדפוס מפורק.
יש מניעה לשלוח כשלא כל האובייקטים על הדף. אז בשביל זה משתמשים באינדי.

בכל מקרה, העיקרון ברור. הרעיון הוא להימנע, לא להשתגע בשביל זה.

בתמונה למעשה רואי םשנוצר קו היקף לבן מסביב לאותיות. אין לי מושג מאיפה הוא הגיע, אולי יש לו איזשהו פרפלייט שמייצר קווים מסביב לאותיות מסויימות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה