עזרה המלצה על מקפיא 8 -7 מגירות

מויסי

משתמש מקצוען
מחפש המלצה למקפיא של 7-8 מגירות
לא צריך טכנולוגיה מיוחדת כי זה רק לאחסון ארוך טווח ובקושי פותחים את המקפיא ביום יום.
תודה רבה מראש !

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני ממליץ על מקפיא שוכב שניתן להפוך למקרר
screenshot_2022-07-24_140851.png

קניתי לפני מס' שנים את דגם 200 שהוא הקטן בכ1100 ש"ח כולל משלוח קניתי ברשת תחפשו מקפיא שוכב זקש ותשוו מחירים יש דגמים יותר גדולים בסך הכל בכמה ס"מ ומכילים הרבה יותר
מתאים לארגזי עופות שלמים זה חוסך המון מקום כי העופות מוקפאים ב"שוק פריזר " כשהם עדין רכים וכך הם משתלבים אחד בשני כמו פאזל וכשמפרקים את הארגז אז אין את השילוב וזה לוקח יותר מקום כך כשמקפיאים ארגז שלם זה חוסך המון מקום חוסך גם את מקום המגירות מקבלים מקום להקפיא נטו נטו, והנקיון לפסח לוקח כרבע שעה אין שום מסילות וחורים הכל חלק

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אין צורך בחברה יקרה.
מקפיא הוא מוצר פשוט ואינו מורכב.
חשוב לבדוק שניתן לפתוח את המקפיא בשבת
וגם כדאי לדעת שעדיף לקנות יותר גדול ממה שצריכים כי אין כשחסר מקום זה ממש מעצבן.

מוטי ברנט

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני ממליץ על מקפיא שוכב שניתן להפוך למקרר
screenshot_2022-07-24_140851.png

קניתי לפני מס' שנים את דגם 200 שהוא הקטן בכ1100 ש"ח כולל משלוח קניתי ברשת תחפשו מקפיא שוכב זקש ותשוו מחירים יש דגמים יותר גדולים בסך הכל בכמה ס"מ ומכילים הרבה יותר
מתאים לארגזי עופות שלמים זה חוסך המון מקום כי העופות מוקפאים ב"שוק פריזר " כשהם עדין רכים וכך הם משתלבים אחד בשני כמו פאזל וכשמפרקים את הארגז אז אין את השילוב וזה לוקח יותר מקום כך כשמקפיאים ארגז שלם זה חוסך המון מקום חוסך גם את מקום המגירות מקבלים מקום להקפיא נטו נטו, והנקיון לפסח לוקח כרבע שעה אין שום מסילות וחורים הכל חלק
נשמע לי כמו רעיון מעניין.
אשמח רק להבין במה זה עדיף על מקפיא עומד.
הוא מכיל יותר כי אין חלוקה למגירות, אבל בגלל זה הוא גם פחות נוח. פספסתי משהו?
רק מקפיא שוכב יכול להפוך למקרר או שזה עניין של דגם?
הוא לא קצת מבזבז מקום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה