דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

סטארטאפ(ית)

משתמש חדש
אם אתה מופיע במערכת שלנו כזכאי, (ניתן לבדוק במערכת הטלפונית האוטומטית) אתה בתוך הרשימה שמודפסת כעת, אותה נתחיל להפיץ עוד 10 ימים
@אשל ירושלים
בדקתי במערכת הטלפונית ואני מופיעה כזכאית
אבל עדיין לא קיבלתי -למי אפשר לפנות כדי לזרז את הקבלה?
במערכת הטלפונית אין מענה אנושי....
יש איזה מספר טלפון שאפשר לברר שם מה הסטטוס של הכרטיסים שלי ז"א איפה הם ומתי הם יגיעו?

שרי קליגער

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
@אשל ירושלים
יש איזה מספר טלפון שאפשר לברר שם מה הסטטוס של הכרטיסים שלי ז"א איפה הם ומתי הם יגיעו?
אני מצטרפת לשאלה...
הגיע לי גם צינתוק שזה יגיע עם שליח ואז אחרי כמה דקות שוב צנתוק ובעלי לא הספיק לענןת .. ואז אחרי שעה מקבלים טלפון בגלל שאתם לא מעונינים במשלוח זה התבטל:confused::(:eek:

safren

משתמש חדש
@אשל ירושלים
אני מאחיסמך, קיבלתי הודעה טלפונית לפני שבועיים שיבואו באותו יום להביא את הכרטיס אך טרם קיבלתי, כיצד מבררים זאת?
אם תוכל לשלוח לי הודעה פרטית ואחזיר לך תשובה עם הפרטים האישיים שלי

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
מה יש לזרז, כתבתי למעלה שנתחיל להפיץ איתם עוד 10 ימים

פליישמן

משתמש חדש
אם נולד לי עוד ילד אתמול וכבר קיבלתי פעימה ראשונה אז בפעימה השניה אני יקבל יותר???

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@אשל ירושלים
לחברה שלי אמרו שיש בעיה עם תעודת זהות כפולה. היא שואלת מה זה אומר? ואיך אפשר לתקן?
תודה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
לחברה שלי אמרו שיש בעיה עם תעודת זהות כפולה. היא שואלת מה זה אומר? ואיך אפשר לתקן?
תודה
זה אומר שמספר הזהות שלה או של מי ממשפחתה מופיע פעמיים, במקרה כזה שני הרשומות מוגדרות כשגויות ונשלחות חזרה לרשות.
הרשות אמורה למחוק אחד מהם. ולהחזיר לנו את התיקון ואז הם הופכים להיות תקינים.

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
מה אני עושה אם הגשתי בקשה לפני חודשיים ואמרו לי בעיריית בב שאני זכאי אבל תכלס שום דבר לא הגיע?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
דיברתי עם המוקד של עיריית ירושלים הם אמרו שהעבירו אליכם ב19 לאפריל למנ' את האישור שלי בחריגים (אושר ב13)
במערכת האוטומטית זה לא מעודכן
תודה
אנחנו לא ביצענו עידכון במערכת מה18 באפריל, תוך יום יומיים נעדכן את כל מה שהגיע מאז

חייצ'ו

משתמש פעיל
אני מצטרפת לשאלה...
הגיע לי גם צינתוק שזה יגיע עם שליח ואז אחרי כמה דקות שוב צנתוק ובעלי לא הספיק לענןת .. ואז אחרי שעה מקבלים טלפון בגלל שאתם לא מעונינים במשלוח זה התבטל:confused::(:eek:
מצטרפת גם,
גרים בירושלים, קיבלתי הודעה (רק אני ולא בעלי) ששליח יצור קשר אבל עבר מאז שבועיים. איפה אפשר לברר למה בעלי לא קיבל הודעה כזאת ומתי נקבל?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצטרפת גם,
גרים בירושלים, קיבלתי הודעה (רק אני ולא בעלי) ששליח יצור קשר אבל עבר מאז שבועיים. איפה אפשר לברר למה בעלי לא קיבל הודעה כזאת ומתי נקבל?
אתם נשואים? למה שכל אחד יקבל הודעה בנפרד? ההודעה מגיעה למספר הטלפון שהעיריה נתנה לנו

חייצ'ו

משתמש פעיל
אתם נשואים? למה שכל אחד יקבל הודעה בנפרד? ההודעה מגיעה למספר הטלפון שהעיריה נתנה לנו
אז מעולה, פשוט שמעתי שיש כאלו שקיבלו שני בני הזוג אז חששנו שאולי משהו לא תקין. ומתי אמורים לקבל? פשוט להמתין? אנחנו לא לחוצים:) רק רצינו לברר שזה תקין ובע"ה נקבל בעיתו ובזמנו, כי אנשים שאנחנו מכירים כבר קיבלו..
תודה רבה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מצטרפת לשאלה...
תשלחו לי בפרטי שם, כתובת, ת.ז. וטלפון, ואבדוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה