המחשב פתאום "מצפצף" - מדוע?

• פותח הנושא Chan
  • פורסם בתאריך

Chan

משתמש פעיל
אתמול כשפתחתי את המחשב הנייח הוא החל לצפצף באופן מונוטוני (משהו כמו טלפון שלא מונח במקום...) , כיביתי והפעלתי מחדש ושוב חזר הצפצוף (ברגע שהווינדוס מתחיל לעלות - מתחיל הצפצוף..) ומשום מה הפעם גם המקלדת לא תיפקדה... מה עושים? מה קרה לו פתאום:confused:?

מתכNETת

משתמש רשום
D I G I T A L
אולי יעזור...

זה קרה לי פעם במחשב נייד,
פשוט כשהמחשב נכבה הרמקול היה דלוק, הפתרון היה להדליק את המחשב,
ולכבות את הרמקול.
כשהדלקתי אח"כ שוב את הרמקול הפסיקו הצפצופים.
יכול להיות שזה משהו אחר...

Chan

משתמש פעיל
אין לי במחשב רמקולים... יש כרטיס קול במסך , ומשום מה היה נראה לי שהצפצופים באים מהמחשב עצמו.. באמת זה היה לי מוזר...

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תבדקי אם המאוורים פועלים תקין, לפעמים משם נובעת הבעיה

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
צפצוף המחשב הוא אינדיקציה לחלק קריטי שלא פועל תקין, סוג הצפצוף משנה בהתאמה לרכיב: לזיכרון זה צפצופים קצרים מהירים, לכ. מסך ארוכים, לא ידוע לי על אחרים וכמובן ייתכן שישנם.
אם זה מחשב נייח, אפשר לנסות לפתוח את המארז ו'לחזק הנרפים', אם זה לא עוזר אז כנראה החלק שבק חיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה