תרופה המנגיומה

ברכה אסתר

משתמש פעיל
אשמח לכל מידע בנושא
בקשר לטיפול בהמנגיול - סירופ
המלצות איך להרגיע בבית
כל פיסת מידע מניסיון תעזור לי
תודה רבה

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לבת שלי היתה המנגיומה מעל העין
השתמשתי במשחה בשם פרופרנולול (לא בטוח שזה השם המדויק...)
ב"ה חלף תוך חצי שנה

k1234

משתמש פעיל
אני גם השתמשתי במשחה שרקחו לי בבית מרקחת אני לא זוכרת את השם יכול להיות שזה אותו דבר ולא עזר כלום לא היה שום שיפור רק גדל יותר
בנתיים יש לנו תור לד"ר שושי גרינברגר מתל השומר ששמענו עליה הרבה המלצות בתחום יש לה טיפות מיוחדות שממש מעלימות את זה

בכ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש 2 מומחים בארץ לטיפול בהמנגיומות:
ד"ר גרינברגר שושנה בתל השומר
רופא נוסף בשניידר, אנסה לברר את שמו
אנחנו מטופלים אצל ד"ר גרינברגר שושנה כבר 3 שנים עם סירופ פרופרנולול, שיפור עצום, כמעט ולא נראה, אך לא חלף לגמרי, בהמשך החיים תעבור טיפולי לייזר בתל השומר.
בתל השומר ההמתנה ארוכה מאוד, תחילת טיפול באשפוז יום והמשך מעקב אחת לכמה חודשים.
במקרים קשים (כגון דימום) ידוע לי כי ניתן לפנות למיון בשניידר והם דואגים לקבוע תור במיידי לרופא, בשניידר דורשים מעקב צמוד במרפאה.
בדר"כ עובר לבד בסביבות גילאי שנתיים, אבל חשוב לדעת שיש גם מקרים שלא ולכן כדאי לטפל.
אצלינו הפסקה של יום, יומיים בלקיחת הסירופ והכתם גדל.

נערך לאחרונה ב:

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יכולה לכתוב מנסיון שזה עובר עם הגיל
בגיל שנה וחצי כמעט נעלם לגמרי בלי התערבות רפואית (כמובן אחרי ביקור והמלצה אצל רופא בש"צ)

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אצלינו לאחר התיעצות, לא טיפלנו, מחכים שיעלם לבד. (מקום שלא ככ רואים) באמת כיום ממש ירד הנפח והגודל- שנה וחודשיים.

מה הכוונה להרגיע? הבנתי שזה לא אמור לכאוב, רק אסתטיקה ולהזהר שלא יפצע במקום. אולי יש בזה סוגים?

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני במאוחדת, בליווי צמוד של ד"ר טוביה אליאל, שלח אותי לד"ר משיח באיכילוב- במרפאות חוץ. קיבלנו את הסירופ פעם ראשונה תחת השגחה באישפוז יום כדי לשלול תופעות לואי, בהמשך- מעקב כל שלושה חודשים. יש שיפור עצום אך הכתם לא חלף לחלוטין. הפסקתי עם זה כשהתחילה הקורונה, לא יכולנו לבוא לביקורת, יתכן שנצטרך לחזור. ההמנגיומה לא אמורה להציק, אם היא מציקה זה דורש בירור.
אצלינו לאחר התיעצות, לא טיפלנו, מחכים שיעלם לבד. (מקום שלא ככ רואים) באמת כיום ממש ירד הנפח והגודל- שנה וחודשיים.

מה הכוונה להרגיע? הבנתי שזה לא אמור לכאוב, רק אסתטיקה ולהזהר שלא יפצע במקום. אולי יש בזה סוגים?
הסיבה שמטפלים היא לא אסטטית, שאלתי את הרופא, הבעיה היא חשש של דימום, אצלנו מדובר בהמנגיומה במותן ובהחלט הומלץ לטפל למרות שזה כלל לא מטריד מבחינה אסטטית.

ברכה אסתר

משתמש פעיל
אם התחיל דימום
מה לעשות?
אי אפשר לחבוש את זה כי זה בצוואר
אבל גדול
על קפלי הצוואר

בכ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
דואגים לקבל כמה שיותר מהר טיפול תרופתי
לי יש ניסיון עם שניידר, דרך המיון קבעו תור ליום למחרת למומחה עור ילדים

טל ומטר

משתמש פעיל
מנסיון מר,המניגיומה בפנים צריכה להיות מטופלת מיד.
לביתי נוצר כיב מכיון ששרטה את עצמה,(בגיל חודשיים) כנראה,והמקום מלא בכלי דם וקרה מה שקרה.
טופלנו באטנולול אצל דר שושי גרינברגר במשך שנה וחצי ואח"כ עברה למשחה.
כיום יש צלקת בהירה מאד שתטופל בבוא הזמן בלייזר.

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני גם השתמשתי במשחה שרקחו לי בבית מרקחת אני לא זוכרת את השם יכול להיות שזה אותו דבר ולא עזר כלום לא היה שום שיפור רק גדל יותר
בנתיים יש לנו תור לד"ר שושי גרינברגר מתל השומר ששמענו עליה הרבה המלצות בתחום יש לה טיפות מיוחדות שממש מעלימות את זה
סליחה על הקפצת המודעה. האם הטיפול אצל הד"ר עזר?
יש לי בן שנה ותשעה עם המנגיומה בפנים. היינו אצל ד"ר אדם פרקש משערי צדק שאמר שאם לא יעבור בשנה הקרובה זה כבר לא יעבור לבד ויצטרכו ניתוח. אבל אני בטוחה שניתוח כירוגי =צלקת וזה בפנים...
לכן מעניין אותי אם הטיפות אכן העלימו את זה??

בכ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מטופלים אצל ד"ר גרינברגר שושנה מתל השומר
לפי מה שידוע לי היום מטפלים רק בסירופ או במשחה ואם יש צורך עושים כ 5-6 טיפולי לייזר בהמשך.
ד"ר גרינברגר נותנת ברוב המקרים סירופ, המשחה לא מספיק טובה.

כיום לא עושים ניתוח, משאיר צלקת.

אצלינו הסירופ עזר מאוד, נשאר כתם קטן ובהיר ממש שמציק רק להורים.
כרגע משלבים גם טיפולי לייזר בהמלצת ד"ר גרינברגר.

מ'שתגידי

משתמש חדש
האם ידוע למשהי משו טבעי שיכול לעזור להעלמת ההמנגיומה?
אשמח לדעת
תודה מראש!!

נוק אאוט

משתמש מקצוען
אנחנו מטופלים אצל ד"ר גרינברגר שושנה מתל השומר
לפי מה שידוע לי היום מטפלים רק בסירופ או במשחה ואם יש צורך עושים כ 5-6 טיפולי לייזר בהמשך.
ד"ר גרינברגר נותנת ברוב המקרים סירופ, המשחה לא מספיק טובה.

כיום לא עושים ניתוח, משאיר צלקת.

אצלינו הסירופ עזר מאוד, נשאר כתם קטן ובהיר ממש שמציק רק להורים.
כרגע משלבים גם טיפולי לייזר בהמלצת ד"ר גרינברגר.
איפה אתם מבצעים את טיפולי הלייזר?
הבת שלי גם בת שנה וחודשיים עם סירופ כרגע אמורים להוריד מינון אבל אני רואה שהכתם מתחיל להתכהות קצת בגלל שהורדנו מינון.
לכן מעניין אותי לברר על הטיפולי לייזר.
תודה

בכ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הבת שלי גם בת שנה וחודשיים עם סירופ כרגע אמורים להוריד מינון אבל אני רואה שהכתם מתחיל להתכהות קצת בגלל שהורדנו מינון.
תודה
ד"ר פרידמן דוד
קליניקה בירושלים ובתל אביב
02-5635678

לפי הידוע לי, מומלץ לעשות רק שיש שיפור משמעותי בכתם להשלמת התהליך.

4 טיפולי לייזר במקרה שלנו עזרו מאוד!

גינצלה

משתמש פעיל
תודה
מי נתן לכם סירופ?
אצלי נתנו משחה ואין שיפור

avrahamsh

משתמש רשום
הבת שלנו בת חצי שנה, ניסינו משחת הפרופולין, ניסינו טיפות הומופתיות,
והתייאשנו....
לא כ"כ ראינו שיפור
כל מי שמכיר מקרוב את התופעה אמר לנו שעובר עם הגיל, מחכים לראות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה