המלצה על תוכנה לאחסון תמונות

ציפורי

משתמש רשום
אני רוצה לעשות סדר באלפי התמונות המאוחסנים אצלי. אני מחפש תוכנה טובה לאחסון. מה שחשוב לי היא היכולת להזין פרטים ומילות מפתח על כל תמונה. חבר המליץ לי על תוכנת bridge של אדובי. מה דעתכם?

ושאלה נוספת: כאשר אני מזין נתונים על התמונה, היכן נשמרים הנתונים? אם אפרמט יום אחד את המחשב ואתקין את התוכנה מחדש, האם כל נתוני התמונה ימשיכו להופיע? אם אפתח את התמונה במחשב אחר באותה תוכנה, האם גם יופיעו כל הנתונים שלה?

בתודה מראש.

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ברידג' מגיע עם פוטושופ. תסתכל ב"כל התוכניות" בספריה של אדובי

שנחשון

משתמש רשום
עימוד ספרים
ואולי מישהו יודע איך מאחסנים תומונות וסרטי וידאו באינטרנט (על מנת להקל על כובד המחשב)?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה