מידע שימושי המלצה על רכב עם פגז גדול

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
המלצה על רכב עם פגז גדול
אשמח לשמוע המלצות

קצת בעייתי בחניה אבל פגז ממש גדול
:):)
1607843718495.png

זה בדיוק

משתמש פעיל
רחמים...
רק!!
לא!!
פורד פוקוס!!
כמה שסבלתי מזה..
כמי שמתעסק עם רכבים למעלה מחמש שנים, אני קובע בצער, כי עם המעלות שיש לרכב הזה מבחינת נוחות, הוא נורא ואיום מבחינת עלויות האחזקה שלו! יש לו גיר ומצמד שמייצרים תקלות חוזרות ונשנות, ואחרי תביעות ענק ברחבי העולם החברה האריכה את תקופת האחריות עליהם ל-160 אלף ק"מ, אבל בתקציב כזה לא תמצאו ק"מ נמוך מזה.
ובכלל, בידקו במקומות נוספים וראו תגובות נזעמות של נהגים בנושא.
כמו כן, יש דיווחים רבים על תקלות נוספות ברכב ועל חלקי חילוף לא זולים.
גם כאן בפרוג כתבתי את זה כבר בכמה אשכולות ושם היו עדויות נוספות לדברי.
ועוד לא דיברתי על לנסות למכור את הרכב, מהלך שנועד לכישלון...
מומלץ בסטיישן - i30 או קיה סיד, כפי שנכתב כבר. אמנם גם הם רכבים שיש להם עלויות, אבל סבירות.
אשמח להיות לעזר.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ואני מחפש קיה סורנטו 2018 עם ק"מ נמוך וללא תאונות
אשמח אם מישהו מוכר

אוהבת תינוקות

משתמש צעיר

הרב הגו-N

משתמש פעיל
רחמים...
רק!!
לא!!
פורד פוקוס!!
כמה שסבלתי מזה..
כמי שמתעסק עם רכבים למעלה מחמש שנים, אני קובע בצער, כי עם המעלות שיש לרכב הזה מבחינת נוחות, הוא נורא ואיום מבחינת עלויות האחזקה שלו! יש לו גיר ומצמד שמייצרים תקלות חוזרות ונשנות, ואחרי תביעות ענק ברחבי העולם החברה האריכה את תקופת האחריות עליהם ל-160 אלף ק"מ, אבל בתקציב כזה לא תמצאו ק"מ נמוך מזה.
ובכלל, בידקו במקומות נוספים וראו תגובות נזעמות של נהגים בנושא.
כמו כן, יש דיווחים רבים על תקלות נוספות ברכב ועל חלקי חילוף לא זולים.
גם כאן בפרוג כתבתי את זה כבר בכמה אשכולות ושם היו עדויות נוספות לדברי.
ועוד לא דיברתי על לנסות למכור את הרכב, מהלך שנועד לכישלון...
מומלץ בסטיישן - i30 או קיה סיד, כפי שנכתב כבר. אמנם גם הם רכבים שיש להם עלויות, אבל סבירות.
אשמח להיות לעזר.
אתה לא מדבר על 2010, כנראה נפלת עם הגיר הרובוטי.

מוצרי

משתמש רשום
ממליצה על קיה סיד
דומה לi30 אבל קצת יותר זולה
חסכוני בדלק בטירוף

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מחפש גם רכב עם תא מטען גדול.
חשבתי על סטיישן כלשהו..
נראה לי בכיוון של:
פורד פוקוס סטיישן
קיה סיד
יונדאי I30 CW
אני מבין לפי ההמלצות פה שהלכתי מהקל אל הכבד.
אבל כמה זה גרוע ללכת על הפוקוס שהוא כמובן זול יותר מהאחרות, (וזה השיקול העיקרי כמובן :eek:)
או שכן עדיף להשקיע עוד 2000/3000 בשביל הטוב יותר?!

ואולי יש המלצות על רכבים אחרים עם פגז/פגאז' גדול...?

זה בדיוק

משתמש פעיל
סביב ה9/8K, אבל אם תגיד לי שבתקציב הזה הרכב שאקנה יבלה הרבה במוסך, ושווה להוסיף עוד קצת עבור משהו אמין יותר - אז אשקול ברצינות להוסיף את הנצרך.
יונדאי i30, שנת 2011, 225 א' ק"מ, טסט לשנה, צבע כחול כהה, מטופל היטב יפה מאוד, 15 א' ש"ח.
מעניין אותך?

United

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
טויוטה קורולה מהההה לא נכנס בבגז'
ה-כ-לל
שלנו רובוטית - הרבה יותר זולה מהשאר כי היא פחות מבוקשת
חסכונית מאדדד מרוצים מאד

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
סביב ה9/8K, אבל אם תגיד לי שבתקציב הזה הרכב שאקנה יבלה הרבה במוסך, ושווה להוסיף עוד קצת עבור משהו אמין יותר - אז אשקול ברצינות להוסיף את הנצרך.

המצב המכני של מרבית הרכבים בטווח המחירים הזה לא מהמשובחים, לאו דווקא בגלל הזנחה אלא בלאי טבעי של מערכות רבות מהן מורכב הרכב ותוחלת החיים של כל מערכת כזו..
גם אם תוסיף עוד כמה אלפים - לא תצא מסביבת הבעיות הללו, ההבדל המשמעותי יגיע בתקציב גבוה הרבה יותר

אסייג כמובן שיש מצבים בהם גרוטאה סוחבת יפה בלי לראות מוסך ויש רכבים חדשים ממש שנתקעים במוסך ימים ארוכים, אבל אנחנו מדברים על פי דרך הטבע והמציאות הממוצעת

אולי מעניין אותך גם...