דרוש מידע הלוואה בנקאית

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
60,000 ש'ח בבנק ירושלים
ללקוחות כל הבנקים
האם הלוואות מסוג זה יכולות לפגום בזכאות לקבלת משכנתא?
ז"א אם הבנק רואה שיש הלוואה כזו בחשבון הוא יתן משכנתא נמוכה?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
האם הלוואות מסוג זה יכולות לפגום בזכאות לקבלת משכנתא?
ז"א אם הבנק רואה שיש הלוואה כזו בחשבון הוא יתן משכנתא נמוכה?
ודאי שיכול לפגום, לא בגלל החוב כמו בגלל שיש לכם החזרים גבוהים, והם מנכים את ההחזר הזה מסכום ההכנסות.
עדיף לפרוע את החוב, ולהוסיף את הכסף הזה לסכום המשכנתא.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ודאי שיכול לפגום, לא בגלל החוב כמו בגלל שיש לכם החזרים גבוהים, והם מנכים את ההחזר הזה מסכום ההכנסות.
עדיף לפרוע את החוב, ולהוסיף את הכסף הזה לסכום המשכנתא.
זה לא תמיד פתרון, כי אם לוקחים משכנתא לדירה, אז הכסף הולך ישיר לקבלן או מוכר, ואתה לא יכול להשתמש עם הכסף לדברים אחרים.
אבל בכל זאת יותר קל לקחת משכנתא ואח"כ להוסיף הוולאה רגילה בבנק. מלעשות הפוך.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה לא תמיד פתרון, כי אם לוקחים משכנתא לדירה, אז הכסף הולך ישיר לקבלן או מוכר, ואתה לא יכול להשתמש עם הכסף לדברים אחרים.
אבל בכל זאת יותר קל לקחת משכנתא ואח"כ להוסיף הוולאה רגילה בבנק. מלעשות הפוך.
אם אתה קונה מקבלן זה בעיה, אבל אדם פרטי אתה מסכם איתו שהוא מחזיר לך כסף, ואתה מעביר לו מהמשכנתא סכומים קטנים כמה פעמים.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אפשר לפנות לאגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית, הם נותנים עד 30,000 ש"ח בהחזר של עד 600 ש"ח לחודש
יש היום המון 'אגודות' 'ארגונים' ש'מסדרים' לך כסף בהלוואות.
אני גדלתי (בארה"ב) בפחד בדברים כאלו. יש הרבה סיפורים (סבתא?) על אנשים שהסתבכו עד כדי סוף עצוב... עם מאפיות. הכל התחיל בהלוואה תמימה מאנשים בשוק האפור\השחור.
לכן אני מפחד ללוות כסף ממקומות שאני לא יודע מי עומדים מאחוריהם.
האם יכול משיהו כאן להעיד, שהוא מכיר את האנשים שם, והם אנשים ישרים 'אמיתיים' נורמוטיביים? שהרשיות יודעות מי הם, במקרה של 'תקלה' מולם? מה התהליך במקרה וח"ו לא משלמים?

לבן+

משתמש צעיר
טיפ:

אם יש לך חשבון בבנק הפועלים עם משכורת חודשית (ואולי גם בלי) באפשרותך לפנות לסניף ולומר שבנק פלוני נותן לי הלוואה על סך 70 אלף שקלים בריבית נמוכה בתנאי שאני מעביר אליהם את החשבון והמשכורת.
אם תתנו לי את הריבית הזו אני נשאר אחרת אנו שוקלים לעבור.
אנו עשינו את זה וזה עבד!! קיבלנו בהרבה פחות מהריבית המוצעת דרך האתר.

הצלחה.

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
טיפ:

אם יש לך חשבון בבנק הפועלים עם משכורת חודשית (ואולי גם בלי) באפשרותך לפנות לסניף ולומר שבנק פלוני נותן לי הלוואה על סך 70 אלף שקלים בריבית נמוכה בתנאי שאני מעביר אליהם את החשבון והמשכורת.
אם תתנו לי את הריבית הזו אני נשאר אחרת אנו שוקלים לעבור.
אנו עשינו את זה וזה עבד!! קיבלנו בהרבה פחות מהריבית המוצעת דרך האתר.

הצלחה.
האם זה עובד בבנקים אחרים?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש היום המון 'אגודות' 'ארגונים' ש'מסדרים' לך כסף בהלוואות.
אני גדלתי (בארה"ב) בפחד בדברים כאלו. יש הרבה סיפורים (סבתא?) על אנשים שהסתבכו עד כדי סוף עצוב... עם מאפיות. הכל התחיל בהלוואה תמימה מאנשים בשוק האפור\השחור.
לכן אני מפחד ללוות כסף ממקומות שאני לא יודע מי עומדים מאחוריהם.
האם יכול משיהו כאן להעיד, שהוא מכיר את האנשים שם, והם אנשים ישרים 'אמיתיים' נורמוטיביים? שהרשיות יודעות מי הם, במקרה של 'תקלה' מולם? מה התהליך במקרה וח"ו לא משלמים?
האגודה הישראלית להלוואת ללא ריבית, זו עמותה. ואין מה לפחד [כמו מהשוק האפור], הם מבטחים את עצמם עם ערבים וכד'.

ולגבי ארגונים שמסדרים לך הלוואות, אם הארגון לא מלוה לך כסף שלו אלא רק מתווך לך הלוואה מבנק, או מחברת כרטיסי אשראי, אז אין לך מה לפחד.

אבל אם ההלואה מגופים אחרים תברח! כי מלבד הריבית הגבוהה, אין לכם את הכלים לבדוק מהי מדיניות ואמצעי הגביה שלהם, וגם אם אתם מכירים סיפורים שהם התנהגו בעדינות, הם תמיד יכולים לשנות מדיניות ולהתפרע.

ודרך אגב הסיפורים ששמעתם הם ממש לא סיפורי סבתא, גם בארץ.

ומי שצפצף על האיומים שלהם, שומעים עליו בחדשות, "חשד לפיגוע ירי בתל אביב".... ואחרי רבע שעה, "חזל"ש, ככל הנראה הרקע פלילי" המשטרה חוקרת.

ידיד

משתמש פעיל
האם יכול משיהו כאן להעיד, שהוא מכיר את האנשים שם, והם אנשים ישרים 'אמיתיים' נורמטיביים? שהרשויות יודעות מי הם, במקרה של 'תקלה' מולם? מה התהליך במקרה וח"ו לא משלמים?
כמו שכתבו כאן מעלי, מדובר בגוף מוכר וותיק, עמותה מוכרת וידועה, הם מבטחים את עצמם טוב עם ערבים, מכיר אישית מספר אנשים שקיבלו מהם הלוואות.
אגב, בד"כ אלו מהשוק השחור מסתתרים תחת כל מיני שמות בדויים, פה זה ממש לא המקרה, יכולה לבדוק באתר שלהם כאן http://www.israelfreeloan.org.il/

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
האם ידוע למישהו, איזה סוג אנשים עומדים מאחורי העמותה? באיזה כיפה הם הולכים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה