עיצוב פנים המלצות!!! מוזמנות לשפוע....... תודה (לקוח בבני ברק)

טובי וינברג

💫מוזיקה מלוטשת💫
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
1. איש מזגנים יצירתי ומבין עניין, העבודה צריכה קצת לצאת מהקופסא (רק קצת....)
2. איש אלומיניום- כנ"ל, יצירתי, מבין עניין (סורגדור, מישהי מכירה מהכיוון היצירתי?)
3. נגר שמומחה בבניה לחללים רטובים. או- המלצה לחנות שיכולה לעשות לפי הזמנה והיא אמינה. (ולא יקרההה בטירוף. כן?)
4. אני צריכה עבודה קטנטנה בזכוכית- לשים זכוכית חוצצת באמבטיה. מה אתן ממליצות? חנות/מתקין... אשמח לשמות ולהמלצות

כמו כן, אני רוצה להזמין מטימו פנלים. מישהי התנסתה?

יש לי עוד שאלות....אבל לא מתאימות לכותרת. אפתח בהודעה נפרדת:)

תודה לכל מי שמתאמצת עוד רגע בשביל לחשוב או לחפש או לברר בשבילי
תבורכנה מפי עליון!

נ.ב. אשמח להקים יוזמה של קובץ שיתופי בדרייב שיכיל את המידע הרלוונטי לאנשי מקצוע+ שם הממליצה (אולי לאחוזים?...)
מה דעתכן על הרעיון?
במקום שכל פעם נצטרך לבקש עזרה...

טובי

טובי וינברג

💫מוזיקה מלוטשת💫
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
מקפיצה לכל ציפורות היום
לא יתכן שאין לכן שמות......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה