המלצה למקום לימודים

SIVAN1

משתמש רשום
בס"ד

רציתי לדעת איפה אפשר ללמוד בניית אתרים באיזור הצפון?
ו...כן אני רואה הרבה המלצות על פרוג אך זה רחוק .. (למה אין סניף בצפון?)

בעקרון אילו תוכנות לומדים בבניית אתרים? רק דריימובר?
ובכלל, שפת הלימוד היא אנגלית ו/או מתמטיקה?

אשמח לקבל מידע בעניין.
תודה.

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש מרכז הדרכה של מנטור בצ'ק פוסט.
אבל מקום חרדי, עד כמה שידוע לי - אין.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
מה זה מבחינתך בניית אתרים?
תיכנות?
עיצוב?
בניית אתרים זה שם גג לכל כך הרבה תתי תחומים שממש קשה להמליץ על קורס כלשהו...

אם אתה רוצה מחר להתחיל לבנות אתרים ללקוחות, קורס וורדפרס של פרוג עונה על הצורך המיידי, הזמין, המהיר והקל ביותר.

אם אתה רוצה ללמוד תיכנות, ממש קוד, ממש ממש קוד, לך ללמוד קורס PHP או ASP או משהו כזה.

שפות: אנגלית בסיסית חובה, כמה שתדע יותר אנגלית, כך תוכל להעשיר את הידע שלך על בסיס חיפוש ותהיה.

מתמטיקה ברמה הבסיסית, אין צורך בידע מיוחד, אבל אני לא מתכנת בהגדרה, ככה שאולי החברים פה בפורום יוכלו להרחיב בנושא.

בכל אופן
שיהיה בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה