קניות באתרים מחו"ל המחירים עכשיו בארה"ב, ממש במחיר רצפה. למי שחסר - מומלץ לנצל!

חביל'ס

משתמש מקצוען
חולצות של ג'וס א בנק במחיר רצפה! חולצות מעולות מניסיון אישי - לא צריך גיהוץ בכלל אם עובדים לפי ההוראות!
הנה כאן:
upload_2018-12-28_1-1-38.png

בH&M - יש בגדי שבת זולים, לכבוד החגא שלהם, וגם סתם דברים נחמדים...
תלחצו על התמונה:
upload_2018-12-28_1-3-38.png

באלדו...
upload_2018-12-28_1-5-6.png

רוצים עוד??

קבצים מצורפים

• upload_2018-12-28_1-3-10.png
    upload_2018-12-28_1-3-10.png
    KB 256.9 · צפיות: 31

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@חביל'ס
איפה משיגים מעיל צמר לבן 12?

חביל'ס

משתמש מקצוען
עכשיו במייסיס:
50% הנחה על מעילים!
60% הנחה על TOP (חלקים עליונים) וסוודרים
60-75%! על מצעים
ועוד מלא מבצעים, נראה לי הכי טובים מהשנה כולה

עסק

משתמש פעיל
זהו שגם רציתי, לא מצאתי משהו מידי יפה...
יותר מצאתי תיקים קטנים ליום יום יפים ועוד 2 יפים לסמינר...
אני אשמח לקישורים לתיקים גדולים (לקלסרים, ספרים וכו'..) ולא יקרים.
תודה!!

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
@חביל'ס אני מחפשת לקנות את התיק הזה (תיק לעגלה), יש אולי איזה אתר שאני יכולה להזמין משם דרככם ושיצא לי סה"כ כולל משלוח ומיסים עד 400 ש"ח?
תיק babymel.JPG

בתיה G

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עכשיו במייסיס:
50% הנחה על מעילים!
60% הנחה על TOP (חלקים עליונים) וסוודרים
60-75%! על מצעים
ועוד מלא מבצעים, נראה לי הכי טובים מהשנה כולה
איך אני מגיעה לקולקציית תינוקות?

חביל'ס

משתמש מקצוען
אני אשמח לקישורים לתיקים גדולים (לקלסרים, ספרים וכו'..) ולא יקרים.
תודה!!

@חביל'ס אני מחפשת לקנות את התיק הזה (תיק לעגלה), יש אולי איזה אתר שאני יכולה להזמין משם דרככם ושיצא לי סה"כ כולל משלוח ומיסים עד 400 ש"ח?צפה בקובץ המצורף 422889

תיקים כדאי לחפש בC21
שימו לב שיש שם מיון גם בתוך התיקים, לתתי קטגוריות

איך אני מגיעה לקולקציית תינוקות?
דווקא במייסיס?

בתיה G

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תיקים כדאי לחפש בC21
שימו לב שיש שם מיון גם בתוך התיקים, לתתי קטגוריות

דווקא במייסיס?
אשמח גם לקישורים לאתרים נוספים,
ספציפיצ ניסתי להכנס למייסי והיה מלא לי שפרסומות חסומות ולא הצלחתי להגיע לצפיה בקולקציה

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היום כבר לא הולך מעיל צמר ארוך יש גקטים קצרים צמר יותר יפה פחות כבד

חביל'ס

משתמש מקצוען
נכון אבל יקר לשלוח דרכם, כמו שקרטרס עושים משלוחים לארץ והם יקרים מאוד.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה ענקית לכל מי שעזר לי בהזמנת תיק הקיפלינג.
מחילה מחבילס שלא הזמנתי דרכו, פשוט יש לנו דוד שמגיע לארץ די הרבה או שולח עם משהו
הגיע התיק ותאמינו או לא, התיק מושלם!!! הוא עלה רק 130 ש"ח!!!! הוא מהמם, אין דברים כאלה שמחים על הרגע שקנינו, עכשיו כל המחירים עלו, תחכו לפעם הבאה שיהיה 50% ותודיעו לי גם כן מתי זה יהיה ;)
וזה התיק המדובר:
https://www.kipling-usa.com/new-sho...589_color=437#uuid=4c0f5f68ce8ada2626489ebd94

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה