דרוש מידע המלצות/דיס על פלאפונים

מירי2003

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
הי,
אשמח למידע אודות הפלאפונים,
1. קינג קונג מיני 2 פרו
2. פוקט 3

תודה רבה.

21228

משתמש צעיר
הי,
אשמח למידע אודות הפלאפונים,
1. קינג קונג מיני 2 פרו
2. פוקט 3

תודה רבה.
את צריכה לבדוק שיש בזה בכלל גישה לסים כשר כי לדוגמא לפוקט אחד מהגירסאות שלהם אין בכלל תומך סים כשר
וגם את צריכה לבדוק כל אינפורמציה שאת מקבלת על איזה גירסא זה מהם כי יש גרסאות עם דפדפן ויש בלי וכן לגבי אפליקציות לא לכל הגירסאות יש

רננה מדר

משתמש חדש
יש לי אותו כמעט שנה בגרסה הכשרה ובסך הכללי אני מרוצה כי זה טאצ' הוא מזכיר את היאנג רק קצת יותר גדול, חיבור הבלוטוס מעולה. החסרונות: הרמקול שלו לא משהו, ומי שמחפש מצלמה איכותית אז ודאי שאין לו מה לצפות כי זה רק 16 מגה פיקסל, אין הקלטת שיחות, ואין אפשרות להתקין תוכנה של הקלטת שיחות [ניסיתי ולא הצלחתי כי באנדרואיד גוגל כבר לא מאפשרת יותר הקלטת שיחות-אולי זה ישתנה בעתיד],העברת נתונים מהמכשיר למחשב מסובכת [צריך לכבות את המכשיר ולהפעיל מחדש ולאחר מכן לפתוח את סייר הקבצים וכו' כך הסביר לי הטכנאי [לא יודע למה זה ככה- ניסיתי בהתחלה על ידי התקנת מנהלי התקנים כמו שהחברה כתבה באתר שלה אבל גם אחרי ההתקנה זה לא עזר],אבל לי פחות מפריע כל זה, כי חשוב לי בעיקר שזה טאצ' ואפשר לחייג ולדפדף את האנשי קשר ושיחות אחרונות במהירות.
מקווה שעזרתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה