המלצות לתוספים בוורדפרס

אפרת שמש

משתמש חדש
ב"ה.

אני מחפשת תוספים לאתר האינטרנט שאני בונה..
ניסיתי מלא חינמיים, אבל עדיין לא מצאתי משהו מתאים

אני ישמח אם למישהו יהיה כאן רעיון

- חיפוש מתקדם: למשל- מקום מגורים (ואז יהיה אפשרויות לבחור: צפון, דרום וכו'), גיל, וכו'. - על התוסף הזה יושתת כל האתר
-אפשרות שמשתמשים יפרסמו מודעות
-תוסף שמשתמש X יראה מודעה הוא ילחץ על ריבוע "שלח את הפרטים למפרסם ההודעה"
וישלח למי שפירסם את המודעה הפרטים של משתמש X - כדי שייצור איתו קשר

תודה!

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את מדברת על מודעות פירסום שמקבלים עליהם כסף?
אם כן אז מקבלים בדר"כ קוד html מוכן.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
את מתארת אתר עם פונקציונליות לא פשוטה שאינה מובנית בוורדפרס.
לכאורה לדעתי, הכיוון שהכי מתאים להתמודדות עם המאפיינים שהצגת, הוא על בסיס WooCommerce עם הרחבה לטיפול נושא הVendors (מוכרים)...
אולי משהו בסגנון הזה:
http://codecanyon.net/item/socio-multi-vendor-for-woocommerce/8931029

מה שבטוח זה שאין פתרון של התקנת פלגאין וגמרנו, אלא בפרויקט כזה נדרשת יכולת מקצועית גבוהה בהתאמה של וורדפרס ותוספים.

בנוסף, אני נוטה להסכים עם "3 פינות" שזה לא פרויקט וורדפרס קלאסי, ובהחלט ייתכן שפלטפורמות אחרות יתאימו יותר.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
שייע, נכון שזה לא פרויקט וורדפרס קלאסי, אבל יש המון תבניות שהפונקציונליות הזו מוטבעת בתשתיתם. לדעתי, ניתן להתבסס עליהם בפרויקט מעין זה.

לא מכיר משהו חינמי, אבל אפשר לנסות לחפש. הנה דוגמא למשהו שמצאתי בשליפה. http://themeforest.net/item/sweet-date-more-than-a-wordpress-dating-theme/4994573

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
א. הצורך העיקרי שאני מזהה מההודעה של אפרת הוא אפשרות לפרסום מודעות/מוצרים על ידי משתמשים ואפשרות של משתמשים אחרים להגיב למודעות אלה (להזמין) - או במילים אחרות, אתר סטייל יד2.
למיטב הבנתי, צורך זה אינו מקבל מענה על ידי תבנית הדייטינג ששמואל הציע כי היא מבוססת על פרופילים של משתמשים ולא על מודעות/מוצרים. וגם לא על ידי תבניות ותוספי directory קלאסיים, שבהם הרשומות נוצרות על פי רוב בידי מנהל האתר ולא בידי משתמשים.

ב. בכל אופן, ייתכן שזו גם אפשרות לגשת לפרויקט, אבל מה שבטוח זה שתידרש עבודת התאמה נרחבת כדי להסב תבנית שנועדה לשמש כאינדקס עסקים או אתר דייטינג לאתר סטייל יד2.

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

אם הפרוייקט שלך לא חייב לשבת על וורדפרס אוכל לעזור לך להקים את הפרוייקט על מערכת חדשה שפיתחתי..

תוכל להתרשם מהמערכת באתר rltx

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה