דרוש מידע היתרה בבנק קפצה

מצב
הנושא נעול.

השלגיה

משתמש פעיל
צר לי להשבית שמחות , אך אין דבר כזה שהיתרה פתאום 'קופצת' וגם תשובת הבנק אינה סבירה.
תבדוק בתנועות החשבון ממה נובעת ההכנסה, האם משיק שהופקד בסכום שגוי/פקדון שנפרע/זיכוי שגוי.
אם הבנתי נכון שזוכית מחברה בע"מ בטעות, אזי הבנק יכול לעלות על זה בקלות ממש ואף להחזיר את הכסף לחברה (לבנק יש דוחות שמראים לו מה שם המוטב המקורי שהוקלד ע"י המעביר, אם שם המוטב שונה משלך אזי זו טעות בוודאות) ככל הנראה המוטב האמיתי עדיין ממתין לכסף...
לגבי גזל מוטב שתשאלו רב, (לדעתי אם יש פרטי מעביר ושם מוטב שגוי-חייבים להחזיר)

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
לא מבינה מה הבעיה לעבור על התנועות ולאתר את התנועה של הזכות
שהקפיצה את היתרה
ומשם להמשיך הלאה....

ברור שיותר כייף להישאר עם עוד כמה עשרות אלפים שנחתו מהשמיים,
אבל אם רוצים לבדוק איך הנס נשתל בדרך הטבע אפשר לראות את זה בעו"ש.

דמוקרטיה

משתמש רשום
במקרה וההעברה נעשתה בטעות אין לבנק יכולת חוקית להעביר את הכסף למוטב אחר ללא הסכמתך
מכיון שמה שקובע חוקית זה המספר חשבון, והשם לא משנה כלל.
(בהעברה טלפונית לדוג' אין לבנק מושג מה שם המוטב)
כמובן שאני לא מדבר מצד ועשית הישר והטוב..

קראנצ' פיסטוק

משתמש פעיל
לבן משפחה שלי זה גם קרה פעם.
הוא בדיוק חיתן והשתמש בשמחה בכסף שנפל עליו משמים🤑🤑🤑
אחרי כמה זמן הבנק עלה על הטעות
ומכיון שהוא כבר השתמש בכסף,
אפשרו לו להחזיר אותו בפריסה נוחה
ועוד התנצלו על הטעות....

אז הכסף חזר לבנק בסוף,
אבל תכלס הוא קיבל הלוואה גדולה בתנאים מצויינים ובלי ריבית...
מה רע?!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה