המלצה למצלמה

rivkalevi

משתמש חדש
היי,
אני מעוניינת לקנות מצלמה לשימוש ביתי, חשוב לי מאד חדות ואיכות התמונות/ההסרטות, ובלי שאצטרך לשחק בפונקציות מרובות כי אני לא ממש מתמצאת בהתאמה אופציה במצלמה לפי המצב הנוכחי..
שמעתי על הדגמים G9X ו- M100- האם משהי יכולה לתת לי הכוונה? ואיך הם לעומת סדרת SX710/720 ?
(המפרטים של G9X ו- 710 נראים די דומים.. לעומת הפער במחיר של כ 1000 שח)

תודה רבה!
רבקה.

לא אני

משתמש מקצוען
היי,
אני מעוניינת לקנות מצלמה לשימוש ביתי, חשוב לי מאד חדות ואיכות התמונות/ההסרטות, ובלי שאצטרך לשחק בפונקציות מרובות כי אני לא ממש מתמצאת בהתאמה אופציה במצלמה לפי המצב הנוכחי..
שמעתי על הדגמים G9X ו- M100- האם משהי יכולה לתת לי הכוונה? ואיך הם לעומת סדרת SX710/720 ?
(המפרטים של G9X ו- 710 נראים די דומים.. לעומת הפער במחיר של כ 1000 שח)

תודה רבה!
רבקה.
מכירה את SX710. ממליצה עליה מאד.

me80284

משתמש מקצוען
לי יש מצלמה פשוטה
וכל מי שרואה את התמונות חושב שהן של צלמת
SX145
זה דגם פשוט ואולי גם מיושן יחסית
בתכלס
זה עובד חזזזזזזזזק
אגב יש לי בבית משהו יותר מתקדם והאיכות פחותה בהרבה

rivkalevi

משתמש חדש
חיפשתי את הדגם sx145 ברשת ולא מצאתי- אם היא ישנה יש מצב שהיא כבר לא במלאי, גם ככה היום כבר לא מפתחים דגמים בגלל האופציה בסמרטפונים..

me80284

משתמש מקצוען
לא רציתי לכתוב קודם שלא תחשבי שאני מנסה למכור
אבל אם את רוצה יש לי בבית מצלמה חדשה בקופסא למכירה
אבל היא בלי אחריות

שוקולד@

משתמש פעיל
לי יש את sx 710 והיא פצצה של מצלמה,
התמונות יוצאות חדות וממש ברורות,
עשיתי לבת שלי סטודיו של ניו בורן והיה נראה של צלמת בגלל החדות של התמונות,
בהצלחה.....

rivkalevi

משתמש חדש
מה הטלפון/כתובת מייל שלך (לגבי המצלמה למכירה) ?
ולגבי ה 710- שמעתי עליה ביקורות מחברות שבחוץ היא מצלמת מעולה אבל בתוך הבית לא תמיד החדות משהו.. מוכר לך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה