דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

הינוקא

משתמש חדש
אני קבלתי ואני גר במודיעין עילית אמרו לי עדיף להביא חוזה שכירות ולא הבאתי ובכל זאת קיבלתי
איך קיבלת?
איפה היית אמור להביא?
אני ניסיתי להגיש בקשה באתר העירייה (בי"ש) ושם צריך את כל הפרטים של הדירה, הארנונה.

משולם גרין

משתמש רשום
כמה ימים לא הייתי כאן, חזרתי וראיתי שיש מישהו חדש, הלא הוא @אשל ירושלים ברוכים הבאים :)
רק יש לי שאלה, בקשה, למה אתם לא מוציאים שו"ת מסודר לציבור עם כל השאלות והתשובות, שפשוט יש מהם כ"כ הרבה, וכך במקום לעבוד כאן כל הזמן אונליין ומה שנקרא לכבות שריפות, תוציאו שו"ת בעיתונות החרדית הארצית והמקומית, וזה יחסוך כ"כ הרבה עגמת נפש לציבור וזה יועיל גם לכל אותם עשרות אלפי משפחות שלא גולשות באתר פרוג
אנא!!!! בבקשה תעשו את זה למען כל הציבור
וכל הכבוד על המענה כאן על כל השאלות
גם בהמודיע וגם ביתד היה שו"ת עם יו"ר אשל ירושלים

T5

משתמש פעיל
@אשל ירושלים
איך ניתן ליצור קשר איתך מי שלא יכול לשלוח באתר
הודעה אישית?
לבירור מדוע לא זכיתי לקבל את הכרטיסים הללו
אפילו שיש לי הנחה בארנונה?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
איך ניתן ליצור קשר איתך מי שלא יכול לשלוח באתר
הודעה אישית?
לבירור מדוע לא זכיתי לקבל את הכרטיסים הללו
אפילו שיש לי הנחה בארנונה?
תתקשרו ל0777711174 ותבדקו במענה האוטומטי האם אתם רשומים כזכאים, במידה וכן תודיעי כאן מאיזה עיר אתם, אם אתם לא מופיעים כזכאים, עליכם לפנות לרשות ולבדוק למה לא דיווחו עליכם.

חיה א.

משתמש רשום
יש עדיין בידי המפיץ המקומי מעטפות בודדות עם כתובות שגויות או עם טלפונים שגויים, שהוא מנסה לאתר ולמסור.
אני מביתר קיבלנו מעטפה אחת עם כרטיס אחד כשאנו אמורים לקבל 2 כרטיסים.
הבנו שזה יכול להגיע לאחר כמה ימים(המעטפה השנייה). בינתיים עבר כשבוע ולא קיבלנו. האם עדיין יש מעטפות לחלוקה בביתר? הכתובת והטלפון ידועים ולא שגויים כי קיבלנו מעטפה אחת.
יתכן שהדפיסו כרטיס אחד ולא שניים?(קיבלנו 525 וחסר לנו הכרטיס של ה1000)

שלכם

משתמש פעיל
"הנעלבים ואינם עולבים שומעים חרפתם ואינם משיבים, עושים מאהבה ושמחים בייסורים, עליהם הכתוב אומר: 'ואוהביו כצאת השמש בגבורתו'"
@אשל ירושלים
מבלי להיכנס לכל הדיונים שהיו על מי אשם בתקלות ובייטול המכרז וכל יתר הדיוניים
כמדומני שבמכרז הייהת התחייבות על מתן מענה טלפוני תוך זמן סביר כל שהו
אז אכן אני מבין שיש עומס, ואתם לא עומדים בו
אך האם לא ניתן לגייס באופן זמני עוד כ 30-40 מוקדניות שיענו לטלפונים כמה שבועות עד שהנושא יתבהר?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
מבלי להיכנס לכל הדיונים שהיו על מי אשם בתקלות ובייטול המכרז וכל יתר הדיוניים
כמדומני שבמכרז הייהת התחייבות על מתן מענה טלפוני תוך זמן סביר כל שהו
אז אכן אני מבין שיש עומס, ואתם לא עומדים בו
אך האם לא ניתן לגייס באופן זמני עוד כ 30-40 מוקדניות שיענו לטלפונים כמה שבועות עד שהנושא יתבהר?
מכיוון שאתם בעניני מכרזים והתחייבויות, הרי שעל פי המכרז אנו מחוייבים לענות אך ורק על הנושאים הבאים: בעיות או תקלות במימוש תווי הקניה, שאלות בדבר אופן מימוש תווי הקניה ונקודות המכירה התקפות למימושו.
כל יתרת השאלות והקושיות לא קשורות או שייכות אלינו.
ובאשר לענין עצמו: גם 40 מוקדנים לא היו פותרים את נחשול השיחות.
מדובר על כמות שיחות מטורפת של אלפי שיחות בו בעת, כאשר גם כמות קווי הטלפון העומדים לרשות המוקד מוגבלים.
אחרי שיפורים שהכנסנו במוקד, שילוב מענים אוטומטיים להרבה מהשאלות, אפשרות להפניית פניות לאימייל, וכאשר רוב האנשים כבר יודעים אם הם זכאים או לא, ורוב הזכאים כבר קיבלו את הכרטיסים, המוקד הטלפוני מתייצב ויתן מענה מהיר יותר לשאלות עליו הוא אמור לתת מענה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מביתר קיבלנו מעטפה אחת עם כרטיס אחד כשאנו אמורים לקבל 2 כרטיסים.
הבנו שזה יכול להגיע לאחר כמה ימים(המעטפה השנייה). בינתיים עבר כשבוע ולא קיבלנו. האם עדיין יש מעטפות לחלוקה בביתר? הכתובת והטלפון ידועים ולא שגויים כי קיבלנו מעטפה אחת.
יתכן שהדפיסו כרטיס אחד ולא שניים?(קיבלנו 525 וחסר לנו הכרטיס של ה1000)
תשלחי לי בפרטי שם ומספר זהות

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
האם מישהו יודע מה התוקף של הכרטיסים? דהיינו מתי הזכות נמחקת ומוטענת חדשה?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק.. (117 עמודים זה חומר לחצי שנה)
האם אברך חייב להגיש טופס מעמד או שניתן להסתפק בהצהרה כלשהיא ?
תודה רבה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה