המלצתכם על מחשב.

בני שני

משתמש רשום
שלום וברכה,

אני מעוניין ברכישת מחשב,
אני מחפש מחשב מהיר טוב וקומפקטי וכמובן במחיר טוב.

הציעו לי את המחשב הזה, מה דעתכם? אשמח לשמוע המלצות.

• מעבדמעבדIntel® Core™ i5 8265U ‎‏ (תדר בסיס של 1.6‎ GHz‏, עד ‎3.9 GHz עם טכנולוגיית Intel® Turbo Boost‏, מטמון של ‎6 מגהבייט, 4 ליבות)
  • תצוגה14 אינצ'
  • תצוגהמסך מגע מיקרו-קצה FHD IPS בגודל 35.6 ס"מ (14") באלכסון עם תאורת WLED אחורית (1080x1920)
  • זיכרון8GB RAM
  • נפח אחסון SSD256GB SSD
  • כרטיס מסךIntel® UHD Graphics 620
  • חיבורים ויציאותיציאת USB 3.1 דור ראשון Type-A‏ (העברת נתונים בלבד, קצב איתות של ‎5 Gb/s); 2 יציאות USB 3.1 Type-A‏ דור ראשון (העברת נתונים בלבד); AC עם Smart Pin; יציאת HDMI; יציאת אוזניות/מיקרופון משולבת;
  • כרטיס רשת אלחוטי802.11 b/g/n/ac
  • כרטיס רשת קווי
  • Bluetooth
  • מקלדת מוארת
  • מערכת הפעלהWindows 10 Home 64‏
  • צבעכסוף
  • סוללהסוללת ליתיום יון, 3 תאים, Wh 41; תומך בטעינה מהירה של סוללה: כ-50% ב45 דקות
  • משקל1.59 ק"ג
  • אחריותשלוש שנים ע"י היבואן הרשמי

Fix Computer

משתמש רשום
כדאי לכתוב איזה חברה המחשב ואיזה דגם,
וגם לבדוק אם קיים את אותו הדגם ללא מערכת הפעלה, אם קיים לרוב זה מוזיל משמעותית.

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
שלום וברכה,

אני מעוניין ברכישת מחשב,
אני מחפש מחשב מהיר טוב וקומפקטי וכמובן במחיר טוב.

הציעו לי את המחשב הזה, מה דעתכם? אשמח לשמוע המלצות.

• מעבדמעבדIntel® Core™ i5 8265U ‎‏ (תדר בסיס של 1.6‎ GHz‏, עד ‎3.9 GHz עם טכנולוגיית Intel® Turbo Boost‏, מטמון של ‎6 מגהבייט, 4 ליבות)
  • תצוגה14 אינצ'
  • תצוגהמסך מגע מיקרו-קצה FHD IPS בגודל 35.6 ס"מ (14") באלכסון עם תאורת WLED אחורית (1080x1920)
  • זיכרון8GB RAM
  • נפח אחסון SSD256GB SSD
  • חיבורים ויציאותיציאת USB 3.1 דור ראשון Type-A‏ (העברת נתונים בלבד, קצב איתות של ‎5 Gb/s); 2 יציאות USB 3.1 Type-A‏ דור ראשון (העברת נתונים בלבד); AC עם Smart Pin; יציאת HDMI; יציאת אוזניות/מיקרופון משולבת;
  • כרטיס רשת קווי
  • Bluetooth
  • מקלדת מוארת
  • צבעכסוף
  • סוללהסוללת ליתיום יון, 3 תאים, Wh 41; תומך בטעינה מהירה של סוללה: כ-50% ב45 דקות
  • משקל1.59 ק"ג
  • אחריותשלוש שנים ע"י היבואן הרשמי
למה אתה צריך את המחשב?
יש הבדל בין כתיבת חידושי תורה לבין תכנות או גרפיקה וכדו'.

בני שני

משתמש רשום
אני צריך את המחשב בשביל שימושים יום יומיים, אימיילים גלישה בגוגל תוכנות אופיס ותוכנות שימושיים סטנדרטים.
אני לא גרפיקאי ולא צריך מחשב חזק במיוחד אך אני מעוניין במחשב טוב ומהיר, במחיר טוב.
וכן אני מאוד אוהב מחשבים ייחודיים ומענינים, עם מסך מגע, מסתובב 180 מעלות, מתנתק מהמקלדת.

על מה אתם ממליצים?

אברךליטאי

משתמש מקצוען
כנ"ל לא כתבת מחיר
סוללה רק 3 תאים
מדובר על מחשב מהיר אך נשמע כמו מעל מה שאתה צריך וחבל להשקיע סכום גבוה על מחשב כזה

דייבי

משתמש מקצוען
אני צריך את המחשב בשביל שימושים יום יומיים, אימיילים גלישה בגוגל תוכנות אופיס ותוכנות שימושיים סטנדרטים.
אני לא גרפיקאי ולא צריך מחשב חזק במיוחד אך אני מעוניין במחשב טוב ומהיר, במחיר טוב.
וכן אני מאוד אוהב מחשבים ייחודיים ומענינים, עם מסך מגע, מסתובב 180 מעלות, מתנתק מהמקלדת.

על מה אתם ממליצים?
אשמח לשמוע אם מצאתם מחשב ובאיזה מחיר?

בני שני

משתמש רשום
כנ"ל לא כתבת מחיר
סוללה רק 3 תאים
מדובר על מחשב מהיר אך נשמע כמו מעל מה שאתה צריך וחבל להשקיע סכום גבוה על מחשב כזה
המחיר של המחשב שכתבתי למעלה הוא סביב 3000 ש"ח,
מצ"ב את אותו דגם רק ברמה פחות מבחינת מעבד, זיכרון, ואיכות מסך. והוא עולה 1800 ש"ח
האם זה מספיק יהיה בשבילי? הוא לא יתקע ויעבוד לאט? הסמך באיכות בסדר?
אגב למה כוונתך סוללה רק 3 תאים? זה לא טוב?

מפרט טכני
  • דגםHP Pavilion x360 14-dh0000nj
  • מעבדמעבדIntel® Core™ i3 8145U ‎‏ (תדר בסיס של 2.1‎ GHz‏, עד ‎3.9 GHz עם טכנולוגיית Intel® Turbo Boost‏, מטמון של ‎4 מגהבייט, 2 ליבות)
  • תצוגה14 אינצ'
  • תצוגה1366X768 עם מסך מגע HP Imagepad עם תמיכה במחוות Multi-Touch; תמיכה ב-Precision Touchpad
  • זיכרון4GB RAM
  • נפח אחסון SSD256GB SSD
  • כרטיס רשת קוויX
  • Bluetooth
  • מקלדת מוארתX
  • צבעכסוף
  • סוללהסוללת ליתיום יון, 3 תאים, ‎41 Wh‏
  • משקל1.59 ק"ג
  • אחריותשלוש שנים איסוף והחזרה

בני2

משתמש מקצוען
יש לך על מה להמליץ?
לא יודע מה משכנע אותך לקחת דווקא מסך מגע, בגדול אני חושב שזה סתם מיותר ובד"כ גם מסכים כאלה יותר עדינים.
אם אתה מוכן לרדת מזה אז אני ממליץ על DELL VOSTRO 3490 למרות שהמסך שלו הוא לא IPS יש בו קידום משמעותי לדעתי במבחן התוצאה לפחות בעניין הזוויות הוא די קרוב לIPS ובהחלט מספיק! המחיר שלו באיזור ה2170. [יש גם תתי דגמים שעולים יותר אבל הדגם הכי זול שלו בהחלט יספיק].

• תודה
Reactions: aeb

בני שני

משתמש רשום
לא יודע מה משכנע אותך לקחת דווקא מסך מגע, בגדול אני חושב שזה סתם מיותר ובד"כ גם מסכים כאלה יותר עדינים.
אם אתה מוכן לרדת מזה אז אני ממליץ על DELL VOSTRO 3490 למרות שהמסך שלו הוא לא IPS יש בו קידום משמעותי לדעתי במבחן התוצאה לפחות בעניין הזוויות הוא די קרוב לIPS ובהחלט מספיק! המחיר שלו באיזור ה2170. [יש גם תתי דגמים שעולים יותר אבל הדגם הכי זול שלו בהחלט יספיק].
אני אדם שאוהב דברים חמודים שאינם שגרתיים, ולכן חשוב לי מגע ומעניין, וגם שבנייד הרבה יותר נוח להשתמש במגע מאשר לגרור עם העכבר..
המחשב שכתבתי בהודעה הקודמת לא טוב?

יידל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
אם אתה אוהב דברים מעניינים ואתה לא צריך את המחשב בשביל גרפיקה וכד' אולי זה יעניין אותך!
אני חושב שמבחינת ביצועים זה מספיק!

משה משה משה משה

משתמש פעיל
אם אתה אוהב דברים מעניינים ואתה לא צריך את המחשב בשביל גרפיקה וכד' אולי זה יעניין אותך!
אני חושב שמבחינת ביצועים זה מספיק!
זה מחשב לא נוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה