דרוש מידע הכשר 'כדתיא' אפשר לסמוך?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

משו שלא מכרים

משתמש רשום
הויכוח על קוקה קולה נראה לי על קוקה קולה בלי הכשר בכלל שזה הרב לנדאו אוסר לגבי כדיתא בלונדון כולם סומכים על זה לכתחילה גם לטאים

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אשמח אם תציין מקום מפורש ולא רכילות באויר יתכן שיש אי הבנה ופשוט לא היית במקום של כדתיא
רכילות באויר זה לא, אני הייתי שם ואיתי היה הסיפור. תאמת מולי באופן אישי
לצערי הייתי עד לסיפור שהגעתי לאיזשהו מקום במזרח אירופה עם כשרות "כדתיא" ולאחר שכמה דברים נראו מוזר הגוי הודה שהמשגיח טס לכמה ימים לביתו ואין משגיח...
אם תרצה אוכל לפרט לך בפרטי, לא באופן פומבי, מקום מוכר עם ההכשר (ותעודה).
לא אמרתי שזה התנהלות, זה קרה פעם אחת ויחידה (שאני יודע).
רק אמרתי, שכשנמצאים בקבר"צים בחו"ל, במקומות בלי קהילות יהודיות גדולות..., תמיד טוב לפקוח עין על הנעשה (ויתכן שבמקרה בדומה לזה צריך פשוט לדווח לגוף הכשרות.)
היחיד בכשרות כדתיא זה בית רבי ישעי' בהנהלת נכדיו
?
באחד יש משגיח רציני מבוגר וגם שם נפלתי בשבוע שהוא נסע לחתונה והעסק נוהל בידי חרדק צעיר ונחמד!!
לא דיברתי על חרדק צעיר ונחמד, דיברתי על סיפור שבכל המתחם לא היה יהודי אחד לרפואה (חוץ מהקבוצה שלי)

איש עברי

משתמש מקצוען
אני שמעתי בעבר שהוא הכשר די טוב, אבל בהחלט לא ברמה של העד"ח והרב לנדא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה