עיצוב פנים המלצה לצבע קיר לבית

אמיתית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
למישיהי אולי יש ניסיון עם הצבע הזה? והאם יתקבל יפה בסלון עם רצפה אפורה וכסאות חומים עם טורקיז?
צבע.JPG

אמיתית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
@תמר בר חנין וכל המבינות ביופי...
האם תוכלנה לייעץ לי
לסלון בגווני החום טורקיז האם צבע 1549 של טמבור יתאים?

גריני

משתמש חדש
איזה צבע דומה לזה בחברת נירלט? והאם 1549 של טמבור זה מואר או אפרפר? לבית שלם,,,, ריצוף אוניקס בז" , או שיש לכם בכלל המלצה לדגם אחר,? רוצה גוון חם אבל לא כבד,,, תודה ענקית מראש,,, חייבת להחליט היום על צבע!!!

מפקחת

משתמש חדש
ממליצנ מאוד על סיקרט וויט של טמבור
קופצת על האשכול. מעונינת לצבוע את הסלון ומטבח בצבע משי משי. ריצוף גרג' בהיר יחסית. חלונות אפור פחם
סלון, ריהוט חום כהה עץ עם ספה כאמל. מטבח ארונות לבנים עם שיש אפור
האם כדאי לצבוע בלבן או פנינה או צבע אחר? אוהבת גוונים חמים יותר אך מפחדת שבגלל שאנו צובעים לבד- אולי לא יצא מספיק מקצועי וצבע אחר יבליט פשלות
מישהי המליצה לי על נירלט 0209- מישהי מכירה? והאם יש עדיפות על צבעי טמבור מאשר נירלט או להיפך?

ליה עמר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול. מעונינת לצבוע את הסלון ומטבח בצבע משי משי. ריצוף גרג' בהיר יחסית. חלונות אפור פחם
סלון, ריהוט חום כהה עץ עם ספה כאמל. מטבח ארונות לבנים עם שיש אפור
האם כדאי לצבוע בלבן או פנינה או צבע אחר? אוהבת גוונים חמים יותר אך מפחדת שבגלל שאנו צובעים לבד- אולי לא יצא מספיק מקצועי וצבע אחר יבליט פשלות
מישהי המליצה לי על נירלט 0209- מישהי מכירה? והאם יש עדיפות על צבעי טמבור מאשר נירלט או להיפך?
אני צבעתי ב is0022 של נירלט, גוון אפרפר בהיר. יצא מאד מואר ונעים. מאד מרוצה.

גריני

משתמש חדש
אני צובעת עכשיו בית בצבע 0215 של נירלט, מוקה בהיר טיפה אפרפר- צבע חם, כשיהיה מוכן אני יוכל להעלות תמונה,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה