דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מירושלים אזור גאולה
זכאי באופן אוטמטי לכרטיסים בעקבות הנחה משנת 2020
לאחר בירור הוברר לי לפני כשלושה שבועות שבעקבות תקלה ועיכוב הכרטיסים עדיין לא הודפסו
תחילת שבוע שעבר קיבלתי הודעה קולית שהכרטיסים בדרך אלי ובימים הקרובים אקבל הודעה מהשליח
עבר כבר שבוע ולא קיבלתי עדיין שום ד"ש בעניין
אשמח לתשובתך
תודה רבה
הם מחלקים כעת בירושלים, יש כמה אלפי כרטיסים, יגיעו לכולם בעזרת ה'

יוצרת בשבילך אירוע

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
היי
אני נרשמתי לפני חודש ועוד לא קיבלתי תושבה שאני זכאית מה יכול להיות

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים אם קיבלנו הודע שיטען בשעה הקרובה ועברו מאז 24 שעות ולא נטען, מה זה אומר?
שאולי אצלנו מספר הטלפון שלך רשום על שם מישהו אחר ומספר הטלפון של מישהו אחר רשום על שמך? בביתר יש אלפי משפחות כאלו.... ראה דפים קודמים

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מאשדוד, אתמול קיבלנו אישור להנחה בארנונה של 80%, מה עליי לעשות כדי לקבל את הכרטיסים?
@אשל ירושלים אשמח לתשובתך המקצועית.
את צריכה לבדוק בעיריה האם הם מתכוננים להעביר את השם שלך אלינו לקבלת תווים, אולם ליתר ביטחון אולי להגיש בקשה נפרדת לקבלת תווים, מכיוון שתאריך האחרון לבקשת תווים עומד להסתיים בימים הקרובים.

• תודה
Reactions: stk

מאוישת

משתמש פעיל
את צריכה לבדוק בעיריה האם הם מתכוננים להעביר את השם שלך אלינו לקבלת תווים, אולם ליתר ביטחון אולי להגיש בקשה נפרדת לקבלת תווים, מכיוון שתאריך האחרון לבקשת תווים עומד להסתיים בימים הקרובים.

תודה.
בררתי בעירייה ואכן הם לא מעבירים יותר נתונים.
מה שנותר זה להגיש בקשה באתר.
אני צריכה להעלות תלושים, דפי ביטוח לואמי ותדפיסי בנק?
יש דרך אחרת?

אנוכי

משתמש מקצוען
שאולי אצלנו מספר הטלפון שלך רשום על שם מישהו אחר ומספר הטלפון של מישהו אחר רשום על שמך? בביתר יש אלפי משפחות כאלו.... ראה דפים קודמים
מספר הטלפון שלי רשום על שם מישהו אחר, - למרות שעידכן
מספר הטלפון של בעלי, שגם קיבל את ההודעה הזו- רשום על שמינו
אנחנו מירושלים.

oritdi

משתמש פעיל
@אשל ירושלים
קיבלתי הודעה שאנחנו זכאים לפני חודש בערך, וגם במערכת של אשל אני שומעת שאנו זכאים,
מתי נקבל את הכרטיסים? (אנחנו מבית שמש)
תודה!!

SAEMCH

משתמש רשום
ביוזמת השר דרעי: פרויקט 'ביטחון תזונתי למשפחות מוחלשות' יוצא לדרך. כמיליון זכאים יקבלו כרטיסים נטענים לרכישת מזון מתקציב כולל של כ-700 מיליון שקלים.

הקו החרדי:
לטובת היוזמה של השר דרעי הוקצו כ-700 מיליון שקלים. בחוזר מיוחד שהפיץ היום מנכ"ל משרד הפנים, לרשויות המקומיות, נקבע כי התקציב יוקצה למקבלי הנחה מעל 70% בתשלום הארנונה על פי מבחני הכנסה הקבועים בתקנות ולאזרחים ותיקים המקבלים קיצבה מהביטוח הלאומי וגימלת הבטחת הכנסה וזכאים ל-100% הנחה בתשלום הארנונה

גובה "מענק דרעי" שיינתן בשלשת החודשים הקרובים בתלושי מזון למשפחות הזכאיות להנחה בארנונה מעל 70%: כל חודש 300 ש"ח לכל הורה + 225 ש"ח לכל נפש נוספת במשפחה לפי רישומי הארנונה, עד 2400 ש"ח למשפחה. לדוגמא: משפחה עם 2 ילדים תקבל 1050 ש"ח לחודש. משפחה עם 6 ילדים תקבל 1950 ש"ח.
איך מקבלים

הר ציון

משתמש רשום
@אשל ירושלים
אני כבר עדכנתי את פרטי באשל ירושלים, ועדיין לא קבלתי את הכרטיסים, היום אני מקבל טלפון כבר על הטענה שניה.
מה אני אמור לעשות?
אולי הכרטיס שלי הגיע למישהו אחר?

מאוישת

משתמש פעיל
@אשל ירושלים
תודה.
בררתי בעירייה ואכן הם טוענים שהם יותר לא מעבירים נתונים.
מה שנותר זה להגיש בקשה באתר.
אני צריכה להעלות תלושים, דפי ביטוח לואמי ותדפיסי בנק?
יש דרך אחרת?

אינסוף

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים קבלנו אתמול בצהרים הודעה קולית שהכרטיסים הוטענו (פעימה שניה)
אבל יתרת הכרטיסים :0 .
למה?
עריכה: אנחנו לא מביתר והטלפון מעודכן.

stk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איך מגישים בקשה נפרדת?

מעצב

משתמש צעיר
מישהו כבר קיבל פעימה שניה?
פשוט עבר כבר חודש ועוד לא נטען

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אני קיבלתי פעימה שנייה

חסיד נפלא

משתמש רשום
לא קראתי את ההודעות האחרונות
ואולי כבר כתבו תשובה לזה
האם כבר התחילה החלוקה בבני ברק לאלו שלא קיבלו בפעימה ראשונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה