דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
צריך לנצל את הכרטיס מהר לפני הפעימה השניה? יודיעו מפורש מתי הפעימה השניה? או אי אפשר לסמוך עליהם.
לא צריך למהר, בשורה התחתונה כל אחד יקבל את מלוא הסכום שהוא זכאי, תפסיקו להאמין לשמועות.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
מישהו יכול לתת עצה, אצלנו הרשות מסרו את הנתונים ל זכאי 2019 -2020 וכמובן לא הועיל לנו שהיינו ב-2019 זכאים משרד הפנים לא טיפש.
וכל הניסיונות להסביר לעירייה שצריך להעביר את 2021 במקום 2019 לא עוזרים.
בדקנו בפתחון לב מופיע להם שאין לנו זכאות למרות שקיבלנו הנחה ב-2021, כי כמו שאמרתי העירייה מסרה את 2019 ו-2020.
יש איזה מישהו במשרד הפנים שאפשר לפנות אליו?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני גרה בי-ם והיתה לי הנחה ב2019- וגם ב2020 .
ואת הההנחה ל2021 עדיין לא קבלתי

אז מגיע לך תווי קניה, השליח יבוא אליך הביתה.

תתקשרי לעיריה לעדכן את הפל' שלך בכדי שבשליח יתאם איתך זמן הגעה
זה הטל' לעדכון 025483111

תקליט-אור

משתמשת מקצוענית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ת

עדכני אותי מה אמרו לך, אנחנו עם אותה בעיה בדיוקקקק
הנציגה מהעירייה אמרה שבאמת לא רשום לה את הכתובת שלנו על הילדים.
שאלתי אותה אז איך קיבלתי 90% הנחה - רלוונטי רק מ-7 נפשות ומעלה? אז היא ענתה שהמערכות שלהם לא מסונכרנות אחת עם השנייה. שוין.

בכל אופן דרשתי ממנה שתוך כדי השיחה אשלח לה מייל עם צילום ת"ז והיא תעדכן, והיא באמת עדכנה תוך כדי השיחה.
היא הוסיפה שהעירייה שולחת לפתחון לב קבצים מעודכנים אחת לכמה ימים, כך שיכול להיות שייקח כמה ימים עד שיתעדכן אצלם.

אחד תם

משתמש צעיר
לא צריך למהר, בשורה התחתונה כל אחד יקבל את מלוא הסכום שהוא זכאי, תפסיקו להאמין לשמועות.
למה שמועות? ולמה מה שאתה כותב זה לא שמועות?

אני שמעתי משתי נציגות שונות בפתחון לב, שהפעימות מוחקות את היתרה הקודמת.
אני מעדיף לחוש להם ולנצל את היתרה, מאשר לסמוך על שמועות הפוכות בלי מקור.

תכלס, אני קיבלתי שלושה כרטיסים, ולפי המידע במערכת של פתחון לב זה טעון באלפים ארבע מאות, (וזה נשאר כל הזמן על הסכום הזה גם אחרי שניצלתי כשש מאות), אבל בישראכרט מעודכן רק שש מאות, וכעת אחרי שניצלתי אותם מופיע לי יתרה של שקלים בודדים. ואני לא יכול לקנות יותר.

אחרי כמה ימים של פניות לכל הקירות, היום אמרו לי בפתחון לב, שיש תקלה מול ישראכרט, וזה יסודר תוך שלושה ימים.

הלואי.

לאה 655

משתמש פעיל
מישהו יכול לתת עצה, אצלנו הרשות מסרו את הנתונים ל זכאי 2019 -2020 וכמובן לא הועיל לנו שהיינו ב-2019 זכאים משרד הפנים לא טיפש.
וכל הניסיונות להסביר לעירייה שצריך להעביר את 2021 במקום 2019 לא עוזרים.
בדקנו בפתחון לב מופיע להם שאין לנו זכאות למרות שקיבלנו הנחה ב-2021, כי כמו שאמרתי העירייה מסרה את 2019 ו-2020.
יש איזה מישהו במשרד הפנים שאפשר לפנות אליו?
לא חוקי בעליל

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אם באתר כבר מופיע לי היתרה
אני יכולה כבר ללכת לרכוש עם זה?

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
לא נעים מאלו שעדין מחכים לכרטיסים, אבל מישהו יודע מתי אמורה להתעדכן הפעימה השניה והשלישית?
סקרנות בלבד

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

תקליט-אור

משתמשת מקצוענית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא נעים מאלו שעדין מחכים לכרטיסים, אבל מישהו יודע מתי אמורה להתעדכן הפעימה השניה והשלישית?
סקרנות בלבד
סוף סוף אני מתחילה להרגיש נעים, אחרי האי נעימות שהיתה לי שדווקא זאת שגילתה לכולם על חלוקת סלי המזון של ההסתדרות - חיכתה וחיכתה וחיכתה וכולם עקפו אותה... :p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה