דרוש מידע הכנה למבחן 'אדם מילוא' - הכיצד?

קטלא קניא

משתמש חדש
איך מתכווננים, נפשית פיזית אינטלקטואלי, לקראת מבחן בדיקה ומיון לעבודה?

רבקי א"ג

משתמש רשום
למבחן הקוגנטיבי יש הרבה מידע ברשת, בגדול זה שאלות של התאמת צורות וכד'
הכי חשוב זה ערנות וריכוז (לא להתקמצן על שוקולד וחמצוצים)

למבחן האישיותי זה שאלות על סדרי עדיפויות ועל תכונות אישיות ותחביבים - חשוב מאוד מאוד מאוד להיות אמתיים וכנים.

ועכשיו לידע כללי: אם מדובר על אבחון רק בשביל ה"בדיקה בטחונית" 90% שתעברו אותו בהצלחה (כמו כל המשרות של קופת חולים והבנקים וכד'), אבל אם מדובר על משרה שאתם מתחרים עליה בניקוד וכד' כמו במכרזים של המדינה אז זה מאוד תלוי בניקוד שלכם ביחס לאחרים המתחרים אתכם על אותה משרה.

קטלא קניא

משתמש חדש
למבחן הקוגנטיבי יש הרבה מידע ברשת, בגדול זה שאלות של התאמת צורות וכד'
הכי חשוב זה ערנות וריכוז (לא להתקמצן על שוקולד וחמצוצים)

למבחן האישיותי זה שאלות על סדרי עדיפויות ועל תכונות אישיות ותחביבים - חשוב מאוד מאוד מאוד להיות אמתיים וכנים.

ועכשיו לידע כללי: אם מדובר על אבחון רק בשביל ה"בדיקה בטחונית" 90% שתעברו אותו בהצלחה (כמו כל המשרות של קופת חולים והבנקים וכד'), אבל אם מדובר על משרה שאתם מתחרים עליה בניקוד וכד' כמו במכרזים של המדינה אז זה מאוד תלוי בניקוד שלכם ביחס לאחרים המתחרים אתכם על אותה משרה.
אם צריכים להיות 'כנים', האם יש עניין לבדוק לפני כן ברשת את המבחנים לדוגמה, או להגיע כמו שאני - ולראות ולהראות את יכולותיי?
כמו כן, שוקולדים חמצוצים - מה עוד יכול להועיל לריכוז גבוה?

ט.ק

משתמש מקצוען
אין כ"כ מה להתכונן
צריך הרבה סבלנות וכח
זה הכל

רבקי א"ג

משתמש רשום
אם צריכים להיות 'כנים', האם יש עניין לבדוק לפני כן ברשת את המבחנים לדוגמה, או להגיע כמו שאני - ולראות ולהראות את יכולותיי?
במבחני אישיות - אין מה להתכונן
במבחנים הקוגנטביים ברור שאם תראי מבחנים לדוגמא זה יקל עליך יותר להבין את הרעיון וממילא להצליח יותר אבל לא באופן דרסטי

naamatc

משתמש פעיל
איך מתכווננים, נפשית פיזית אינטלקטואלי, לקראת מבחן בדיקה ומיון לעבודה?
עשיתי מבחן כזה לפני חודש בערך
לדעתי הכי נכון זה לא להתכונן למבחן, הכל יוצא ספונטני ממש
כן כדאי לעבור על מייל ההכנה שהם שולחים כדי לדעת מלמעלה מה מחכה לי במבחן, אבל זה מסוג המבחנים שאין טעם להתכונן אליהם

naamatc

משתמש פעיל
לשבת במקום שקט, לנתק את הטלפון/ לשים על שקט. ומראש להכין יום שלם. לוקח בין 5 ל 8 שעות

בכוון הנכון

משתמש פעיל
פחית קולה ואגב יש שם מכונת פחיות

אני גם חושבת שאין מה להתכונן חוץ מלהתפלל לסיעתא דישמייא ולישון מוקדם

מ. י.

משתמש מקצוען
לאבחון הקוגנטיבי אפשר לרכוש ערכת לימוד במכון נועם

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לישון טוב בלילה
זה מלאאא שאלות מעצבנות שמחסלות את הסבלנות
אולי לקחת איזה משהו להרגיע (לאנשים טמפרמנטיים)

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
ספר של מכון נעם
אל תקני
נסי להשיג ממישהו
או מספריה ציבורית
(בדכ ספר עיון שאי אפשר לשאול)

אולי מעניין אותך גם...