עזרה המלצה על מקפיא 8 -7 מגירות

מויסי

משתמש מקצוען
מה יעזור מקפיא שוכב ?
אם שמים שם כל מיני סוגי קפואים כל פעם צריך להוציא הכל כדי למצוא משהו למטה ?

אני ממליץ על מקפיא שוכב שניתן להפוך למקרר
screenshot_2022-07-24_140851.png

קניתי לפני מס' שנים את דגם 200 שהוא הקטן בכ1100 ש"ח כולל משלוח קניתי ברשת תחפשו מקפיא שוכב זקש ותשוו מחירים יש דגמים יותר גדולים בסך הכל בכמה ס"מ ומכילים הרבה יותר
מתאים לארגזי עופות שלמים זה חוסך המון מקום כי העופות מוקפאים ב"שוק פריזר " כשהם עדין רכים וכך הם משתלבים אחד בשני כמו פאזל וכשמפרקים את הארגז אז אין את השילוב וזה לוקח יותר מקום כך כשמקפיאים ארגז שלם זה חוסך המון מקום חוסך גם את מקום המגירות מקבלים מקום להקפיא נטו נטו, והנקיון לפסח לוקח כרבע שעה אין שום מסילות וחורים הכל חלק

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נשמע לי כמו רעיון מעניין.
אשמח רק להבין במה זה עדיף על מקפיא עומד.
הוא מכיל יותר כי אין חלוקה למגירות, אבל בגלל זה הוא גם פחות נוח. פספסתי משהו?
רק מקפיא שוכב יכול להפוך למקרר או שזה עניין של דגם?
הוא לא קצת מבזבז מקום?
אני רכשתי אותו בגלל החסכון במקום אני מאמין שזה תלוי כל אחד לפי מבנה הבית,
גודל המקפיא הוא רוחב 70.5 ס"מ, עומק 54.5 ס"מ, גובה 84.5 ס"מ שזה הדגם הקטן ונכנס כ-30 עופות
מעניין מקפיא של כמה מגירות צריך כדי להכניס 30 עופות אשמח אם מישהו יעדכן מנסיון
לי הוא מאוד נח והתרגלנו אליו
זה שהוא הופך למקרר זה בונוס ואין לי מושג מה קורה עם מקפיאים אחרים
אגב בגלל מבנה הדלת הוא ממש אטום וההקפאה חזקה משא"כ במקפיא רגיל שלא תמיד הדלת נאטמת לחלוטין

מה יעזור מקפיא שוכב ?
אם שמים שם כל מיני סוגי קפואים כל פעם צריך להוציא הכל כדי למצוא משהו למטה ?
לנו הוא נח התרגלנו לשימוש בו את ארגזי העופות אני מעמיד ושולף מלמעלה שאר הדברים צריך לפעמים להזיז אבל גם במקפיא של המקרר צריך להוציא פריטים כדי להגיע לפריטים שנמצאים בפנים יש גם סלסלה שאפשר להניח מוצרים שבשימוש תדיר

יואו

משתמש רשום
אני ממליץ על מקפיא שוכב שניתן להפוך למקרר
screenshot_2022-07-24_140851.png

קניתי לפני מס' שנים את דגם 200 שהוא הקטן בכ1100 ש"ח כולל משלוח קניתי ברשת תחפשו מקפיא שוכב זקש ותשוו מחירים יש דגמים יותר גדולים בסך הכל בכמה ס"מ ומכילים הרבה יותר
מתאים לארגזי עופות שלמים זה חוסך המון מקום כי העופות מוקפאים ב"שוק פריזר " כשהם עדין רכים וכך הם משתלבים אחד בשני כמו פאזל וכשמפרקים את הארגז אז אין את השילוב וזה לוקח יותר מקום כך כשמקפיאים ארגז שלם זה חוסך המון מקום חוסך גם את מקום המגירות מקבלים מקום להקפיא נטו נטו, והנקיון לפסח לוקח כרבע שעה אין שום מסילות וחורים הכל חלק
העוף קופא ומשתלב זה בזה, אכן יש יתרון של חסכון מקום, אבל אם את מנסה לשחרר אחד- הסיכוי קלוש עד בלתי אפשרי, מנסיון מר... לפחות כך בבית הורי, יש להם מגירות אבל כל המגירה מתחברת לגוש אחד....(קונים טרי בכמויות ומקפיאים לתקופה)

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
העוף קופא ומשתלב זה בזה, אכן יש יתרון של חסכון מקום, אבל אם את מנסה לשחרר אחד- הסיכוי קלוש עד בלתי אפשרי, מנסיון מר... לפחות כך בבית הורי, יש להם מגירות אבל כל המגירה מתחברת לגוש אחד....(קונים טרי בכמויות ומקפיאים לתקופה)
יתכן
אני כתבתי על ארגז שלם שמוקפא במשחטה בצורה מקצועית וכך אני מעביר למקפיא ארגז שלם והעופות יוצאים אחד אחד

סנפירית

משתמש פעיל
לנו יש של אלקטרלוקס, מכני , 7 מגירות , קרח, מאוד מאוד מרוצה.
יכולה להקפיא אוכל עם כיסוי בסיסי ואין שום טעם לוואי.
עלה בערך 2000 ש"ח.

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לנו יש של אלקטרלוקס, מכני , 7 מגירות , קרח, מאוד מאוד מרוצה.
יכולה להקפיא אוכל עם כיסוי בסיסי ואין שום טעם לוואי.
עלה בערך 2000 ש"ח.
איפה קניתם?
כי אמרו לי שהם סגרו את פס היצור שלהם...

בת הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לגבי מקפיא שוכב מאוד תלוי מה הצורך,
בבית הורי זה לא היה להם נוח נהיה בלגן שלם לכל דבר קטן צריך להתכופף ולחפש אין מקום מסודר לתבניות,
אחרי תקופה הם העבירו את זה

בת הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קופצת על האשכול בשביל לברר
כרגע יש לי מקפיא אלקטרה כבר 10 שנים ב"ה ממש מרוצה אבל ב"ה קטן עלינו,
מחפשת לקנות מקפיא גדול יותר, אשמח להמלצות

.אילה

משתמש רשום
מבררת על מקפיא טוב 7 מגירות דיפרוסט - עם קרח.
אמרו לי נורמדי או לבמט או פרימייר
מה יותר טוב?

אמא6

משתמש רשום
אז תכליס איזה חברה וגדם מומלץ? שמעתי כאילו שנפלו עם נורמנדי ולאבאמט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה