הלוחות הגיעו מהדפוס! גיוואלד!!!!!

חדש

משתמש רשום
אני לא יודע ממה להתחיל.
הוצאתי לוח לקהילה מסוימת בעיר מגורי יצ"ו ושלחתי לדפוס בארץ (יותר זול מפה;))
היום הלוח הגיע, אבל הדפוס החכם הזה (וזה בית דפוס מוכר ומתיימר להיות מקצועי) לא ארגן את הלוחות בצורה נורמלית למשלוח, למרות שידע בבירור שזה משלוח לחו"ל .הם ארזו הכל בצורה פיראטית. הלוחות הגיעו די מקומטים וההידוקים נפתחו(הידוק אחד ללוח! נשמע לכם לענין????????)
עכשיו אני צריך לעבור לוח לוח (ומדובר בכמות מסחרית) ולהדק ולישר כדי שיוכל לעמוד בחנות בצורה נורמלית.
וזו לא הפשלה היחידה, בקשתי ללוח גב לבן עם כיתוב והוא הדפיס לי גב צבעוני (מדובר בלוח קטן על משטח גדול יותר. הלוח מהודק במרכז) וזה נראה.....חגיגה בעיניים! כ"כ הרבה צבע!! אבל זה נסבל איכשהו! אני מסתכל על הערימה של הלוחות שאני עוד צריך להדק...
מה אני אמור לעשות לדעתכם? אולי הם לא אחראיים ללוחות ברגע שהם יוצאים מבית הדפוס, פשוט אורזים ושולחים? ראש קטן...
וזה שאני אמור להדק עכשיו את כל הלוחות מחדש?

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הוא באמת חכם שחיפש ג"כ לקוח יותר זול (מחו"ל) שאפשר לחסוך אצלו, כמו שאת חיפשת מוכר זול במדינה אחרת, וידוע מאמר החכם 'זול זה יקר', אבל באמת תמיד צריך שמישהו אם לא אנחנו בעצמנו אז לפחות לשלוח מישהו מטעמנו שיבדוק את המוצר לפני, עכשיו עם הכסף שחשכת תשכרי בן אדם שיעשה לך את ההידוקים.

חדש

משתמש רשום
חברים,
חוות דעתכם המנוסה תעזור לי מאד!!!! אני כבר כמעט גומר להדק!

חדש

משתמש רשום
שלחתי דווקא את גיסי לבדוק את הלוח. אבל לגבי ההידוקים והקימוטים? מי יכל לצפות זאת מראש? רק מי שארז את הלוחות.
חוצמזה, שהמחיר שהוא גבה ממני לא זול בכלל. מחיר סביר ביותר יחסית לארץ. כאן עולה לי 16 אירו ללוח!!! כל מחיר יחסית לזה הוא זול.
כך שלא היתה כאן קמצנות. היתה רשלנות. של הדפוס, לא?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
א. עצוב מאד.
ב. על העבר אין הרבה מה לעשות, אבל לעתיד צריך להדפיס בארץ, עם איש קשר, יכול להיות גיס או מישהו כזה, שיקבל אליו את המשלוח מהדפוס, יראה איך הוא ארוז / מהודק/ מודפס וכו' והוא ישלח אותו לחו"ל.

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
וכמובן לשלם לפחות חצי מהסכום רק לאחר קבלת המשלוח.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הדפסתי לוח לניו יורק אבל זה בית דפוס שכבר הוכיח את עצמו

חדש

משתמש רשום
נותרתי בחובה של כ-90 ש"ח.
מה אתם אומרים? לשלם לו או שפשוט לא מגיע לו?

חדש

משתמש רשום
EDEN7115, תוכלי לשלוח לי באישי את שם בית הדפוס והמחירים פחות או יותר, כלומר, אם הוא בב"ב. פשוט רק שם יש לי משפחה שאני יכול לשלוח שיבדקו את המצב, כי (למזלי) עוד לא הדפסתי את מהדורת הכיס של הלוח.

חדש

משתמש רשום
מה, אני היחיד שנדפקתי עם דפוס?????
חוות דעתכם נחוצה לי מאד, והיא עדיין רלוונטית.

Yony

משתמש רשום
סיפרו לי על גרפיקאי מסויים - אחד מהטובים ביותר
שהוא בוחר בקפידה את בתי הדפוס שהוא עובד איתם,
ושלכל הדפסה הוא מגיע לבית הדפוס, לראות בדיוק איך מכוונים את הצבע .

צריך ללמוד מהאנשים האלו...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אולי תתבע אותם? רק ככה הם ילמדו להיות מענטשן.

חדש

משתמש רשום
אוחחחח. למי יש כח לבלגאן הזה. את מתנדבת לייצג אותי?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש לי לבד איזשהו קוקו שלא שילם לי ואני בתהליכי תביעה לגביו.

חדש

משתמש רשום
לכל גרפיקאי יש את ה"קוקו" (כפי שכינית אותו) או את עדת ה"קוקיות" שחושבת שגרפיקה זה מן סוג של התנדבות.
ולמי שזה לא קרה, שירים את היד!!!

יעלולה

משתמש מקצוען
מנסיון חובה להיות בבית דפוס ולראות איך יוצאת דוגמא ראשונה ורק אחרי האישור שלך שימשיכו להדפיס. זה גוזל זמן אבל גם על זה אני גובה תשלום מהלקוח. (משהו כמו 100 ש"ח). אני כמובן מציעה לו את האופציה שהוא ילך בעצמו ויקח אחריות על איכות ההדפסה. בד"כ הם רוצים שאני אלך בעצמי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה