דרוש מידע המלצות על פלאפון כשר וטוב

נמבר וואן

משתמש פעיל
אמר לי ההוא שקניתי ממנו לבטל בהגדרות את האחוזים.
להטעין עד שהסוללה מלאה ולרוקן ואז להטעין שוב מלא..
ננסה ונעדכן...
תגידו לו שאצל אחרים זה עובד מצויין עם ההגדרות של האחוזים.
יש תקלה למה תותרו לתקן אותה

אורלי1991

משתמש צעיר
MTK 1 – גולד תקשורת
יש לי אותו כמה שנים, אחלה פלאפון!!! ממליצה!! עכשיו הוא קצת התחיל להזדקן אחרי 4 שנות חרישה ו4 ילדים שובבים

A052

משתמש סופר מקצוען
יש לי אותו כמה שנים, אחלה פלאפון!!! ממליצה!! עכשיו הוא קצת התחיל להזדקן אחרי 4 שנות חרישה ו4 ילדים שובבים
כל מכשירי דור 3 למיניהם לא רלוונטיים כבר, היות ורשמית כבר א"א לחבר אותם כמעט שנה, ומעשית הם לא יעבדו מסוף 2025 כנראה.

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בגדול אני טיפה מבין בתחום הזה, אני מחזיק חנות פלאפונים, ההמלצה שלי בגדול קיו 7, יש לו שמע מצויין גם ברמקול, בטריה ממש נחמדה, קליטה טובה, כמובן הכל ביחס למכשרים הכשרים.
מה המחיר שלו?

ישראל ברג

משתמש חדש
בגדול המחיר נע בין 400-500
כזה
רק המלצה אישית שלי, תחפשי מחיר טוב,אבל גם מקום עם שירות טוב, שזה לא פחות חשוב.

כהן אמיתי

משתמש פעיל

לתועלת כולם.
אבקש ממי שיכול לכתוב כאן איזה מכשיר יש לו, ומהן יתרונותיו ובעיקר בעיותיו.
נא לכתוב רק לאחר שימוש של חודש-חודשיים.
בלי נדר אעדכן הכל בתוך הטבלה הוותיקה.

(ואם מישהו רוצה לערוך את הטבלה ולשפר את הנראות שלה - אשמח לתת לו הרשאה - נא לשלוח מייל ng054ng)
תוכל לפרסם גם מסקנות אני פשוט מתבלבל מכל החומר

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איך מכשירי הפרו?
ראיתי פרו 1, פרו 10, פרו 30
יש למישהו נסיון?

אומרים שה Q7 של אסקולס הוא דגם משופר של ה 4X4, אז סביר שהוא הכי מומלץ. לא התנסיתי.

ציורון

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
יש לי טלפון Q7
ויש לי כרטיס זיכרון עם שירים
כשאני לוחצת עם החץ לכיוון מעלה לנגן שמע לא מופיעים לי השירים ודרך השעון מעורר כן
איך אני שומעת את השירים דרך הנגן ולא דרך השעון מעורר או הרשמקול?

אוהב ציון

משתמש רשום
איך מכשירי הפרו?
ראיתי פרו 1, פרו 10, פרו 30
יש למישהו נסיון?
פרו 10 , יש לו כמה באגים , הבטריה שלו אוחזת יחסית ארוך .מזכירה אלקטרונית , בתכלית נהנה ממנו , אך לטעמי המחיר יקר , ויש לו במחיר שלו , מתחרים כדוגמת קיוליקס 7 , וכדומה
1. יש לו לוח שנה עברי "או" לועזי , זאת אומרת אין סנכרון בין שני הלוחות שנה , יש נפרד לעברי ונפרד ללועזי .
2. גם את אתה לוחץ מספר מסויים של טלפון ,ששמור בזכרון , בכדי לחייג אליו , אתה צריך ללחוץ על שני לחצנים , גם על לחצן אמצעי , ורק אח"כ על לחצן חיוג.
3. אם אתה רוצה ךלכווין שעת תזמון , בכדי לשמור את שעת התזמון , עליך ללחוץ על כל לחצן שהוא בטלפון כגון סולמית , ורק אח"כ אתה יכול לבצע שמור .

בקיצור , באגים .

אוהב ציון

משתמש רשום
ועוד משהו קצר שעדיין אין לי נסיון , השקע טעינה של פרו 10 הוא טייפסי , שבעיני זה מעלה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה