הלוואת גישור מה האפשרויות???

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום
קופץ על האשכול...

בבעלותי דירה שרכשתי במחיר למשתכן ואסור למכור אותה עד מרץ 2025 - (עוד שנה).
הדירה שווה כיום בסביבות ה 1.6 מ', ויש עליה יתרת משכנתא של כ- 650 א' בבנק ירושלים (קצת יקר אבל לא נורא).

אני מתכוון לרכוש כרגע דירה של קצת יותר מ-2 מליון ולמכור את הראשונה בעוד שנה בעז"ה.

אחרי משכנתא של 70% עדיין חסר לי סכום של 600-700 אל"ש כולל הוצאות עו"ד תיווך וכו' שאותה אוכל לכסות באמצעות מכירת הדירה הראשונה.

מה הדרך הנכונה לממן את ההפרש בשנה-שנתיים עד למכירת הדירה הראשונה.

יש לי אפשרות להלוואות גמחים של 160 אל"ש עם 100 תשלומים.

בבנק הציעו לי הלוואת שיפוץ ללא משכון עד 250 אל"ש ל-10 שנים בריבית של פריים+2 (דירוג אשראי גבוה והכנסות נחמדות)

הבנתי שיש אפשרות לקחת הלוואת שיפוץ עם משכון על הדירה הראשונה השאלה אם שווה את הבירוקרטיה.
או אולי גישור כמו שאמרו פה זה הדבר הנכון, ואז גם לא אצטרך להתמודד עם החזרים אסטרונומיים..

בקיצור אשמח אם מישהו יכול להחכים אותי בעניין כי קצת הלכתי לאיבוד...

תודה
גישור על נכס קיים הוא רק עד 50 אחוז כך שזה לא כ"כ רלוונטי לך, כיוון שאתה צריך 600 אלף...
לא חכם לקחת הלוואות מכל הבא ליד כיוון שכשתקח את המשכנתא על הנכס הנרכש תהיה בבעיה של הכנסות, אלא א"כ יש הכנסות ממש גבוהות.
אם תקח הלוואה במשכון הנכס הקיים ישנם בנקים שלא יחשיבו את ההלוואה כיוון שאתה מתכנן למכור.
בקיצור יש פתרונות, מוזמן ליצור קשר להמשך ייעוץ

אחד ש...

משתמש חדש
גישור על נכס קיים הוא רק עד 50 אחוז כך שזה לא כ"כ רלוונטי לך, כיוון שאתה צריך 600 אלף...
לא חכם לקחת הלוואות מכל הבא ליד כיוון שכשתקח את המשכנתא על הנכס הנרכש תהיה בבעיה של הכנסות, אלא א"כ יש הכנסות ממש גבוהות.
אם תקח הלוואה במשכון הנכס הקיים ישנם בנקים שלא יחשיבו את ההלוואה כיוון שאתה מתכנן למכור.
בקיצור יש פתרונות, מוזמן ליצור קשר להמשך ייעוץ
תודה על התגובה

פתחתי אשכול חדש עם כותרת מתאימה

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
קופץ על האשכול...

בבעלותי דירה שרכשתי במחיר למשתכן ואסור למכור אותה עד מרץ 2025 - (עוד שנה).
הדירה שווה כיום בסביבות ה 1.6 מ', ויש עליה יתרת משכנתא של כ- 650 א' בבנק ירושלים (קצת יקר אבל לא נורא).

אני מתכוון לרכוש כרגע דירה של קצת יותר מ-2 מליון ולמכור את הראשונה בעוד שנה בעז"ה.

אחרי משכנתא של 70% עדיין חסר לי סכום של 600-700 אל"ש כולל הוצאות עו"ד תיווך וכו' שאותה אוכל לכסות באמצעות מכירת הדירה הראשונה.

מה הדרך הנכונה לממן את ההפרש בשנה-שנתיים עד למכירת הדירה הראשונה.

יש לי אפשרות להלוואות גמחים של 160 אל"ש עם 100 תשלומים.

בבנק הציעו לי הלוואת שיפוץ ללא משכון עד 250 אל"ש ל-10 שנים בריבית של פריים+2 (דירוג אשראי גבוה והכנסות נחמדות)

הבנתי שיש אפשרות לקחת הלוואת שיפוץ עם משכון על הדירה הראשונה השאלה אם שווה את הבירוקרטיה.
או אולי גישור כמו שאמרו פה זה הדבר הנכון, ואז גם לא אצטרך להתמודד עם החזרים אסטרונומיים..

בקיצור אשמח אם מישהו יכול להחכים אותי בעניין כי קצת הלכתי לאיבוד...

תודה
עניתי לך באשכול השני ששאלת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה