דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים יש לי בן נשוי אשתו מעיר אחרת והכתובת שלו רשומה בעיר שלי בפועל הוא מתגורר בעיר של אשתו האם אני מקבלת עבורו? או שצריך להגיש עבורו בנפרד בעיר שלי? ואשתו יכולה להגיש בנפרד בעיר שלה?
אנחנו לא יודעים, כל עניני הזכאות באחריות ובסמכות הרשות המקומית בלבד.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אנונימית חדשה

משתמש פעיל
תבדקו בסוף היום, זה ההבטחה של רשת שופרסל
בדקתי הרגע הכסף עדיין לא חזר, ברוב ייאושי התקשרתי לאשל ירושלים והם טענו שזה קשור לחברת האשראי, פניתי לחברת האשראי והם אמרו שזה קשור לעמותה שמפעילה אותה, האם זה אומר שהכסף אבוד? קשה לי להשלים עם אובדן של 430 ש"ח

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
הודעה חשובה מהקו הפתוח של אגודת ישראל: הוארך זמן הגשת הבקשות לכרטיסי הסיוע של משרד הפנים עד יום ה' בסיון ^ מומלץ לא להמתין לרגע האחרון מאת כתב 'המבשר' הודעה חשובה מהקו הפתוח של אגודת ישראל: בעקבות לחץ הפניות ואי יכולת המערכות לה־ ספיק לתת את השירות – הוארך זמן הגשת הבקשות לכרטיסי הסיוע של משרד הפנים, עד ליום ה' בסיון. המוני פונים ניגשו אל משרדי העיריות והחברות המטפלות בנושא כרטיסי תווי המזון של משרד הפנים. המ־ שרדים לא יכלו לעמוד בקצב הפניות ורבים נואשו. על כן, אתמול נמסרה ההודעה על הארכת המועד, עד ליום ה' בסיון. ואולם מהקו הפתוח נמסר כי עדיין מומלץ לא להמתין לרגע האחרון, שכן לא אחת יש להביא ניירות ומסמכים. לדוגמה: אתמול טופלה בקשה של אזרח שהקים ביתו, וטרם הוסדרה העברת הכתובת בת־ עודת הזהות. עיכוב טכני, עלול לגרום לסחבת, ולכן יפה שעה קודם.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בדקתי הרגע הכסף עדיין לא חזר, ברוב ייאושי התקשרתי לאשל ירושלים והם טענו שזה קשור לחברת האשראי, פניתי לחברת האשראי והם אמרו שזה קשור לעמותה שמפעילה אותה, האם זה אומר שהכסף אבוד? קשה לי להשלים עם אובדן של 430 ש"ח
זה לא קשור לחברת האשראי, ולא לעמותה, זה אך ורק רשת המזון, עלייך לפנות לשרות הלקוחות של רשת המזון.

מאורגנת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
@אשל ירושלים
אנחנו זוג + 6
קיבלנו אתמול את הכרטיס של הפעימה הראשונה ע"ס 1000 ש"ח,
האם אנחנו אמורים לקבל כרטיס נוסף
או שהכרטיס הנ"ל יטען שוב לאחר ריקון הכרטיס?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אנונימית חדשה

משתמש פעיל
זה לא קשור לחברת האשראי, ולא לעמותה, זה אך ורק רשת המזון, עלייך לפנות לשרות הלקוחות של רשת המזון.
כבר פניתי כמה פעמים לשערי רווחה, הוא לקח את הכרטיס שלי הזין את הפרטים והראה במחשב תסתכלי איך יש פה חיוב אחד רק של 400 והחיוב השני של ה430 אין לנו, אז מה את רוצה מאתנו זה לא קשור אלינו, אני נמצאת במצב הזוי שכל אחד מפיל את זה על השני ואני נופלת בין הכסאות, אם לא היה מדובר בסכום כל כך גבוה, או אם הכסף לא היה לנו כל כך חשוב לנו כבר באמת הייתי מתייאשת, אבל אנא.... מה אפשר לעזור לי לגמור עם הסאגה הזאת (היום יש 4 שבועות בדיוק מאז שנגבה או יותר נכון נגנב ממני הכסף)

א חסיד

משתמש פעיל
כל הכבוד על השתתפותכם בפורום זה
שאלה לי אליך יש לי ב"ה שלושה ילדים
והכרטיס מוטען בסכום רק בשביל שני ילדים
איפה עלי לעדכן זאת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה