מידע שימושי המלצה על התאמת מזרונים לסובלים מכאבי גב

אוראור

משתמש צעיר
שלום
התחתנו לפני כשנה, מאז קנינו פעמיים מזרונים לחדר שינה, שני הזוגות היו מזרונים יקרים מאד ושל חברות מומלצות מאד- אחד אני לא זוכרת והנוכחי הוא של פולירון. המזרון עושה לי כאבי גב תחתון ואמצעי איומים, אני הולכת לישון בלי כאב גב, קמה עם כאב גב, לפעמים מרגישה שלא יכולה לזוז מכאב.
לפני שהתחתנתי הייתה לי מיטת היירייזר, ולא היו לי כאבי גב כלל, גם היום כשאני ישנה על המיטה הזאת אצל ההורים, הכאבים נעלמים. אבל לא מתחשק לנו מיטת היירייזר בחדר שינה...
אשמח לשמוע כל מידע אם יש מושג כזה של חברה או איש מקצוע שמתאימים מזרון לאנשים עם כאבי גב, אולי על פי מבנה.... ולא על פי שיקולי מכירה ושיווק.
אשמח ממש לקבל כל מידע כי השינה הפכה לסיוט:(
תודה רבה ושבוע מבורך!!

גבריאל פ.

שירותי קופירייטינג ופרסום - הפקת דפוס והפצה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עוקב

מים צלולים

משתמש מקצוען
שלום
התחתנו לפני כשנה, מאז קנינו פעמיים מזרונים לחדר שינה, שני הזוגות היו מזרונים יקרים מאד ושל חברות מומלצות מאד- אחד אני לא זוכרת והנוכחי הוא של פולירון. המזרון עושה לי כאבי גב תחתון ואמצעי איומים, אני הולכת לישון בלי כאב גב, קמה עם כאב גב, לפעמים מרגישה שלא יכולה לזוז מכאב.
לפני שהתחתנתי הייתה לי מיטת היירייזר, ולא היו לי כאבי גב כלל, גם היום כשאני ישנה על המיטה הזאת אצל ההורים, הכאבים נעלמים. אבל לא מתחשק לנו מיטת היירייזר בחדר שינה...
אשמח לשמוע כל מידע אם יש מושג כזה של חברה או איש מקצוע שמתאימים מזרון לאנשים עם כאבי גב, אולי על פי מבנה.... ולא על פי שיקולי מכירה ושיווק.
אשמח ממש לקבל כל מידע כי השינה הפכה לסיוט:(
תודה רבה ושבוע מבורך!!
התייעצתם עם רופא?

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה זמן אתם עם המזרנים החדשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה