דרוש מידע המכה השלישית!!! מה עושים???

Yahalom

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצטרפת לגבי הסרקל- מאז שהתחלתי לשים לילדה, היא נדבקת הרבה פחות.
הריח שלו סביר בהחלט.

איזה מאמי

משתמש פעיל
קמומילו- חונק את הכינים,
עשה עבודה מעולה
ובטיחותי לשימוש גם במצבים מיוחדים.

קופצת על הדיון-
מה עושים עם ילדה שמסרבת לסירוק?
(לא עזר להבטיח מדבקות, לשים המון מרכך...)

דיקדוק

משתמש מקצוען
אייך קוראים בדיוק לסרקל הזה? הוא כמו קרם או כמו שמפו?
אני כבר שבוע מסרקת יום יום לילד, ב"ה היא נקייה כבר בלי כינים וגם כבר לא מגרדת אבל הכינים עברו אליי וזה מגעיל נורא.
אקנה את הסרקל הזה למניעה אצל הילדה שתפסיק להביא מהגן כינים הבייתה

דיקדוק

משתמש מקצוען
קופצת על הדיון-
מה עושים עם ילדה שמסרבת לסירוק?
(לא עזר להבטיח מדבקות, לשים המון מרכך...)
אני מבטיחה לה "משהו טעים" אחרי הסירוק או לתת לה למצוץ סוכריה על מקל תוך כדי, ככה היא תהנה מהסוכריה ועד שהיא תיגמר את תספיקי לסרק.
אני עושה ככה לבן שלי שמסרב להסתפר.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
לא מעניין אותי, בד"כ אני בריאותית, אך כינים זה קו אדום!
סבתא שלי הייתה שופכת לדודות שלי נפט!
נפט זה מרבץ טבעי, תנסי בהצלחה.
מבחינתי להשאיר ילדה עם כינים זה סוג של הזנחה פושעת
כי זה מציק ומגרד, וחברות וגננות נרתעות, כולה פעם אחת הדרין שמחזיק
לחצי שנה מה כבר יכול לקרות? זה חיצוני לא פנימי.
אמא שמקפידה כל הזמן לעבור על הראש ואם רואה קצת ישר מטפלת בזה רציני ונכון לוקח הרבה זמן אבל לא אמור להיות לה "גן חיות"
לא יודעת מה הדרין מכיל בדיוק זה מה שכתוב באתר שלהם מעניין נראה לי שיצא לזה שם שזה מסוכן יותר ממה שזה
לפי מה שכתוב פה זה לא חומרים כימיים

1689456281310.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה