דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשדי

משתמש רשום
סליחה, הערים שלא יצאו להפצה מחודשת הם;
רחובות, קרית גת, ביתר, פתח תקוה, אשדוד
תודה, נרגעתי!
מקוה שאכן יהיה סיום טוב לכל הסאגה הזו.
[אין לי בעיה לחכות, יהיה לי מה לעשות עם התוים בכל רגע נתון, כך שגם בעוד חודש יהיה לזה שימוש רק שכל הזמן בלחץ שיגיע הזמן שיגידו שנפלטנו מהמערכת מסיבה כלשהיא וכבר מאוחר מלטפל בענין]

מלכי גפ

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אנחנו קיבלנו היום שני כרטיסים ל-6 נפשות, בכרטיס אחד יש 1000, ובכרטיס אחד 425, אמור להגיע עוד כרטיס?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
התקשרתי לחברת ההפצה ואמרו לי שלמשלוחים של @אשל ירושלים אין צפי הגעה או יציאה למשלוח..
מה זה אומר? שזה יכול להגיע גם בעוד שנה??
ומצד שני קבלנו הודעה קולית כבר ביום שני שיגיע בימים הקרובים... אז למה להאמין?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התקשרתי לחברת ההפצה ואמרו לי שלמשלוחים של @אשל ירושלים אין צפי הגעה או יציאה למשלוח..
מה זה אומר? שזה יכול להגיע גם בעוד שנה??
ומצד שני קבלנו הודעה קולית כבר ביום שני שיגיע בימים הקרובים... אז למה להאמין?
אם קיבלת הודעה שזה יגיע בימים הקרובים, למה שיגיע בעוד שנה?

oritdi

משתמש פעיל
שואלת בשביל ההורים, האם זאת היתרה?:
1626332464875.png

כי בתכלס בסופר אומרים יתרה 0, ובאמת אמור להיות 113..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה