המלצות לחלון ויטרינה בסלון

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת המלצות לחלון יציאה מהסלון למרפסת (המרפסת נסגרה לחדר)
חברה אמינה ואיכותית. לא חלון פשוט של קבלן אלא משהו מעוצב.
יש משהו?
(אני יודעת שחברות גדולות לא מתעסקות עם החלפה של חלון אחד אם יש משהו שיודע על אפשרות כזו, זה יעזור)
תודה
1

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
חברות אלומיניום עושות גם חלון אחד ובפרט שמדובר בויטרינה...
מה שאת מחפשת זה לא את החברה שמייצרת (למשל, "קליל") אלא את הגוף המבצע (חברות ואנשי אלומיניום שעובדים איתם).
אם חשובים לך האמינות, האיכות והאחריות - אני ממליצה לך לבדוק באתר "קליל" על חברות האלומיניום המורשות מטעמם הנמצאים באזורך (בעלי תעודת וחותמת של "מורשה קליל") - כך תוכלי להיות בטוחה שכל החומרים בהם ישתמשו בעבודה - מהבורג ועד לידית כולם תוצרת קליל ותקבלי תעודת אחריות כפולה - מהמבצע ומחברת קליל.

כמו"כ תוכלי להתרשם באתר מדוגמאות רבות של עיצובים ולדעת לאיזה כיוון עיצובי את נוטה.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש חנות שממוקמת צמוד לחנות ההדגמה של קליל, בדזיין סנטר רמת גן.
אני לא זוכר את שם החנות, אבל יש להם תצוגה של אלומיניום שאף דגם של קליל לא מתקרב ליופי של מה שהם מוכרים. והמחיר בהתאם.

בהצלחה

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י tadmit;1588986:
יש חנות שממוקמת צמוד לחנות ההדגמה של קליל, בדזיין סנטר רמת גן.
אני לא זוכר את שם החנות, אבל יש להם תצוגה של אלומיניום שאף דגם של קליל לא מתקרב ליופי של מה שהם מוכרים. והמחיר בהתאם.

בהצלחה
בררתי אצלם. הם לא מבצעים עבודה של חלון אחד אלא רק בית שלם.
והם באמת ליגה!

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא זוכרת את השם המדויק אבל הם נמצאים בקומה התחתונה. אם תרצי אהיה שם שוב ביום שלישי הקרוב ואוכל לבדוק מה השם.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי "כוכב אלומינום"?

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;1594599:
אולי "כוכב אלומינום"?

כן. בדיוק הייתי שם היום ובדקתי. "כוכב" מול רב בריח בקומה התחתונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה