המון זמן לא העליתי. קומיקס לחוו"ד.

• פותח הנושא b.m
  • פורסם בתאריך

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
את חוו"ד

קבצים מצורפים

• 0 (10).jpg
    KB 238.7 · צפיות: 7
  • 0 (11).jpg
    KB 509.3 · צפיות: 8

red

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קומיקס יפהפה!
הצביעה מיוחדת ומלאת השראה!(במיוחד הקוביה של השואה!)

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני מסכימה שהצביעה מהממת.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מקסים! ואכן, הצבעים יפים מאוד!

אות ומופת

משתמש פעיל
אינני ציירת, אך אני מגיבה כקוראת (או יותר מדוייק לומר אמם של קוראים):

מאוד מפריע לי כשקומיקס מצוייר במשבצות שעולות אחת על השניה. קשה להבין את סדר המשבצות, וזה פוגם מאוד ברצף הקריאה.

כמו כן, הסבא נראה צעיר להפליא, ולא ברור מדוע הוא נפגש עם חברו ומשוחח איתו שיחת נפש דווקא באמצע סימטה. נראה לי יותר מתאים שייפגשו בבית או בבית מלון.

מלבד זאת, האיור והצביעה מקסימים, וגם הסיפור מעורר עניין. אהבתי את הספה "של פעם".

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
דווקא הקוביות שלא מסודרות סימטרי גורמות ליותר ענין בקומיקס.
הציור והצביעה - נהדרים!

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
איורים וצביעה נהדרים, גם לי היה קשה קצת לעקוב אחר סדר האירועים בגלל מיקום הקוביות.

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אות ומופת;530881:
אינני ציירת, אך אני מגיבה כקוראת (או יותר מדוייק לומר אמם של קוראים):

מאוד מפריע לי כשקומיקס מצוייר במשבצות שעולות אחת על השניה. קשה להבין את סדר המשבצות, וזה פוגם מאוד ברצף הקריאה.

כמו כן, הסבא נראה צעיר להפליא, ולא ברור מדוע הוא נפגש עם חברו ומשוחח איתו שיחת נפש דווקא באמצע סימטה. נראה לי יותר מתאים שייפגשו בבית או בבית מלון.

מלבד זאת, האיור והצביעה מקסימים, וגם הסיפור מעורר עניין. אהבתי את הספה "של פעם".
תודה רבה
נקח את זה לתשומת לב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יפה מאוד! נעים לעין. הציורים יפים!

לדעתי כדאי לעשות הבדל בין משבצת של "היום"לבין "פעם"(הסיפור של סבא).
להאפיר מעט את המשבצות הנ"ל, או לעשות מסגרת שונה (אולי גלית מעט) כדי שבקלות יובן מתי אנחנו נמצאים עדיין בתוך הסיפור של סבא ומתי אנו "בימינו"... (אולי משהו כמו שעשית במשבצת על השואה?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  32  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה