דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

זכרון דניאל

משתמש חדש
איך אפשר לרוקן אגורה? היתרה היא 0.01
ברשת יש (כנראה בכל מקום פשוט שם עשיתי את זה) יש אפשרות לעשות בסיום הקניה לפני התשלום, שנה סכום ואז אפשר לכתוב כל סכום, אני אישית רוקנתי ככה 36 אגורות.
בהצלחה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים , מעבר דירה בין ערים בתחילת 2021, למי לפנות?
אם הזכאות בגלל הנחה בארנונה, שמך הוגש כבר על ידי הרשות הקודמת ושם תקבלו את התווים, אם אין זכאות אוטומטית יש להגיש בקשה ברשות בו את גרה כעת

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אוצרית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
@אשל ירושלים
אשמח לעזרה
לפני פסח עשינו קניה במעיין אלפיים,
התחלנו את התשלום - והעברנו את הכרטיס הראשון שכבר השתמשנו בו בסכום של כ - 200 ש"ח
כך שבוודאות היה בו בסביבות ה - 750-800 ש"ח.
הקופאית העבירה את הכרטיס, המחשב שלה נתקע
לאחר מכן העלתה את המחשב, במחשב - היא לא ראתה את ההורדה - כלומר הייתי צריכה לשלם שוב בכרטיסים אחרים
כיון שבכרטיס זה היתרה היתה כבר 0
ובפועל לא שילמתי איתו!!

איך אפשר יהיה להחזיר לי סכום של כ - 750 ש"ח?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים -
אנו זכאים לקבלת הכרטיסים לאחר שהגשנו בקשה בעיריית ירושלים בתחילת מרץ. העיריה טוענת שהעבירה נתונים כבר ב-29.3.
במערכת שלכם איננו מופיעים. כמה זמן יכול לקחת את שזה מופיע? כבר עברו שלושה שבועות מאז שהעיריה העבירה את הנתונים.
במידה והעיריה אכן העבירה, השם שלך כבר אמור להיות במערכת, בדוק שוב באמצעות המערכת האוטומטית.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
אשמח לעזרה
לפני פסח עשינו קניה במעיין אלפיים,
התחלנו את התשלום - והעברנו את הכרטיס הראשון שכבר השתמשנו בו בסכום של כ - 200 ש"ח
כך שבוודאות היה בו בסביבות ה - 750-800 ש"ח.
הקופאית העבירה את הכרטיס, המחשב שלה נתקע
לאחר מכן העלתה את המחשב, במחשב - היא לא ראתה את ההורדה - כלומר הייתי צריכה לשלם שוב בכרטיסים אחרים
כיון שבכרטיס זה היתרה היתה כבר 0
ובפועל לא שילמתי איתו!!

איך אפשר יהיה להחזיר לי סכום של כ - 750 ש"ח?
הפיתרון צריך להינתן על ידי מעיין 2000 , הם יודעים לבדוק האם ישראכרט חייב אותך וזיכה אותם, ובמידה שזה קרה, הם צריכים לדווח לישראכרט על ביטול העיסקה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תודה, בדקתי ואכן כבר מופיע. כמה זמן יכול לקחת את לקבלת הכרטיסים בפועל? יש השערה?
אנחנו ממתינים להחלטת משרד הפנים בענין האם להתחיל להפיץ אותם כעת או שנמתין עד לתאריך האחרון להגשה, עד כה נשלחו או נשלחים כרטיסים רק עבור הזכאים האוטומטיים כתוצאה מהנחה בארנונה משנת 2020.

אוצרית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפיתרון צריך להינתן על ידי מעיין 2000 , הם יודעים לבדוק האם ישראכרט חייב אותך וזיכה אותם, ובמידה שזה קרה, הם צריכים לדווח לישראכרט על ביטול העיסקה.

האחראית שם התנערה מאחריות
ואמרה שזה לא קשור אליהם ושאני אראה שאצלם לא ירד חיוב.
ואין לה מושג מה לעשות עם זה כי לא היתה מבחינתם עסקה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האחראית שם התנערה מאחריות
ואמרה שזה לא קשור אליהם ושאני אראה שאצלם לא ירד חיוב.
ואין לה מושג מה לעשות עם זה כי לא היתה מבחינתם עסקה.
תכתוב לי בפרטי, מה מספר הטלפון שלך ואראה מה ניתן לעשות

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
@אשל ירושלים
א. יש לי שני כרטיסים אחד התרוקן והשני עדיין בשימוש, כדי שהפעימה השניה תיכנס נצרך ששני הכרטיסים יתרוקנו, או שמספיק שאחד יהיה ריק?
ב. תוך כמה זמן לאחר הריקון נטען הכרטיס שוב?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
א. יש לי שני כרטיסים אחד התרוקן והשני עדיין בשימוש, כדי שהפעימה השניה תיכנס נצרך ששני הכרטיסים יתרוקנו, או שמספיק שאחד יהיה ריק?
ב. תוך כמה זמן לאחר הריקון נטען הכרטיס שוב?
כל כרטיס מוגבל לסכום שהיה בו קודם = כרטיס שהיה בו 1000 שקל יוכל להיטען שנית בסכום של אלף שקל, כרטיס שהיה בו 400 שקל יוכל להיטען שוב בסכום של עד 400 שקל.
כפי שכתבנו אנו ממתינים לאישור משרד הפנים לתחילת הטענה שניה, ברגע שנתחיל התהליך יהיה אטומטי ויקרה מידי לילה, המחשב יבדוק את היתרה הפנויה בכרטיס ואת הסכום המגיע לכם ויטעין את הכרטיס, אם בלילה שלמחרת יתפנה עוד מקום בכרטיס המחשב יטעין לכם שוב, כך עד שתקבלו את כל ההטענה השניה.

משולם גרין

משתמש רשום
ראיתי פירסום על העיר ירושלים (לא לוקח אחריות)

עוסק עצמאי שזכאי להנחה בארנונה בשנת 2021 בגובה 70% ומעלה אך לא יכול להגיש את הבקשה בעקבות כך שעדיין לא קיבל את שומת המס לשנת 2020 יוכל להגיש בקשה חריגה ובמקום שומת מס לצרף דוח הוצאות והכנסות חתום על ידי רו"ח או לחלופין מכתב מרו"ח עם סיכום ההכנסות של שנת 2020.

מנאלו

משתמש פעיל
מישהו יודע לגבי חיפה-
קיבלנו אתמול אישור מעירייה על הנחה על שנת 2020 (לא 2021!)
אמרו לנו שהעבירו את הפרטים לפתחון לב-
מישהו יודע איך יוצרים איתם קשר לבדוק שבאמת קיבלו את הפרטים וצפי מתי נקבל את הכרטיס?
האם ההתנהלות לגבי הכרטיסים- שמוגבל ל1000 ופעימות וכו' זו אותה התנהלות כמו באשל ירושלים?

משולם גרין

משתמש רשום
מישהו יודע לגבי חיפה-
קיבלנו אתמול אישור מעירייה על הנחה על שנת 2020 (לא 2021!)
אמרו לנו שהעבירו את הפרטים לפתחון לב-
מישהו יודע איך יוצרים איתם קשר לבדוק שבאמת קיבלו את הפרטים וצפי מתי נקבל את הכרטיס?
האם ההתנהלות לגבי הכרטיסים- שמוגבל ל1000 ופעימות וכו' זו אותה התנהלות כמו באשל ירושלים?
הנהלים הם אותו דבר (לפי הנחיות משרד הפנים)

בדקו מול העמותה בטלפון: 073-2088-553

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תכתוב לי בפרטי, מה מספר הטלפון שלך ואראה מה ניתן לעשות
היי תודה על התגובות והזמינות
קיבלתי בכרטיס סכום חסר
הבנתי שלפעמים אם אחד מבני הזוג לא העביר כתובת הוא לא מעודכן בכרטיס
מה אני יכולה לעשות?
איך אני מעדכנת את הבן זוג השני שתהיה תוספת בשבילו?
תודה רבה

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@אשל ירושלים
כל הכבוד על היוזמה של המענה!!

האם יש פתרון ל2 בני זוג שגרים בירושלים ולאחד משניהם הכתובת מעודכנת בעיר אחרת?
מדובר בזוג שצריכים להגיש בקשה לא ע"פ הארנונה

engoy

משתמש פעיל
האם ילדים מעל גיל 18 מקבלים מענק יחד עם כל המשפחה או שצריך לבקש בנפרד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה