דרוש מידע הכל על קלינאות תקשורת »»»

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
@Toronto
חברה שלי ענתה לי אז ככה:
אמרה שבנות מאד איכותיות מכל מיני סמינרים בדגש על סמינרים או בוגרות סמינרים המקום עצמו באווירה חרדית אולטרה אמרה לי שייצא להם להעיר לה כמה פעמים על צניעות (החברה הזו בחורה מאד מודרנית..... )
מצד שני היא אומרת שלחצי כיתה יש סמארטפונים (לדעתי קצת מתנגש עם האיכות )
לגבי כמות הבנות בכיתה משתנה בין מקצוע למקצוע (במבחר יש גג 25 בנות )
הם מאד משתדלים ועקרון אצלם שלא יהיו מרצים גברים אבל היא לא יודעת מה הולך בקלינאות

Toronto

משתמש צעיר
@Toronto
חברה שלי ענתה לי אז ככה:
אמרה שבנות מאד איכותיות מכל מיני סמינרים בדגש על סמינרים או בוגרות סמינרים המקום עצמו באווירה חרדית אולטרה אמרה לי שייצא להם להעיר לה כמה פעמים על צניעות (החברה הזו בחורה מאד מודרנית..... )
מצד שני היא אומרת שלחצי כיתה יש סמארטפונים (לדעתי קצת מתנגש עם האיכות )
לגבי כמות הבנות בכיתה משתנה בין מקצוע למקצוע (במבחר יש גג 25 בנות )
הם מאד משתדלים ועקרון אצלם שלא יהיו מרצים גברים אבל היא לא יודעת מה הולך בקלינאות
תודה רבה את נשמה!

ימס

משתמש פעיל
גם אני קלינאית תקשורת,
1. הלימודים קשים ודורשים, אבל העבודה לאחר מכן, מדהימה וכיפית למי שמתחברת ומתאימה לתחום.
2. בעניין השכר גם כעצמאית וגם כשכירה, זה תלוי מאד בהרבה פרמטרים כמו שפת היידיש / מקום מגורים כמו בצפון שיש מחסור מטורף ועוד.
3. בעניין השוק הפרטי, לא בדיוק שכל הרפורמה התבטלה, אני בין השאר עובדת גם בקופ"ח וכעת הם מאשרים לפנות לפרטי רק לממתינים מתאריך מסוים מ2020/21 (לא זוכרת מדויק).
5. לגבי מקום לימודים, למל"ג יש דרישות של חומר לימודי ובסופו של דבר זה תלוי מאד באישיות של הקלינאית והשתלמויות שהשתלמה לאחר התואר, כי הלימודים כאן בארץ מתמקדים בתחום השפה לרוב ברמה התיאורטית ופחות המעשי, ובתחום השמיעה מאד בתחום המעשי (בכל אופן כך היה איפה שאני למדתי).
4. כן מרגישה צורך חשוב מאד להתייחס גם לעניין הרוחני אבל אם זו לא המטרה מוזמנת לעצור כאן ולהמשיך להודעה הבאה.
היו לי חברות שלצערי הרב הידרדרו מאד ברוחניות, המקום מסוכן מאד בפרט לבחורות/נשים לא מספיק יציבות רוחנית/גשמית/נפשית וכו. זה לא פשוט בכלל...
היו לנו חלק נכבד של מרצים אבל לדעתי זו הצרה הקטנה פה.

sgspeesh

משתמש רשום
לדעתי
את יודעת באילו מהתארים הללו יש הכרה בחו"ל?
לפי מה שידוע לי בכל המקומות, התואר בהפרעות התקשורת שמקבלים פה בארץ, הוא עם הכרה בחו"ל. דווקא התואר בחו"ל במקומות מסויימים לא מוכר פה בארץ, כי בחו"ל לומדים רק שפה ולא שמיעה. או להפך. לכן יש הרבה בנות אמריקאיות שלא מוכרות כאן כקלינאיות תקשורת, ועושות הרבה כדי להשלים וכדי שיכירו להן בתואר.
3. בעניין השוק הפרטי, לא בדיוק שכל הרפורמה התבטלה, אני בין השאר עובדת גם בקופ"ח וכעת הם מאשרים לפנות לפרטי רק לממתינים מתאריך מסוים מ2020/21 (לא זוכרת מדויק).
זה מעניין, כי אלי מגיעים כרגע מטופלים שהתחילו תהליך בחודשים האחרונים. אבל יתכן שזה תלוי איזור, כי אני גרה במקום שאין לקופות מספיק מענה לדרישה.

נערך לאחרונה ב:

משתמש מקצוען
גם אני קלינאית תקשורת,
1. הלימודים קשים ודורשים, אבל העבודה לאחר מכן, מדהימה וכיפית למי שמתחברת ומתאימה לתחום.
2. בעניין השכר גם כעצמאית וגם כשכירה, זה תלוי מאד בהרבה פרמטרים כמו שפת היידיש / מקום מגורים כמו בצפון שיש מחסור מטורף ועוד.
5. לגבי מקום לימודים, למל"ג יש דרישות של חומר לימודי ובסופו של דבר זה תלוי מאד באישיות של הקלינאית והשתלמויות שהשתלמה לאחר התואר, כי הלימודים כאן בארץ מתמקדים בתחום השפה לרוב ברמה התיאורטית ופחות המעשי, ובתחום השמיעה מאד בתחום המעשי (בכל אופן כך היה איפה שאני למדתי).
4. כן מרגישה צורך חשוב מאד להתייחס גם לעניין הרוחני אבל אם זו לא המטרה מוזמנת לעצור כאן ולהמשיך להודעה הבאה.
היו לי חברות שלצערי הרב הידרדרו מאד ברוחניות, המקום מסוכן מאד בפרט לבחורות/נשים לא מספיק יציבות רוחנית/גשמית/נפשית וכו. זה לא פשוט בכלל...
אשמח דווקא לפירוט בנוגע לפן הרוחני כי שמעתי הרבה דברים כן גם על נשים שכבר נשואות
וזה נורא מלחיץ! אין ביטוח לאף אחד
הבעיה היתה בתכנים? בבנות?

ימס

משתמש פעיל
לדעתי

לפי מה שידוע לי בכל המקומות התואר בהפרעות התקשורת שמקבלים פה בארץ, הם עם הכרה בחו"ל. דווקא התואר בחו"ל במקומות מסויימים לא מוכרים פה בארץ, כי הם לומדים שם רק שפה ולא שמיעה. ולכן יש הרבה בנות אמריקאיות שלא מוכרות כאן כקלינאיות תקשורת, ועושות הרבה כדי להשלים וכדי שיכירו להן בתואר.

זה מעניין, כי אלי מגיעים כרגע מטופלים בהתחילו תהליך בחודשים האחרונים. אבל יתכן שזה תלוי איזור, כי אני גרה במקום שאין לקופות מספיק מענה לדרישה.
לכן כתבתי,
תלוי עיר ותלוי קופ"ח.

secret

משתמש סופר מקצוען
גם אני קלינאית תקשורת,
תודה על ההשקעה!
גם אני אשמח לפירוט בפן הרוחני.

ימס

משתמש פעיל
השמח דווקא לפירוט בנוגע לפן הרוחני כי שמעתי הרבה דברים כן גם על נשים שכבר נשואות
וזה נורא מלחיץ! אין ביטוח לאף אחד
הבעיה היתה בתכנים? בבנות?
גם וגם.
למל"ג יש דרישות שלא ניתן לסנן וגם החברה לא מסוננת אפילו שמקבלים רק מבית יעקב, זה לא סינון בכלל.
הבנתי שהם מקבלים רק מבית יעקב כסינון לציבור הדתי שכן יכול להיות במעורב ובגלל מלגות מיוחדות לחרדים.

משתמש מקצוען
גם וגם.
למל"ג יש דרישות שלא ניתן לסנן וגם החברה לא מסוננת אפילו שמקבלים רק מבית יעקב, זה לא סינון בכלל.
הבנתי שהם מקבלים רק מבית יעקב כסינון לציבור הדתי שכן יכול להיות במעורב ובגלל מלגות מיוחדות לחרדים.
עד כמה התכנים בעיתים?

ימס

משתמש פעיל
כולנו מקנאות בכם קנאת סופרים:LOL:;)
חבל שסגרו
הרבה המליצו עליהם!!!
למה לקנאות?

ומעניין על מה המליצו?
היה להם שם טוב ומקצועי למרצים ותנאי קבלה קלים אבל לאורך הלימודים נפלו המון בנות בגלל הדרישות הגבוהות יותר ממקומות האחרים כמו ציון ממוצע של 70 במבחנים ובמקומות אחרים זה 60% וזה ממש משמעותי.

משתמש מקצוען
למה לקנאות?

ומעניין על מה המליצו?
היה להם שם טוב ומקצועי למרצים ותנאי קבלה קלים אבל לאורך הלימודים נפלו המון בנות בגלל הדרישות הגבוהות יותר ממקומות האחרים כמו ציון ממוצע של 70 במבחנים ובמקומות אחרים זה 60% וזה ממש משמעותי.
כי אתם כבר אחרי כל התהליך והלימודים
מבחירה שלא מתחרטת עליה לרגע נשארתי בסמינר את י"ג י"ד ורק עכשיו רוצה להתחיל בלימוידם
נמצאת כבר במקום אחר בחיים והכל שונה (בית בעל וכו) ולחשוב על התחלת לימודים עכשיו זה קשה
חברה של אמא שלי אחראית שם על חלק התארים הראשונים בקמפוס החרדי אז ייצא לי להכיר חלק שלמדו שם
דווקא מאד אהבו תמקום ונהנו במהלך הלימוידים ואין דבר כזה תואר לא קשה אם יש מסגרת עוטפת זה נותן
תחושה טובה ועל זה היתה ההמלצה שלהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה