המלצות נגר ואיש זכוכית

*אפרת*

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
צריכה המלצות לנגר ואיש זכוכית איכותי אמין ולא יקר
מאזור אשדוד או מהמרכז שעובד באזור.
תודה רבה.

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• IMG_1239.JPG
    IMG_1239.JPG
    1.9 MB · צפיות: 251

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מהמם!
יכולה להגיד לי מספר פורמיקה וסוג?
אני מעצבת עכשיו בול מטבח בצבע הזה
יעזור לי
תודה :)

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה חלק ממש
איזה טקסטורה? משו משמעותי?
כי אני כן רוצה חלק...

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מקרוב מאד משמעותי, ודווקא לכן היא נבחרה, פרקטית יותר לבית עם ילדים קטנים.
וגם הניקיון מעולה, אחרי הרבה ניסיונות של כתמי קטשופ וכו''''

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אנסה להשיג את הדוגמיות כדי לראות, מענין
תודה בכולופן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה