מידע שימושי המלצה למדפסת לייזר משולבת

עפיפון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת המלצה למדפסת לייזר משולבת פקס וסורק.
מדפסת טובה שמחזיקה לאורך זמן.
ואם יש עכשיו מבצעים טובים לרגל בלאק פריידי?

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי HP M1212NF כבר כמה שנים ומאד מרוצה.
אני לא יודעת אם זה עדיין קיים בשוק, אבל אולי משהו דומה?

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לכאורה המומלצים הם:
* סמסונג MF2070F
* brother - יש להם דגם מעולה (לא מנסיון) עם פונקציה להדפסה אוטומטית משני צידי הדף.

רוצה יותר

משתמש מקצוען
נראה שכן. היא אצלנו בשימוש כחצי שנה. גם המדפסת הקודמת שהייתה לנו הייתה של ברודר, אומנם לא לייזר,
אבל היינו מרוצים מאד. מכרנו אותה יד שניה כיוון שרצינו לייזר.

ממוחשבת

משתמש מקצוען
מקפיצה

@עפיפון מה קניתם בסוף? מרוצים?

אני מחפשת מדפסת לייזר משולבת. חזקה ללא תקלות.
מוכנים לשלם יקר העיקר שיעבוד טוב.

א

אוהב לחיות

אורח
אם כבר אתם מדברים על מדפסות
יש למישהו המלצה על משהו זול בתחום הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה