המרת דרגה מהעולם הישן לאופק חדש

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
בהחזר שכ"ל מקבלים החזר על מה שמשלמים על התואר (עד 90% מהתשלום אם אני לא טועה), ובמענק שעות מוסיפים למשכורת החודשית כאילו עבדת יותר שעות בשבוע (עד 4 שעות).
לפעמים הראשון משתלם יותר, ולפעמים השני.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
האם יתכן שאני יקבל באופק חדש פחות ממה שאני מקבלת בעולם ישן?
אם את נשארת באותו היקף משרה (כלומר יותר שעות בבי"ס) את אמורה לקבל יותר.
אם את מורידה היקף משרה כדי לא להיות כ"כ הרה שעות בבי"ס- יכול להיות. באופק מקבלים פר שעה פחות מאשר בעולם הישן (כמה פחות- תלוי אם זה א-ו או ז-ט, מחנכת או מקצועית ואם יש משרת אם).

נערך לאחרונה ב:

אביטל דבוש

משתמש רשום
אם את נשארת באותו היקף משרה (כלומר יותר שעות בבי"ס) את אמורה לקבל יותר.
אם את מורידה היקף משרה כדי לא להיות כ"כ הרה שעות בבי"ס- יכול להיות. באופק מקבלים פר שעה פחות מאשר בעולם הישן.
איך אני יודעת כמה זה והאם יש לי תוספת הכשרה
יש לי כרגע 8 גמולים +כפל תואר =8.75
וותק 3 ומקדם המרה 27
ו122.5% משרה ביוניק יוצא לי הרבה יותר מאשר בטבלה
תודה רבה

תמר ח

משתמש חדש
גמול חינוך מיוחד לא מופיע במחשבון הסימולציה בצד ימין, משהו יודע?

יש בצד שמאל טבלה נוספת, מה תפקידה?

yudb

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת מה היה בזמנו. כעת, יוניק אחראית לתת מענה לטלרים או לאחראי תעסוקה. הבנתי שיש מורים שכן מתקשרים ומקבלים מענה. את יכולה לנסות להתקשר, אני לא יודעת את המספר הישיר, אבל תתקשרי למשרד של יוניק 025009333 ותבקשי לדבר עם אלדד או לחילופין לקבל את המספר של המוקד של אופק חדש.

משיחה שלי עם מפתח המערכת - אתם צריכים לדרוש מהמעסיק את הטבלה של ההמרה. בנוסף, יש כמה דברים חשובים שצריך לדעת: הכשרה עדיפה מחינוך. חינוך זה 3% .
חודש מרץ הוא הקובע.
הוא אמר עוד רשימה במטותא, לא הצלחתי לאחוז ראש....
אבל חשוב לדעת, יש הרבה מורים שההמרה שלהם לא נכונה והם אפילו לא מעודכנים בכך.
תעקבו ואל תהססו לערער.
יוניק מקבלים הרבה פעמים נתונים לא מדויקים מהמעסיקים ולכן הדרגה אינה מדויקת.

כדאי לעקוב!
מי נחשב המעסיק? אחראית כוח אדם במשרד החינוך או המנהלת שלי? - שואלת כדי לבקש את הטבלה של ההמרה.
מה הכוונה הכשרה עדיפה מחינוך? מה זה הכשרה ומה זה חינוך? (אני מטפלת פרארפואית)
מה הכוונה שחודש מרץ קובע?
מה זה מקדם המרה.
אשמח לכל פיסת מידע.
ממש תודה רבה

Asher1994

משתמש חדש
מה זה אומר שתלוש מרץ קובע?
אם התעדכנו לי הרבה גמולים וגם התואר אחרי מרץ האחרון זה אומר שכדאי משמעותית שאחכה עם הכניסה לאופק לאחרי מרץ?

מישהו 25

משתמש רשום
@Asher1994 זה לא קשור לגמולים זה רק לגבי היקף המשרה שהיה לך במרץ מחנך/מורה מקצועי/משרת אם וכו' לגבי הגמולים והתואר לא משנה מתי הם התעדכנו הם יחושבו בהמרה

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
מי נחשב המעסיק? אחראית כוח אדם במשרד החינוך או המנהלת שלי? - שואלת כדי לבקש את הטבלה של ההמרה.
מה הכוונה הכשרה עדיפה מחינוך? מה זה הכשרה ומה זה חינוך? (אני מטפלת פרארפואית)
מה הכוונה שחודש מרץ קובע?
מה זה מקדם המרה.
אשמח לכל פיסת מידע.
ממש תודה רבה
אני לא באמת יודעת. שאלתי בזמנו כי ראיתי שזה חוזר על עצמו.

יהודה צין

משתמש חדש
יש לי כפל תואר עם 10 שנות ותק עם 15.75 גמולים, אשמח לדעת מה אמור להיות הערך בהמרה לדרגות אופק ומה ניתן לעשות להתקדם משם והלאה...
כל החומר של משרד החינוך, רק בלבול וכאב ראש...

מאיר מאור

משתמש חדש
היי
אשמח לייעוץ.
אני עוברת שנה הבאה לאופק חדש
עבדתי עד היום במוכר שאינו רשמי. (חינוך עצמאי)
אשמח לדעת מה הדרוג שלי..
יש לי BA - אקווילנטי
16 גמולים
8 שנות ותק
אשמח למידע
תודה רבה

יהודה צין

משתמש חדש
רציתי לשאול אם סגן מנהל ומחנך כיתה משנה את ההמרה לדרגה בתחילת ההצטרפות לאופק והאם יש הבדל בהמרת גמולים לדרגת אופק בין גמולי השכלה אקדמאית לבין גמולי שעות ישיבה/כולל?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
רציתי לשאול אם סגן מנהל ומחנך כיתה משנה את ההמרה לדרגה בתחילת ההצטרפות לאופק והאם יש הבדל בהמרת גמולים לדרגת אופק בין גמולי השכלה אקדמאית לבין גמולי שעות ישיבה/כולל?
חינוך כיתה משפיע. סגן מנהל יכול להיות, לדעתי זו טבלת שכר אחרת, אבל אני לא בטוחה.
גמולים שהתקבלו על שעות ישיבה/כולל שווים אותו דבר כמו גמולים על לימודים אקדמאיים.

יהודה צין

משתמש חדש
וואו, תודה. (אפילו במשה"ח לא ידעו או לא רצו לענות בצורה כ"כ ברורה)
א"כ, יש לי תואר שני אקדמאי+ 10 שנות ותק מוכרות, 15.75 גמולים, מחנך כיתה, מה אמור להיות הדרגה שלי באופק ומה אני יכול לעשות כדי להיכנס יותר טוב בשלב זה?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
לפי חישוב מהיר שעשיתי (לא מתחייבת שנכון)
אם אתה מחנך בכיתות א-ו, נראה שהדרגה הראשונית תהיה 2.5.
אם אתה מחנך בכיתות ז-ח, זה יוצא דרגה 3.5-4.

איך אפשר להעלות את הדרגה?
א. בהנחה ש15.75 גמולים כוללים 7 גמולי השתלמות+8.5 גמולים על כפל תואר, כדאי להשלים בהקדם את 9 הגמולים הנוספים. יכול להקפיץ את הדרגה בערך בדרגה וחצי. (אני לא בטוחה שאפשר לצבור כ"כ הרבה גמולים בבת אחת, גם מצד הנהלים של משה"ח, אבל שווב לברר. בכל מקרה אם אתה לומד כרגע בישיבה/כולל- זה נותן לך עוד שני גמולים. וכדאי גם לבדוק אם לא היו גמולים על ישיבה/כולל בשנים קודמות שלא עדכנת)
כל האזהרות פה לגבי לא לרות לעשות גמולים לא רלוונטיות אליך, כי מאחר ויש לך תואר שני אתה לא מקבל השלמה למינימום.

ב. אם יש ילדים מתחת לגיל 14, והאשה עובדת מעל 80% משרה ולא מקבלת משרת אם (יכול להיות שאפילו שווה לה לוותר על משרת האם באופן זמני בשביל זה)- אתה יכול לקבל משרת אם במקומה. זה גם מעלה בעוד חצי דרגה- דרגה.

יהודה צין

משתמש חדש
תודה רבה על המידע החשוב, קצת עשה לי סדר בראש.
אשמח לשוחח אתך בהרחבה אם אפשר...
הנייד שלי: 052-7127947

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אני לא מתקשרת לגבר אנונימי בפורום. בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה