כללי המדריך ל-כוח של נעמה הי"ד

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שבוע טוב!
למישהו יש מושג אם יהיה ניתן לרכוש עוד את המדריך של נעמה הי"ד ?

תודה ובשורות טובות.

סטודיו טאצ'

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י michal23;1919496:
שבוע טוב!
למישהו יש מושג אם יהיה ניתן לרכוש עוד את המדריך של נעמה הי"ד ?

תודה ובשורות טובות.

גם אני שאלתי ומעוניינת בו מאד.
אמרו שיעדכנו כאן...

כבי רוזן

משתמש רשום
לפני בערך חצי שנה שילמתי על המדריך דרך המחשב, ואם אני לא טועה- היה כתוב לי שתוך כמה ימים יגיע לי למייל. לא הגיע לי כלום (אם זכור לי נכון- ביקשו את כתובת המייל שלי ורשמתי שם)
ניסיתי לחזור לתוכנה ולחפש פתרון, אבל מצאתי כתוב שם שזו תוכנת גבייה, ואין להם קשר למשלוח המוצרים. בראש שלי עמד הרצון לפנות בקרוב לניק 'מעבדה' באישי, ולכתוב לה ששילמתי ולא הגיע לי... עד שנהיה מאוחר מדי... אני זוכרת שממש סמוך לרגע ששמעתי את הבשורה- אמרתי בקול: "אני מוחלת לה!!! על כך ששילמתי ולא קיבלתי את המוצר..." (ברור הרי שהיא לא ידעה מכך, ואין קשר ישיר אליה)
.
..היה להכוח, ואיננו...
ואם נתבונן- האשכול הזה הוא תמצית מהטרגדיה... היו חיים שנגדעו באמצע...והגיעו לסוף.

מעשה אבותי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י כבי רוזן;1919547:
לפני בערך חצי שנה שילמתי על המדריך דרך המחשב, ואם אני לא טועה- היה כתוב לי שתוך כמה ימים יגיע לי למייל. לא הגיע לי כלום (אם זכור לי נכון- ביקשו את כתובת המייל שלי ורשמתי שם)
ניסיתי לחזור לתוכנה ולחפש פתרון, אבל מצאתי כתוב שם שזו תוכנת גבייה, ואין להם קשר למשלוח המוצרים. בראש שלי עמד הרצון לפנות בקרוב לניק 'מעבדה' באישי, ולכתוב לה ששילמתי ולא הגיע לי... עד שנהיה מאוחר מדי... אני זוכרת שממש סמוך לרגע ששמעתי את הבשורה- אמרתי בקול: "אני מוחלת לה!!! על כך ששילמתי ולא קיבלתי את המוצר..." (ברור הרי שהיא לא ידעה מכך, ואין קשר ישיר אליה)
.
..היה להכוח, ואיננו...
ואם נתבונן- האשכול הזה הוא תמצית מהטרגדיה... היו חיים שנגדעו באמצע...והגיעו לסוף.

אין ספק שאם היית פונה אליה היא הייתה מיד מטפלת בזה- היא הייתה כ"כ נגישה

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
גם אני מצטרפת.
יש מישהו שיש לו קשר עם המשפחה, שיוכל לשאול אותם?

Avishag

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
קיבלתי מס' טלפון של אמא של נעמה הי"ד ולפני כשבועיים שלחתי לה הודעה בנושא.
לא קיבלתי תשובה ואולי אנסה מתישהו להתקשר.
אם מישהו יוצר קשר בבקשה עדכנו פה את כולם.
תודה.

high

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
ביקשו ממני לחפש בשביל קבוצה בסמינר שמעוניינת לרכוש את מדריך
מצטרפת למבקשים לעדכן אם ניתן להשיגו
תודה.

צחי קנטור

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם אני רכשתי אותו, ואני זקוק די נואשות למדריך

אם למישהו יש את הPDF בהיתר או את הקובץ המודפס ויכול להדפיס עבורי
במדפסת ביתית, זה בסדר לפני תנאי השימוש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה