המלצה על דגם של מגבר ומיקרופונים

אוראור

משתמש צעיר
שלום,
אני צריכה בדחיפות המלצה לקניה על דגם או חברה של מגבר חוטי, 2 מיקרופוניים חוטיים עם איכות סבירה לשירה, למופעי סלון של כ-30 איש.
באופן כללי, אשמח גם להמלצה על חנות הוגנת וזולה באיזור המרכז שכדאי להתייעץ איתם על זה.
תודה רבה!!

מוישה זוכמיר

משתמש פעיל
שלום,
אני צריכה בדחיפות המלצה לקניה על דגם או חברה של מגבר חוטי, 2 מיקרופוניים חוטיים עם איכות סבירה לשירה, למופעי סלון של כ-30 איש.
באופן כללי, אשמח גם להמלצה על חנות הוגנת וזולה באיזור המרכז שכדאי להתייעץ איתם על זה.
תודה רבה!!
הנה הפורום המתאים להודעה זאת

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אפשר לבדוק מגברים של חבר ברינגר BEHRINGER שהם זולים יחסית והמוצרים שלהם בדרך כלל בסדר ואולי אפילו יותר, יש להם גם מיקרופונים. אני מאמין שהמוצרים שלהם יכולים להתאים להגדרה "באיכות סבירה".

כדאי לחשוב גם על העניין של מיקסר, יש רמקולים שיש להם מיקסר מובנה שזה חוסך את הצורך במיקסר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה