דרוש מידע הלו, מדבר שלמה כהן...

פ.נ

משתמש מקצוען
יש לי עצה גאונית!!!
פשוט להגיד שאין לכם אשראי ועם אתם רוצים אפשר שלוח מעטפה לכתובת...מנסיון אף אחד לא באמת שולח......
או שפשוט לתרום כמה שקלים והם ירדו מימכם.....

עורך ומבקר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש לי עצה גאונית!!!
פשוט להגיד שאין לכם אשראי ועם אתם רוצים אפשר שלוח מעטפה לכתובת...מנסיון אף אחד לא באמת שולח......
תתפלאו אבל הם שולחים.
ועל המעטפה שאמורים להחזיר להם כתוב בכתב יד את שם הטלפנית [כנראה בשביל הבונוס/אחוזים].

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
סבבה זה כבר התקדמות.....
זה רק בארגונים עם טלפניות.
אני התרמתי במשפחה עבור ארגון מסויים (מצינג) ואחת הדודות הזקנות אמרה שהיא תורמת רק במעטפה.
ביקשתי מהארגון שישלחו לה מעטפה.
מאז כל פעם שאני מדבר אתה היא מזכירה לי שעדיין לא קבלה מעטפה מהארגון.
כבר התיאשתי.

כוכב מתכנת

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לי עצה גאונית!!!
תתפלאו אבל הם שולחים.
ועל המעטפה שאמורים להחזיר להם כתוב בכתב יד את שם הטלפנית [כנראה בשביל הבונוס/אחוזים].
יש לי חבר שעונה כך:
"אני לא תורם באשראי"
"אם תרצו אתה יכולים לשלוח שליח ואתן לו מזומן בדלת בל"נ..."
ואז הנציגה שואלת: "וכמה תיתן??..."
והתשובה באה תיכף:
"לא יודע!! לא יכול להתחייב על סכום!! אני יחליט לפי כמה שיהיה לי באותו רגע בכיס..." (משהו כמו 5 עד 10 ש"ח)
ואז מגיע התשובה המוחצת של הנציגה:
"אבל אנו לא שולחים שליח לפחות מ-x כסף"
וכך גם מסיימים את השיחה בכיף וגם יצאת בלי "נזק".........

כוכב מתכנת

משתמש פעיל
D I G I T A L
ועוד רעיון נפלא...
חבר נוסף עונה בטלפון בצורה חד משמעית ותקיפה:
"אצלי, אין תרומות בטלפון"
וכך חוזר חלילה (תקליט שבור)

פ.נ

משתמש מקצוען
יש לי חבר שעונה כך:
"אני לא תורם באשראי"
"אם תרצו אתה יכולים לשלוח שליח ואתן לו מזומן בדלת בל"נ..."
ואז הנציגה שואלת: "וכמה תיתן??..."
והתשובה באה תיכף:
"לא יודע!! לא יכול להתחייב על סכום!! אני יחליט לפי כמה שיהיה לי באותו רגע בכיס..." (משהו כמו 5 עד 10 ש"ח)
ואז מגיע התשובה המוחצת של הנציגה:
"אבל אנו לא שולחים שליח לפחות מ-x כסף"
וכך גם מסיימים את השיחה בכיף וגם יצאת בלי "נזק".........
לי בכל אופן זה עבד....

פ.נ

משתמש מקצוען
זה רק בארגונים עם טלפניות.
אני התרמתי במשפחה עבור ארגון מסויים (מצינג) ואחת הדודות הזקנות אמרה שהיא תורמת רק במעטפה.
ביקשתי מהארגון שישלחו לה מעטפה.
מאז כל פעם שאני מדבר אתה היא מזכירה לי שעדיין לא קבלה מעטפה מהארגון.
כבר התיאשתי.
המצינג זה כבר עוד סיפור.....

נעמי20

משתמש פעיל
כל אדם חייב ליתן צדקה, אפילו, עני המתפרנס מן הצדקה חייב ליתן ממה שיתנו לו. ומי שנותן פחות ממה שראוי ליתן, בית דין היו כופין אותו ומכין אותו מכת מרדות עד שיתן מה שאמדוהו ליתן, ויורדים לנכסיו בפניו ולוקחין ממנו מה שראוי לו ליתן.

פעם היו נותנים מכות. היום סה''כ קצת מטרידים בטלפון. תגידו תודה.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
כל אדם חייב ליתן צדקה, אפילו, עני המתפרנס מן הצדקה חייב ליתן ממה שיתנו לו. ומי שנותן פחות ממה שראוי ליתן, בית דין היו כופין אותו ומכין אותו מכת מרדות עד שיתן מה שאמדוהו ליתן, ויורדים לנכסיו בפניו ולוקחין ממנו מה שראוי לו ליתן.

נכון מאוד
לא יפה ההתייחסות המשפילה כאן בפרום לאנשים שמתרימים.
זה לא אנשים שעושים את העבודה הקשה הזאת מעודף מזומנים..;)
לא חייבים לתרום.
אבל חייבים להתייחס בכבוד.

מי שכן תורם שיידע ששכרו כפול
כי זה נותן כח לטלפנית לטלפון הבא.

עורך ומבקר

משתמש פעיל
עריכה תורנית

זה לצדקה. כאן זה הרבה ארגונים שלא ברור מה טיבם.

כוכב מתכנת

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני חושב שהפתרון הכי פשוט והכי קל ולא מזלזל, פשוט לנתק את השיחה תוך כדי הרצאת הטלפנית ואז לא צריך להיכנס לויכוחים והסברים למיניהם.....

הנורמלי

משתמש פעיל
קודם כל שתדעו שאנשים תורמים!!!!!!!!
דבר נוסף בדרך כלל הטלפון מגיע אחרי פרסום מסיבי בעיתונות ברחוב ועוד כך שישנם אנשים שרצו לתרום אך לא הגיעו לזה וההודעה הקולית או הטלפנית מביאה אותם לזה
מי שחושב שזה קשור למספר כשר - זו טעות!!
גם לחילונים יש הרבה טלפונים חלק צדקה לארגונים שונים ופרויקטים מגוונים, וגם הם בנוסף מקבלים המון הודעות
יתרה מזאת כל שימוש ברשת על כל גווניה חושפת אותם להרגלי הצריכה שלהם שמעוברות לחברות הרלוונטיות - זה עסק שמפרנס המוני אנשים בארץ ובעולם!!!

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

העניין הוא, שזה עשו רבני העיר, אחרי ידיעה מהימנה כמה האיש יכול לתת, ובצורה מסודרת ככתוב בהלכות צדקה, לא זרקו לאויר בלגן שכזה!

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני חושב שהפתרון הכי פשוט והכי קל ולא מזלזל, פשוט לנתק את השיחה תוך כדי הרצאת הטלפנית ואז לא צריך להיכנס לויכוחים והסברים למיניהם.....
פוגע.
מתי היא קולטת שהיא מדברת עם האויר?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
העניין הוא, שזה עשו רבני העיר, אחרי ידיעה מהימנה כמה האיש יכול לתת, ובצורה מסודרת ככתוב בהלכות צדקה, לא זרקו לאויר בלגן שכזה!
ב. רוב האנשים כבר נותנים צדקה כראוי להם. או לכל הפחות מי אמר לאותו מטריד שהמוטרד לא נותן מספיק צדקה?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
כמעט התפתתי.
ברגע האחרון התעשתתי
וזעקתי "אני לא רוצה שתתפללו עלי בשום קבר!"
וטרקתי את הטלפון.
התנשמתי אחר כך כמה דקות.
להגיד- מצטערת, אני לא יכולה כרגע לתרום. שיהיה לך בהצלחה ויום טוב ולנתק. לא לחכות לשמוע את התגובה שלה- אולי בכל אופן וכו' כי זה לא יגמר..
היא כן בחרה להתעלל באנשים.
ועוד רעיון נפלא...
חבר נוסף עונה בטלפון בצורה חד משמעית ותקיפה:
וכך חוזר חלילה (תקליט שבור)
יש כאן כאלו שכתבו רעיונות פחות פוגעים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה