השקעות הלוואה נושאת ריבית לחברת בסדנו

מצב
הנושא נעול.

יענקל קנעקר

משתמש צעיר
אני לא חייב לך כלום!
ואף אחד פה לא אמור להיכנס לכיס שלי.
מה הבעיה שלך לענות???
לא מדובר בשם ניק שמזהה אותך
רק תגיד באיזה דבר שלהם השקעת וקיבלת רווח
ממי אתה מפחד???
עם כל הכבוד [ויש]תברר על איצ'ה קו המידע והפורום להגנת הצרכן החרדי
האינטרס היחיד שלו להציל עשוק מיד עושקו
ואברכים תמימים שחושבים שיחתנו מהשקעות שמתפרסמות על גבי עיתון
יש כאן אשכול בנושא

נערך לאחרונה ב:

יוחנן 1

משתמש מקצוען
מה הבעיה שלך לענות???
לא מדובר בשם ניק שמזהה אותך
רק תגיד באיזה דבר שלהם השקעת וקיבלת רווח
ממי אתה מפחד???
זה שאתה לא מכיר אותי לא אומר שאין פה כאלו שמכירים אותי...
עם כל הכבוד [ויש]תברר על @איצ'ה קו המידע והפורום להגנת הצרכן החרדי
האינטרס היחיד שלו להציל עשוק מיד עושקו
ואברכים תמימים שחושבים שיחתנו מהשקעות שמתפרסמות על גבי עיתון
יש כאן אשכול בנושא
אני מאמין שזה האינטרס שלו, אבל יכול להיות שהוא קיבל מידע כזה או אחר ממישהו ואל סמך זאת כבר הגיע למסקנה כפי שזה נראה מתגובתו בנושא, כך שזה לא נראה שהוא מגיע לבדיקת הנושא ללא דעות מוקדמות.

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה ההסכם,
עכשיו שאני עוברת עליו אני רואה שאין אפשרות לתבוע בבית משפט אלא רק בדין תורה אצל ר' אשר וייס
זה כבר מעורר חשד שיוכלו לסבן את העברת הכסף, בנוסף יעקב קליין מבסדנו שהכניס אותי להשקעה, כנראה נעלם,
הפלאפון שלו כבר לא קיים ולא עונה במייל... כמובן גם זה מעורר חשד.
נראה לי שההסכם פסול מיסודו,
המשקיע מוותר מראש על כל אפשרות של תביעה- איפה נשמע כדבר הזה??
אני חושב שמן הראוי שמערכת פרוג תעניק ל @איצ'ה קו המידע מנוי פרימיום כדי שיוכל ליצור קשר עם הציבור דכאן.
@הכלבויניק אם הדרישה שלי מופרכת, ניתן למחוק את ההודעה הזו.

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי אתה כנראה מתבלבל בחברה אחרת.
לבסדנו היה משפט כמדומני עם משקיע אחד בלבד במשך כל השנים שהיא קיימת.
יוחנן, אתה מתבלבל בין חקירה ישנה שהיתה להם על הפרה טכנית עם קנס של 100,1000 שקל לבין החקירה החדשה והמקיפה שבה עצרו את מנהלי החברה.

יכול להיות שאתה מפחד על כספיך שלא יהיו תמימים חדשים שיצילו אותך?

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
חבר'ה אני מכיר ממקור ראשון סיפורים עליהם
תברחו מהם כמו מאש בכל מקרה מי שמאוד מעוניין להשקיע את כספו אצלם (להשקיע מלשון שקיעה) שיתייעץ לפני כן עם הרב ברוורמן מביתר עילית

יוחנן 1

משתמש מקצוען
יוחנן, אתה מתבלבל בין חקירה ישנה שהיתה להם על הפרה טכנית עם קנס של 100,1000 שקל לבין החקירה החדשה והמקיפה שבה עצרו את מנהלי החברה.
אני ממש לא מתבלבל.
ולכל מי שחושב שאת חברת אורבן בסדנו המציאה כדאי שיציץ פה -

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני ממש לא מתבלבל.
ולכל מי שחושב שאת חברת אורבן בסדנו המציאה כדאי שיציץ פה -
דבר אחד אי אפשר לקחת להם: ל'בסדנו' יש ייצוג נהדר, לטיוח המצב בחברה, התנהלותה ומצב ההשקעות. @יוחנן 1 מטיב לייצג אותה גם בימים קשים לחברה - שהם קשים גם למשפחות רבות שאיבדו שם את כספם.

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
דבר אחד אי אפשר לקחת להם: ל'בסדנו' יש ייצוג נהדר, לטיוח המצב בחברה, התנהלותה ומצב ההשקעות. @יוחנן 1 מטיב לייצג אותה גם בימים קשים לחברה - שהם קשים גם למשפחות רבות שאיבדו שם את כספם.
כמדומני שעכשיו הוא כבר לא יגיב

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה שאתה לא מכיר אותי לא אומר שאין פה כאלו שמכירים אותי...

אני מאמין שזה האינטרס שלו, אבל יכול להיות שהוא קיבל מידע כזה או אחר ממישהו ואל סמך זאת כבר הגיע למסקנה כפי שזה נראה מתגובתו בנושא, כך שזה לא נראה שהוא מגיע לבדיקת הנושא ללא דעות מוקדמות.
@יוחנן 1 היקר והאנונימי! מעריכים מאוד את המאבק הקדוש למען החברה שצ'קים שלה חוזרים ושקיימים חשדות להעלמת 100,000,000 ש"ח של הציבור החרדי - ניכר שכל זאת ללא אינטרסים ומתוך ניסיון לשקף את המציאות.

נמשיך לעמוד לימינך ונעלה לקו את המענה על טענותיך.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אין לי עניין להתווכח אם אנשים שלא מכירים את המצב ולא מבינים בהשקעות וניזונים מכותרות חמות בעיתון שלכאורה יתבררו כשום דבר.
אני אישית מלווה כסף לחברה ומקבל חזרה את כל מה שמגיע לי.
אני ביקשתי מאיצ'ה להיות ישר ולבדוק את הנתונים בצורה מסודרת וללא דעות מוקדמות, אבל מה שיצא זה שהוא לא בירר כמעט, רק מאמין לכמה השמצות סיפורים וניפוחים, ולא עשה את מה שאמר שיעשה.
והוא כמובן משמיץ אותם ללא הבנה בתחומי ההשקעות ובמה שהם אמרו למשקיעים, וללא ידע בעשרות ההשקעות שהסתיימו עד היוום בחברה בהצלחה ועם רווחים יפים למשקיעים [ברובם]

הרב איצ'ה מוביל כרגע עליהום על החברה, ואני לא חושב שיש לי כוח להתווכח פה עם כל חסידיו.
בקיצור רוב מוחלט בציבור כולל רבנים ומבינים בתחום וכולל משקיעם שנפגעו אומרים לברוח מבסדנו כמו מאש
ורק יוחנן1 ממשיך להגן עליהם בחירוף נפש בכל אשכול שנפתח בענין
אז נראה לי הענין מוצה, לא?!
אולי מור לשאול איזה רב אחד אומר שהאיש נוכל???
אפי' הרב של איצ'ה "אבנר סטפק" אמר שהאיש לא נוכל אלא אולי משקיע בהשקעות עם סיכון גבוה.
האם יתכן שהמשקיעים שהשקיעו ישירות בסטארטפ ספציפי ידעו שהם נכנסים להשקעה בסיכון גבוה? או שחייב להיות שכל מיש שהשקיע שם הוא שוטה וגם לא אמרו לו שמדובר בהשקעה בסיכון גבוה??

מי שרוצה יכול לפנות לרב מרמרוש שמכיר את אליעזר גרוס שנים ארוכות מאד, וישמע בפירוש שלא מדובר פה בנוכל!!
ומכאן לכל הטענות שמתארות נוכלים אין כל בסיס!!!

משפחת ב

משתמש חדש
להלן הודעה שיצאה בימים האחרונים מהרשות לניירות ערך
https://www.new.isa.gov.il/nav-index/supervised-publications/news020524

מחלקת חקירות ברשות ניירות ערך סיימה את החקירה בתיק קבוצת בסדנו ותעביר בקרוב את ממצאיה לפרקליטות​

"בנוסף על פי החשד, המודל הכלכלי של הקבוצה לא היה ישים ופעילות החברה היתה הפסדית ובוודאי שלא יכלה לשרת את התשואות הגבוהות שהובטחו למשקיעים. "

יענקל קנעקר

משתמש צעיר
אין לי עניין להתווכח אם אנשים שלא מכירים את המצב ולא מבינים בהשקעות וניזונים מכותרות חמות בעיתון שלכאורה יתבררו כשום דבר.
אני ביקשתי מאיצ'ה להיות ישר ולבדוק את הנתונים בצורה מסודרת וללא דעות מוקדמות, אבל מה שיצא זה שהוא לא בירר כמעט, רק מאמין לכמה השמצות סיפורים וניפוחים, ולא עשה את מה שאמר שיעשה.
והוא כמובן משמיץ אותם ללא הבנה בתחומי ההשקעות ובמה שהם אמרו למשקיעים, וללא ידע בעשרות ההשקעות שהסתיימו עד היוום בחברה בהצלחה ועם רווחים יפים למשקיעים [ברובם]

הרב איצ'ה מוביל כרגע עליהום על החברה, ואני לא חושב שיש לי כוח להתווכח פה עם כל חסידיו.

אפי' הרב של איצ'ה "אבנר סטפק" אמר שהאיש לא נוכל אלא אולי משקיע בהשקעות עם סיכון גבוה.
האם יתכן שהמשקיעים שהשקיעו ישירות בסטארטפ ספציפי ידעו שהם נכנסים להשקעה בסיכון גבוה? או שחייב להיות שכל מיש שהשקיע שם הוא שוטה וגם לא אמרו לו שמדובר בהשקעה בסיכון גבוה??

מי שרוצה יכול לפנות לרב מרמרוש שמכיר את אליעזר גרוס שנים ארוכות מאד, וישמע בפירוש שלא מדובר פה בנוכל!!
למה אתה משמיץ את איצ'ה קו המידע ????
מה כ''כ דחוף לך להגן על בסדנו ???
ואם קיבלת רווח [לטענתך] זה אומר שהם נתנו לכולם את הכסף???
למען השם מה האינטרס שלך שימשיכו אנשים להשקיע שם כבר עשית רווח [לטענתך]???

למעשייה

משתמש פעיל
כותרות לחוד ומציאות לחוד...
מה שהם חוקרים זה שיש איזה השקעה אחת (מתוך רבות) שהם הציעו אותה ללא תשקיף ליותר מ35 משקיעים בשנה.
(מותר עד 35 משקיעים בשנה להשקעה אחת ללא תשקיף) כך שהמרחק בין זה לבין הכותרת הזאת זה מרחק רב מאד.
האם אפשר להאמין עוד להודעות של הניק הזה?!

לפני פחות מחודש (!) הוא כתב את ההודעה הנ"ל, שהחקירה של הרשות לני"ע היא רק על עניין שולי בהשקעה מסוימת, והיום כולנו יודעים שמדובר על 100 מיליון שקל של אברכים אומללים!.

לשקר אין רגליים.

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

אתה צריך להתבייש בשעה שאתה משקר שוב ושוב!
1. זה שהרווחת כסף זה לא אומר שזו לא הונאה. אתה הרווחת מפונזי! אתה הרווחת כספים של אברכים אחרים! הכסף שבידך הוא כסף מסואב! אני מצטט את עורכי הדין של בסדנו: "שימוש בכספי משקיעים לתשלום תשואות של משקיעים אחרים".
2. לומר ש"איצ'ה מאמין להשמצות ודיווחים" בשעה שבהרשות לניירות ערך מבהירה פעם אחרי פעם שבסדנו חשודים בהונאה, ושבסדנו שיקרו על הפיקוח שלהם - זו היתממות או רישעות.
3. לא ידוע עד היום על השקעות הייטק של בסדנו שהסתיימו בהצלחה ברכישה אמיתית שלא על ידי אברכים. אתה יודע מה? אם אתה כבר בעניין - בסדנו טוענת במסמכיה הרישמיים שהיא השקיעה 100 מיליון דולר בין השנים 2014-2019 בסטארטאפים, אדרבה, תביא לפה 3 חברות שעשו אקזיט אמיתי / הנפקה / מכירה לקרנות צמיחה.
4. אתה משבש בכוונה את דברי אבנק סטפק. הוא אמר שהוא אינו יודע אם מדובר בנוכלים כי הוא לא מכיר אותם. תנוח דעתך, שמעתי מפיו אישית לאחר מכן כשהוא ראה וקרא את הפרטים שמדובר בנוכלות מוחלטת.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
נניח [לשיטתו של הרב יוחנן1] וחברת בסדנו היתה החברה הכי אמינה בישראל.

לו יהי...
ברגע שהרשות לניירות ערך הוציאה עליה כאלו הודעות, אז היא קורסת ברגע זה.
כל המשקיעים תובעים את כספם ולא יגיע עוד אף אחד משקיע חדש [אולי יש אחד, יוחנן1].

לכל הדעות
היום [בסדנו] כבר אינה בין החיים בר- מינן, [ולשיטת הרב יוחנן1 היא כיום זצ"ל].

יוחנן 1

משתמש מקצוען
למה אתה משמיץ את איצ'ה קו המידע ????
מה כ''כ דחוף לך להגן על בסדנו ???
ואם קיבלת רווח [לטענתך] זה אומר שהם נתנו לכולם את הכסף???
למען השם מה האינטרס שלך שימשיכו אנשים להשקיע שם כבר עשית רווח [לטענתך]???
התגובה שציתת, היא התגובה לשאלתך.

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה