דרוש מידע המלצה למייבש כביסה טוב

גלידה

משתמש מקצוען
קניתי אאג הפשוט, מכני, עם צינור, עלה 1100 ש"ח
מייבש מצוין, אבל לוקח לו ארבע שעות לייבוש 7 ק"ג
שמעתי מהטכנאית שאלקטרולוקס אותו דבר

bnoya

משתמש מקצוען
לי יש אלקטרולוקס והוא מייבש מעולה!!
7 קילו תוך שעה מקסימום
4 שעות זה לא הגיוני.... אולי כשהמכונה מלאה בסיבים??
באמת?? שעה??
גם אצלי לוקח שעות לאלקטרולוס ויודעת שאני לא היחידה שסובלת מהעניין
האמת ממליצה לא להתקרב למייבש שלהם

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש בלומברג אחלה מיבש עובד פצצה

גלידה

משתמש מקצוען
לי יש אלקטרולוקס והוא מייבש מעולה!!
7 קילו תוך שעה מקסימום
4 שעות זה לא הגיוני.... אולי כשהמכונה מלאה בסיבים??
לא מלאה כלל עם סיבים, אני כל שבוע מרוקנת,
יש לי אותה כמה חודשים ודיברתי עם השירות והיא אמרה לי שיש למכונה חיישן שיודע לזהות שהכביסה יבשה וזה רק מעלה למכונה..... והיא טענה שהאלקטרולוקס אותו דבר

הפקות

משתמש רשום
המייבש הטוב ביותר הוא מייבש על גז.
אכן יותר יקר, אך שווה כל שקל.
ההתקנה הראשונית יקרה והתפעול הרבה יותר זול.
מייבש בשליש מהזמן ממייבשים אחרים, ופחות הורס את הכביסה.
מאז שיש לי אותו, בערך חצי שנה, אני לא נתקעת עם מכונות רטובות שממתינות למייבש.... הכביסה יבשה לפני שהמכונה הבאה הסתיימה. תענוג.

אני בודק

משתמש מקצוען
לא מלאה כלל עם סיבים, אני כל שבוע מרוקנת,
יש לי אותה כמה חודשים ודיברתי עם השירות והיא אמרה לי שיש למכונה חיישן שיודע לזהות שהכביסה יבשה וזה רק מעלה למכונה..... והיא טענה שהאלקטרולוקס אותו דבר
כנראה שהחיישנים תקולים.
תנסי לכבות את המייבש לאחר שעה וחצי עבודה, ולבדוק אם הכביסה כבר יבשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה