עזרה הלוואה בנק יהב פריים+1, יודעים מהי גובה המשכורת הנדרשת?

bitcoin

משתמש פעיל
כיום יש לי הלוואה 'אשראי ברגע' (שרבים חללים הפילה, אני לקחתי לצורך השקעה בטוחה בעזרת השם) בבנק פועלים עם ריבית פריים+4 בערך.

רוצה להחליף להלוואה מוצעת לפותחי חשבון בבנק יהב פריים+1, התנאי המרכזי שהם מבקשים הוא העברת משכורת.

רציתי לדעת

1. מהו גובה השכר החודשי הדרוש אצלם? האם מספיק שהשכר נכנס מאחד מבני הזוג או צריך ששניהם יעבדו
2. האם הם עוקבים אחרי פתיחת החשבון האם אכן השכר ממשיך להיכנס?
3. מה צריך להביא להוכחת השכר החודשי, תלושי שכר מספיק? הדפס של ביטוח לאומי גם צריך? עו"ש של חשבון קיים אני מניח שבטוח צריך ושם הוכחה לשכר.

אולי לקחתם את ההלוואה הזו יודעים להגיד לי, גם חלק מהמידע יעזור, תודה לכם

קישור לאיך שזה מופיע באתר של בנק יהב https://www.bank-yahav.co.il/הלוואות_לשכירים.aspx

פרפרים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
כיום יש לי הלוואה 'אשראי ברגע' (שרבים חללים הפילה, אני לקחתי לצורך השקעה בטוחה בעזרת השם) בבנק פועלים עם ריבית פריים+4 בערך.

רוצה להחליף להלוואה מוצעת לפותחי חשבון בבנק יהב פריים+1, התנאי המרכזי שהם מבקשים הוא העברת משכורת.

רציתי לדעת

1. מהו גובה השכר החודשי הדרוש אצלם? האם מספיק שהשכר נכנס מאחד מבני הזוג או צריך ששניהם יעבדו
2. האם הם עוקבים אחרי פתיחת החשבון האם אכן השכר ממשיך להיכנס?
3. מה צריך להביא להוכחת השכר החודשי, תלושי שכר מספיק? הדפס של ביטוח לאומי גם צריך? עו"ש של חשבון קיים אני מניח שבטוח צריך ושם הוכחה לשכר.

אולי לקחתם את ההלוואה הזו יודעים להגיד לי, גם חלק מהמידע יעזור, תודה לכם

קישור לאיך שזה מופיע באתר של בנק יהב https://www.bank-yahav.co.il/הלוואות_לשכירים.aspx
לגבי גובה שכר ’ הבנתי מהם בטלפון ש 5000 ש”ח

3 חודשים עו”ש אחרונים
3 תלושי שכר אחרונים
ריכוז הלוואות
וכמובן ת.ז.

אשמח לקבל תשובה לגבי שאלה 2

ראש מנוע

משתמש פעיל
אשמח לדעת האם יש עמלות רגילות לחשבון הזה, או ששייך שהוא יהיה סטודנט או צעיר וכדומה, אם מישהו יודע מניסיון?

אגב, שמעתי שמי שלוקח את זה לא בטוח שיאשרו לו אח"כ לקחת משכנתא נוספת עד לפירעון ההלואה,
כדאי לבדוק פרט זה שלא יתקע אתכם אח"כ.

רינהרינה

משתמש מקצוען
לגבי 2- הם אכן עוקבים, מנסיון (לי המעסיק הכניס כל חודש את המשכורת בהעברה בנקאית רגילה ולא כהעברה של משכורת שמוגדרת אחרת והם שיגעו אותי הרבה על זה).

אשמח לדעת האם יש עמלות רגילות לחשבון הזה, או ששייך שהוא יהיה סטודנט או צעיר וכדומה, אם מישהו יודע מניסיון?
אם מעבירית משכורות כנדרש- ללא עמלות כלל, מעודכן ללפני כ3 שנים.

פרפרים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
שימו לב ...
הבנקאי פלט לי שההלוואה בפריים פלוס 1 זה רק על פי 5 מהמשכרות שלך....
כלומר על תלוש של 5000אפשר לקבל רק 25 אלף ש”ח בפרים פלוס 1
תקנו אותי אם אני טועה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה