דרוש מידע הלבנת שיניים במכבי

P W

משתמש חדש
היי, רציתי לברר אם מישהו עשה הלבנת שיניים דרך מכבי, איך היו התוצאות ואיזה סוג של הלבנה,
הבנתי שיש הלבנה בלייזר ועם סדים, מה יותר מומלץ ואם את שתיהן אפשר לעשות דרכם.
וגם אם יש רופא מסוים מטעמם שמומלץ יותר.

תודה רבה!

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי במכבי כהנמן בבני ברק
יש שם רופא אחד שעושה
עשיתי את הליזר
תוצאה נחמדה ממש
וזה מעט כואב

ההלבנה נעשתה לפני חודשים
הם אומרים שמחזיק שנה

P W

משתמש חדש
ההלבנה בלייזר עולה 990 לחברי מכבי שלי

P W

משתמש חדש
מה ההבדל בין הלייזר לבין מתקן לשיניים?
לייזר זו הלבנה שעושים חד פעמי אצל הרופא, המתקן זה סוג של פלטות שמתאימים לך אישית ומקבלים חומר להזריק שצריך במשך תקופה מסוימת לישון איתם בלילה, זה תהליך יותר מורכב אבל היתרון שלו זה שאפשר להשתמש בפלטות האלו אח''כ שוב ורק לקנות חומר חדש.

יש מישהו שמכיר מרפאה אחרת בבני ברק (פרטית) שעושה את ההלבנה בלייזר?

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
לייזר זו הלבנה שעושים חד פעמי אצל הרופא, המתקן זה סוג של פלטות שמתאימים לך אישית ומקבלים חומר להזריק שצריך במשך תקופה מסוימת לישון איתם בלילה, זה תהליך יותר מורכב אבל היתרון שלו זה שאפשר להשתמש בפלטות האלו אח''כ שוב ורק לקנות חומר חדש.

הבת שלי עשתה את ההתקן עם הפלטה,
ללייזר קבעתי לעצמי תור במכבי.

Tommy Hilfiger

משתמש צעיר
צילום מקצועי

אני עשיתי עם הג'ל והפלטות ואחרי ממש קצת זמן עשיתי עם המדבקות של קרטס כי ההלבנה של הג'ל לא החזיקה
לדעתי שווה להתחיל מיד עם המדבקות גם מבחינת המחיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה